تناسب اندام مکمل تستوسترون

تناسب اندام مکمل تستوسترون

حداقل تعداد سفارش: 10 گرم
پرداخت: بیت کوین ، MoneyGram ، نقل و انتقال بانکی ، Western Union
هزینه حمل و نقل: 10G-1.5KG: 50USD
زمان سرب: طی 12 ساعت پس از پرداخت
تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن

جزئیات محصول

مشخصات فنی:

نام محصول

تستوسترون انانتات

فرمول مولکولی

C26H40O3

وزن مولکولی

400.6

ساختار مولکولی

تستوسترون انانتات

دستورالعمل استفاده

برای تزریق ، به طور معمول 250 میلی گرم در میلی لیتر

چرخه

به صورت هفتگی یا دو هفته ای

مقدار مصرف

در محدوده 250mg-750mg در هفته

هدف

افزایش سریع قدرت و وزن بدن


شرح

1. تستوسترون Enanthate (Primoteston) یکی از محبوب ترین محصولات تستوسترون مورد استفاده در بازار است. در ساخت ماهیچه ها ، سوزاندن چربی و به دست آوردن قدرت بسیار مؤثر است.


2. همچنین به دست آوردن آن ارزان و ارزان است. تستوسترون باعث می شود عضلات نیتروژن بیشتری حفظ کنند ، که به نوبه خود باعث می شود که ماهیچه ها پروتئین ها را بهتر تولید کرده و ماهیچه های بزرگتری تولید کنند.


3. با استفاده از تستوسترون-انانتات و افزایش سطح تستوسترون در بدن ، ما زمین بازی مناسبی را ایجاد کردیم که به ارتقاء توده و قدرت و نه فقط توده بلکه بافت ماهیچه ای با کیفیت کمک می کند.


4- تستوسترون - انانتات همچنین فایده بسیار مفیدی را به ما ارائه می دهد و صرف نظر از فرم تستوسترون مورد استفاده ، همچنان باقی می ماند. حفظ بافت ماهیچه ای.


5. تستوسترون-انانتاتت تقریباً هر فایده ای را برای استروئید آنابولیک به همراه خواهد آورد ، زیرا همانطور که به یاد می آورید یکی از هورمونهای همه کاره از همه است.


6. تستوسترون-اناناتیت یکی از متنوع ترین استروئیدهای آندروژنی آنابولیک آنابولیک است که تا به حال می توان از آن استفاده کرد زیرا استروئید کامل برای تقریباً هر منظور است.


Test E Test Enan MOQ 10g


Fitness supplement Testosterone enanthate coa


Hot Tags: مکمل تناسب اندام تستوسترون enanthate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like