پودر تزریق قانونی قانونی تستوسترون فنیل پروپیونات

پودر تزریق قانونی قانونی تستوسترون فنیل پروپیونات

شماره CAS: 1255-49-8
فرمول مولکولی: C28H36O3
وزن مولکولی: 420.58
شماره EINECS: 215-014-4
نقطه جوش 497.74 درجه سانتیگراد (تخمین تقریبی)
تراکم 1.0043 (تخمین تقریبی)
ضریب شکست 1.5460 (برآورد)

جزئیات محصول

نکات مهمی که باید در مورد تستوسترون فنیل پروپیونات بدانید
اگر آمپول را تحمل نکنید ، ممکن است این دارو برای شما مناسب نباشد ، زیرا این تنها راه تجویز آن است.

مدت زمان این دارو 3 تا 4 روز در بدن است ، زمانی که کاربر احساس قدرت و پرخاشگری می کند. بنابراین ، قبل از شروع به گرفتن همه این واقعیت ها را در نظر بگیرید تا بتوانید بهتر خود را کنترل کنید.

برای افزایش تراکم و توده عضلات ، ترکیب استفاده از تستوسترون با رژیم غذایی و ورزش بسیار مهم است.

تستوسترون فنیل پروپیونات به دلیل درجه ویروس بالا ، که به ارتقا of ویژگی های مردانه اشاره دارد ، در زنان منع مصرف دارد. در صورت استفاده در اهداف درمانی ، توصیه می شود از کمترین دوزهای موثر برای جلوگیری از اثرات ویروس زدا استفاده کنید.

عوارض جانبی تستوسترون فنیل پروپیونات
ژنیکوماستی (تشکیل بافت پستان در مردان). این بیماری به دلیل تبدیل شدن به استروژن ، هورمون جنسی زن اتفاق می افتد.
· رفتار پرخاشگرانه و غالب.
· افزایش موهای بدن / صورت.
· زنان ممکن است عوارض جانبی ویرسی ، مانند گرفتگی صدا ، الگوی طاسی مردانه ، نامنظم شدن قاعدگی و بزرگ شدن کلیتور را تجربه کنند.

اگر بیماری قلبی یا کبدی دارید. با پزشک مشورت کنید و درک بهتری از خطرات و مزایای درمان تستوسترون داشته باشید و با احتیاط از دوزهای تجویز شده استفاده کنید.


Testosterone Phenylpropionate Safe Legal Injectable Powder


سالات متداول

1. چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می توانیم پودر هورمون استروئید خام ، روغن های استروئید تمام شده ، hgh ، hcg ، قرص های استروئیدی و غیره ارائه دهیم. همچنین می توانیم به فرمولاسیون ، مخلوط و بسته بندی سفارشی کمک کنیم. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی&# 39 هستیم. با تجربه بیش از 500 محصول فرمول ، اگر می توانید یک محصول کاربردی را تصور کنید ، ما می توانیم آن را عملی کنیم.


2. چگونه می توانم سفارش بدهم؟

نگران نباشید ، از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما شما را با یکی از مدیران خود متصل خواهیم کرد که خوشحال می شود در سفارش شما به شما کمک کند.


3. چه زمانی سفارش من ارسال می شود؟

محصولات موجود در انبار معمولاً ظرف 48 ساعت از زمان دریافت و پردازش سفارش شما ارسال می شوند. اگر کالایی موجود نیست ، زمان چرخش متفاوت است اما بسته به در دسترس بودن تقریباً 1-3 هفته است.

Hot Tags: تستوسترون فنیل پروپیونات پودر قابل تزریق قانونی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید