پودر هورمون E تست کنید

پودر هورمون E تست کنید

حداقل تعداد سفارش: 10 گرم
پرداخت: بیت کوین ، MoneyGram ، نقل و انتقال بانکی ، Western Union
هزینه حمل و نقل: 10G-1.5KG: 50USD
زمان سرب: طی 12 ساعت پس از پرداخت
تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن

جزئیات محصول

مزایای تست E

1) افزایش خروجی IGF-1- این پپتید بسیار آنابولیک است و تقریباً بر روی هر سلول بدن انسان آسیب می رساند. این ماده در توانایی بدن در بهبود و بهبودی که در بافت عضله ، غضروف ، اعصاب ، تاندون ها و رباط ها نقش دارد ، نقش مهمی ایفا می کند.


2) سنتز پروتئین تقویت شده - میزان سلول های ساخته شده توسط پروتئین ها توسط بدن و توانایی بهبودی بدن افزایش می یابد.


3) احتباس نیتروژن تقویت شده - تعادل نیتروژن مثبت ضد کاتابولیک است و به جو آنابولیک کمک می کند.


4) افزایش تعداد گلبول های قرمز خون - گلبول های قرمز خون اکسیژن و افزایش اکسیژن به معنی افزایش استقامت است. این همچنین می تواند یک مشکل باشد اگر ضخامت خون شما بیش از حد افزایش یابد و باعث شود قلب مجبور شود فشار بیشتری به خون ضخیم وارد کند ، قلب را به طور موثر تقویت کند.


5) مهار گلوکوکورتیکوئیدها - گلوکوکورتیکوئیدها هورمونهای کاتابولیکی هستند که باعث هدر رفتن عضلات و افزایش چربی می شوند. کورتیزول شناخته شده ترین گلوکوکورتیکوئید و هورمون استرس است. با مهار این هورمون ، ما یک فضای آنابولیک قوی تر را ترویج می کنیم.


خرید تست E COA


زن و تستوسترون انانتات

زنان می توانند از تستوسترون بهره مند شوند ، اما عوارض جانبی بیشتری نیز برای در نظر گرفتن آنها دارند و باید از آن مراقبت کرد. این برای ترساندن کسی نیست ، اما در اینجا برخی از عوارض جانبی احتمالی برای خانم ها آورده شده است:


عمیق شدن صدا

رشد موهای صورت

بزرگ شدن کلیتوریس

کوچک شدن یا نرم شدن سینه ها (به دلیل تغییر در توزیع چربی)

عوارض جانبی کمتر جدی:


میل جنسی افزایش یافته است

توزیع مجدد چربی بدن

افزایش عرق و تغییر در بو بدن

قطع تخمک گذاری و قاعدگی

برجستگی رگها و پوست دوره دار

آکنه


خدمات عالی پس از فروش

نمایش تصاویر محصول

شماره پیگیری حمل و نقل

به سرعت وضعیت پیگیری را دنبال کنید

اطلاع از تحویل

کیفیت محصول زیر

بازخورد محصول

پيشنهاد بهبود پيشرفت


مزیت ما
کیفیت
با سالها تجربه ، فناوری پیشرفته و تحقیقات مداوم ، کیفیت ما بطور کامل نیازهای بازار را برآورده می کند تا نیاز مشتری را برآورده سازد

تحویل
وقتی پرداخت شما را تأیید کردیم ، شما محصولات شما را در 24 ساعت بسته بندی می کنیم و در مدت 48 ساعت حمل می کنیم ، شماره پیگیری و تصویر بسته را برای شما ارسال می کنیم.

قیمت
بهترین قیمت به شما ارائه خواهد شد ، البته دوست من ، شما خرید بیشتری می کنید ، قیمت ما مقرون به صرفه تر خواهد بود ، ما هدیه ای برای شما ارسال خواهیم کرد

سرویس
تعداد سفارشات و تصاویر شما از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود ، ما به شما می گوییم شماره یك URL را جستجو كنید ، و ما همیشه شماره سفارش شما را ردیابی می كنیم

برای اطلاعات بیشتر ، می توانید آزادانه با من تماس بگیرید

قیمت های ما به دلیل تخفیف هایی که به همه خریداران می دهیم بهترین هستند. ما تخفیف های بسیار خوبی می دهیم که باعث می شود قیمت های ما در بازار برجسته باشد. ما شما را از بهترین کیفیت استروئیدهای دارویی و به شما تضمین می کنیم و مهمتر از همه ، ما به شما یک تحویل ایمن و باهوش اطمینان می دهیم.

Hot Tags: پودر تست E Hormone، چین، تولید کنندگان، تهیه کنندگان، کارخانه، خرید، نمونه ارزان قیمت، فله و رایگان

پرس و جو

You Might Also Like