99٪ + پودر تست انسولین استروئیدی

99٪ + پودر تست انسولین استروئیدی

نام محصول: تستوسترون انانتات
نام مستعار: تست Enan ، تست E ، TE
فرمول مولکولی: C21H28O3
وزن مولکولی: 400.59
ظاهر: پودر بلوری سفید
سنجش: 99.30٪
زمان تحویل: 3-10 روز کاری
توانایی تأمین: 1000 کیلوگرم در ماه

جزئیات محصول

تست هورمون استروئید پودر COA

Steroid Hormone Test Enanthate Powder


توضیحات پودر تست انسولین استروئیدی

استفاده از Test Enanthate بهترین روش برای ورزشکاران و سالن های بدنسازی یا بدنسازان است که بتوانند ماهیچه های خود را قوی تر کرده و از استقامت خود حفظ کنند. پودرهای تست Enanthate یکی از آنهاست که یک استروئید آنابولیک است و برای تمام سطوح استفاده مناسب است.

اگرچه این ماده مصنوعی صرفاً تستوسترون است ، هورمونی که بدن انسان نه تنها به آن عادت نکرده است بلکه برای سلامتی و رفاه ما نیز ضروری است. تعدادی از مزایای اضافه شده در استفاده از آن وجود دارد. شما باید دوز مناسب را انتخاب کرده و سفارش خود را برای مصرف قرار دهید.


چرخه های پودر و موارد استفاده از تست هورمون استروئیدی

چرخه های تست Enanthate معمولاً از نظر حجم انبوه یا بدست آمده از انبوه هستند ، اگرچه می توان از آن به روش بسیار خاصی در چرخه برش یا کاهش چربی نیز استفاده کرد. برای به دست آوردن انبوه یا حجیم شدن ، معمولاً تستوسترون Enanthate با دوز بالاتری (معمولاً حداقل 500 میلی گرم در هفته) به کار می رود ، و به دلیل اینکه یک استروئید آنابولیک استر استریکی طولانی در آن است ، نیمه عمر بیشتری در آن به نمایش می گذارد. 7 تا 10 روز و به همین دلیل چرخه تستوسترون انانتیت معمولاً برای دوره های 10 - 12 هفته یا بیشتر انجام می شود.

در هر دو چرخه حجیم و برش ، تست Enanthate معمولاً با ترکیبات دیگر طبیعت جمع می شود که هدف نهایی کاربر (حجیم سازی ، افزایش انبوه یا از بین رفتن چربی) را تسهیل می کند. به عنوان مثال ، چرخه های تست Enanthate به منظور حجیم کردن ، معمولاً شامل استفاده از Deca-Durabolin (ناندرولون دکانوات) و / یا Dianabol (Methandrostenolone) است ، جایی که معمولاً Dianabol برای 6 هفته اول به عنوان یک ترکیب شروع شروع می شود.

در صورت قطع چرخه های تست Enanthate ، برش یا از بین رفتن چربی ، معمولاً تستوسترون Enanthate با دوز بسیار کم TRT (جایگزینی تستوسترون) در حدود 100mg در هفته اجرا می شود ، در حالی که ترکیبات دیگر برای برش و کاهش چربی ترجیح می دهند.


تأمین پایدار بلند مدت 99٪ + پودر تست انسولین استروئیدی

Buy 99%+ Steroid Hormone Test Enanthate Powder


Hot Tags: پودر اننتیت تست تست هورمون 99٪ ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like