99٪ + پودر پروپیونات تستوسترون

99٪ + پودر پروپیونات تستوسترون

نام محصول: تستوسترون پروپیونات
شماره CAS:5:57-85-2
سنجش: 99٪ (دو بار آزمایش شود)
ظاهر: پودر بلوری سفید
محل مبدا: چین
حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم
هزینه حمل و نقل: 45 $ (ارسال رایگان به سفارشات بیش از 800 دلار)
زمان تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی ایمن
مزایا: قیمت های پایین تر ، خلوص بالاتر ، تدارکات ایمن تر.
مضرات: زمان تحویل کمی بیشتر. از آنجا که در چین ساخته شده است.

جزئیات محصول

COA

Testosterone Propionate COA

 

شرح

تستوسترون پروپیونات یک استر تستوسترون کوتاه مدت با سرعت بالا است. Test Pro یکی از مؤثرترین و قابل اعتمادترین استروئیدهای آنابولیک است. 80 سال پس از اختراع ، یکی از محبوب ترین استروئیدها حتی امروزه است. Test-Prop به طور گسترده توسط بدنسازان و ورزشکاران به منظور افزایش عملکرد بدنی و افزایش عملکرد استفاده می شود. تستوسترون به عنوان طبیعی ترین و ایمن ترین استروئید مورد استفاده در افراد در نظر گرفته می شود. استر پروپیونات معمولاً برای اولین بار برای کاربر استروئیدی پیشنهاد می شود.

نام شیمیایی: 4-androstene-3-one-17beta-ol، 17beta-hydroxy-androst-4-en-3-one


فواید

تستوسترون پروپیونات یکی از کوتاهترین استرها با عمر فعال 2-3 روز است. Test-Prop همچنین بدن را به سرعت ترک می کند و این بدان معنی نیست که کارآمد نیست. این همان کارآیی است که دیگر تستوسترون با عملکرد طولانی دارد. Test-Prop با سرعت بیشتری وارد جریان خون می شود و قدرت و اندازه ای سریع حاصل می کند. قطعاً فواید Test-Prop زیادی در آنجا وجود دارد ، که بیشتر آنها توسط هر کسی که از استروئیدها استفاده کند ، شروع می شود. با استفاده از Test-Prop ، می توانید زمین بازی ایده آل را برای موقعیت های عملی مانند برش ، حجیم یا حتی ورزشکاری بیشتر ایجاد کنید. با استفاده از Test-Prop ، افراد می توانند کاهش در چربی بدن خود داشته باشند. همچنین در قدرت ، متابولیسم و بافت لاغر آنها افزایش می یابد. و بهبود و بهبودی در پایان

99%+ Testosterone propionate powder (2)

مقدار مصرف

مبتدیان باید از تستوسترون پروپیونات به میزان 300-500 میلی گرم در هفته یا 75-125 میلی گرم در هر روز استفاده کنند و انتقالی باید روزانه 500-700 میلی گرم در هفته یا 125-175 میلی گرم استفاده کند. اما فرد باتجربه و عادت باید هر روز یکبار از 700-1000 میلی گرم یا 175-250 میلی گرم استفاده کند. برای استفاده از آن باید همیشه به راهنمایی پزشکی مناسب نیاز داشته باشید.

تستوسترون پروپیونات در ترکیب با هورمون رشد انسانی بسیار خوب پیش می رود. پشته های محبوب Test-Prop در مرحله برش شامل آنابولیک های دهانی مانند Winstrol (15-35 میلی گرم روزانه) ، Oxandrolone (15-30mg روزانه) یا Primobolan (50-150mg روزانه) می باشد. همچنین پروپیونات در ترکیب با چنین آندروژن غیر آروماتیک مانند ترنبولون بسیار مؤثر است ، که ظاهری تعریف شده بسیار سخت ایجاد می کند.

مانند سایر انواع تستوسترون ، پروپیونات تستوسترون برای مرحله حجیم مناسب است. برای حجیم کردن ، معمولاً با سایر مواد قوی مانند Dianabol ، Anadrol یا Deca-Durabolin ترکیب می شود.

مدت زمان چرخه تستوسترون پروپیونات معمولاً بین 8 تا 16 هفته متغیر است. در پایان چرخه تستوسترون پروپیونات ، پس از شروع تستوسترون ، باید تست تستوسترون برای پریدن دوباره شروع به تولید تستوسترون طبیعی فرد شود.

Buy 99%+ Testosterone propionate powder

Hot Tags: 99٪ + پودر تستوسترون پروپیونات ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like