4-کلروتا تستوسترون استات آمونیوم پودر خالص تورینابول Clostebol Acetate CAS 855-19-6

4-کلروتا تستوسترون استات آمونیوم پودر خالص تورینابول Clostebol Acetate CAS 855-19-6

جزئیات سفارش:
صدور گواهینامه: COA
محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
MOQ: کمتر از 50 گرم
قیمت: قابل مذاکره است
شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin
توانایی تامین: کافی است (می تواند backordered)
زمان تحویل: حدود 7 روز کاری
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانه

جزئیات محصول

شرح:

اثرات تورینوبول شامل بلوغ اندام های جنسی، به ویژه آلت تناسلی و تشکیل اسکروتوم در جنین، و پس از تولد (معمولا بلوغ) عمیق تر شدن صدا، رشد ریش و مویرگی است. بسیاری از این ها به دسته های ویژگی های جنسی ثانویه مردان می رسند


کلستوبل استات به رشد توده و قدرت عضلانی کمک می کند. تورینابول افزایش تراکم استخوان و قدرت تحریک تورینابول رشد خطی و بلوغ استخوان را افزایش داد.


تورینابول داراي عملكرد آنابوليك بالا و فعاليت كم آندروژنيك است، بدون خواص استروژني يا پروژستروني. تورینابول ترشح گنادوتروپین های هیپوفیز را مهار می کند.


استفاده:

کلستئوبل استات آرگون مصنوعی است و دارای جذب خاکستری آشکار است، اما در آندروفی ضعیف است. 4 کلروتئواسترستون استات می تواند باعث بهبود بخشی پورتین، بهبود اشتها و بهبود انرژی شود. بنابراین تورینابول به طور عمده در سوء تغذیه استفاده می شود.


فواید:


کلستوبل استات می تواند یک استروئید متابولیک خوب مصنوعی باشد که معمولا هر چرخه ای است. با این حال، بسیاری از استروئید های دیگر نزدیک به توده تولید نمی کنند و کیفیت زیادی تولید می کنند، فرد نیاز به میزان قابل توجهی دارد و چون Tbol نسبتا گران است، این همیشه بهترین نیست. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که از طریق Turinabol وجود دارد، هر اندازه افزایش خواهد دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید اندازه بافت عضلانی خالص. اشتباه نکنید ما نمی گویم که Tbol و Primobolan چنین تعداد زیادی از سازندگان عمومی است، اما شور و شوق خود را به طور عمده به دلیل بیشتر و بیشتر قدرت و عملکرد.


از آنجا که این امر شامل افزایش عملکرد ورزش می شود، نباید بیش از حد شگفت انگیز باشد؛ پس از همه، این نوع از استروئید متابولیک مصنوعی در قصد اصلی ورود به بازار است. تورینابول چگونه خوب است؟ خوب، فقط 10 میلی گرم در روز می تواند بسیاری از ورزشکاران را به سرعت تقویت کننده خوب، اما بیشتر آنها را کمی برای آن زمان ارزشمند است. اگر چه این استروئید می تواند برای ورزشکاران بسیار مفید باشد، اما برای بدنسازان، همان نور نیز می تواند تاثیر مثبتی بر بدنسازان داشته باشد، اما اکثر بدنسازان رقابتی Tbol این کار را در زمان رژیم غذایی انجام خواهند داد.


کاربرد:

کلستوبل استات معمولا به عنوان استر تورینابول یا آنانتاته تورینابول، یک استروئید آندروژنی آنابولیک مصنوعی است. تورینوبول، 4-کلرو مشتق از هورمون طبیعی هورمون تستوسترون است. اثرات آنابولیک شامل رشد توده عضلانی و قدرت، افزایش تراکم استخوان و قدرت، و تحریک رشد خطی و بلوغ استخوان است. اثرات آندروژنی شامل بلوغ اندام های جنسی، به خصوص آلت تناسلی و تشکیل اسکروتوم در جنین، و پس از تولد (معمولا در بلوغ)، تقویت صدای، رشد ریش و مویرگی است. بسیاری از این ها به دسته های ویژگی های جنسی ثانویه مردان می رسند.


لکه


آزمایش آزمایش نتیجه:


موارد تست

مشخصات

نتایج

شرح

پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید

پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید

شناسایی

TLC

مثبت

طیف UV

مثبت


طیف IR

مثبت


نقطه ذوب

220 تا 230 درجه سانتیگراد

222 ~ 226 ºC

انحلال پذیری

کلرید متیلن، محلول در الکل

مطابق

چرخش اپتیکی خاص

+ 112 ° ~ + 120 °

+ 116.4 درجه

از دست دادن خشک شدن

≤0.5٪

0.18٪

امتحان

97 تا 103٪

99.5٪

مواد مربوط

≤2٪

مطابق

کلرید متیلن ≤ 100ppm

مطابق


حلال های باقی مانده (GC)

متانول ≤100ppm

مطابق

پیریدین ≤100ppm

مطابق


نتیجه

مشخصات مطابق با استاندارد سازمانی استمزیت رقابتی:


1. تجربه غنی

شرکت ما کارخانه تولیدی حرفه ای در چین در زمینه داروسازی سالهای زیادی است، محصولات ما به آلمان، اسپانیا، انگلیس، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، خاورمیانه و غیره صادر شده است، و ما بازخورد بسیار خوبی از ما مشتریان ما روابط دوستانه روابط خوبی با هم داشتند.


2. کیفیت عالی، خلوص و مطلوب.

کیفیت خوب یکی از موفقیت های مخفی ما است، سفارشات خوش آمدید نمونه، MOQ فقط 10 گرم است.


3. تحویل امن و سریع

ما سهام داریم، بنابراین ما می توانیم به سرعت در همان روز که دریافت پرداخت را تحویل.

ما می توانیم یک راه خاص داشته باشیم. یک بار می توانیم 0.01 کیلوگرم به محصولات 3.5 کیلوگرمی حمل کنیم. ما دستورالعمل هایی برای پودر ذوب را به مایع ارائه می دهیم و همچنین می توانیم مایع را از طریق بسته بندی ویژه حمل کنیم.


4. خدمات پس از فروش خوب.

بهروزرسانی بسته به ASAP را بگو و سعی کنید بهترین راه حل را پیدا کنید زمانی که مشتری با مشکالت مختلف مواجه شد


جزئیات سفارش:

صدور گواهینامه: COA

محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی

MOQ: کمتر از 50 گرم

قیمت: قابل مذاکره است

شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin

توانایی عرضه: سهام کافی (می تواند به عقب برگردد)

زمان تحویل: حدود 7 روز کاری

جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانهHot Tags: 4-کلروتستوسترون استات حاوی مقادیر خام پودر bestebol acetate cas 855-19-6، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید