ارزان پودر تستوسترون با خلوص بالا و تستوسترون

ارزان پودر تستوسترون با خلوص بالا و تستوسترون

تستوسترون Cypionate COA تستوسترون Cypionate توضیحات تستوسترون Cypionate یکی از سریعترین استروئیدها در بازار است. این ماده از طریق تزریق انجام می شود که باعث می شود بلافاصله در مقایسه با استروئیدهای خوراکی شروع به کار کنید. این استروئید چندین ...

جزئیات محصول

تستوسترون Cypionate COA

Testosterone cypionate COA


توضیحات تستوسترون cypionate

تستوسترون Cypionate یکی از سریعترین استروئیدهای فعال در بازار است. این ماده از طریق تزریق انجام می شود که باعث می شود بلافاصله در مقایسه با استروئیدهای خوراکی شروع به کار کنید. این استروئید تأثیرات مختلفی را در مورد مردان و زنان دارد. به طور طبیعی ، مردان تستوسترون بیشتری نسبت به زنان دارند. سیپیونات سطح تستوسترون را حتی بیشتر می کند و باعث می شود کاربران موهای بیشتری از بدن و صورت داشته باشند. این هورمون نوعی مصنوعی از تستوسترون است و می تواند توسط افراد برای تقویت عملکرد بدنی استفاده شود. در مردان ، این ویژگیهای متمایز کننده آنها مانند موهای صورت ، موهای بدن و ساختارهای عضلانی را شدت می بخشد.


این هورمون از نظر اثربخشی تفاوت خاصی با تستوسترون طبیعی تولید نمی کند. یک تفاوت عمده بین تستوسترون سیپیونات و تستوسترون طبیعی وجود دارد. این تفاوت در این است که هورمون مصنوعی به گونه‌ای طراحی شده است که برای اثر طولانی مدت ، آرام آرام در جریان خون قرار گیرد. این کار با اتصال یک گروه آلکیل در مولکول تستوسترون به منظور جلوگیری از خرابی آن انجام می شود. تستوسترون یکی از فعال ترین هورمون ها در بازسازی سلولی است و این باعث می شود آن را برای افرادی که به بدن سازی علاقه دارند مناسب باشد. سختی های بدن سازی نیز منجر به صدمات زیادی می شود که تستوسترون به ترمیم آن کمک می کند.


مزایای تستوسترون cypionate

جدا از کمک به افزایش آسیب های عضلانی و ترمیم ، Cypionate به کاهش چربی بدن کمک می کند. این عمل هورمونهای گلوکوکورتیکوئیدی که باعث از بین رفتن عضلات می شوند را مهار می کند. با نگه داشتن ماهیچه اضافی در بدن ، بدن می تواند متابولیسم بالاتری را حفظ کرده و چربی بیشتری بسوزاند. هورمون تستوسترون گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد و این باعث افزایش اکسیژن به عضلات می شود و از این رو قدرت و استقامت را افزایش می دهد.


نحوه استفاده از تستوسترون cypionate

تستوسترون سیپیونات یک استروئید آنابولیک تزریقی است ، هورمون همیشه باید با یک سوزن تمیز تجویز شود و دوز و نسخه ای که توسط متخصص پزشکی شما کنترل می شود.

Buy Cheap high purity Testosterone cypionate powder

Hot Tags: پودر تستوسترون با خلوص بالا cypionate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like