تستوسترون بدون استر تعلیق تستوسترون

تستوسترون بدون استر تعلیق تستوسترون

نام دارویی: تستوسترون (به عنوان تعلیق H2O)
ساختار شیمیایی: 4-androstene-3-one، 17beta-ol
وزن مولکولی باز: 288.429

جزئیات محصول

شرح تعلیق تستوسترون

سوسپانسیون تستوسترون نوعی فرم تقلبی تستوسترون است. این ماده هیچ استر اضافی ندارد و از نظر شیمیایی مشابه تستوسترون است که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود. تنها روش درمانی خاصی که این فرم از تستوسترون پشت سر گذاشته ، همانطور که از نامش پیداست ، تعلیق است. تستوسترون خالص مصرف شده و با مایعات مبتنی بر آب یا روغن مخلوط می شود. با تعلیق تستوسترون در یک پایه مایع ، فرد قادر است مقدار بیشتری از هورمون را در فضای کوچکتر نگه دارد. سوسپانسیون تستوسترون که دارای پایه روغن باشد ، توسط بسیاری از افراد ترجیح داده نمی شود زیرا تزریق می تواند دردناک باشد و برای دریافت مقدار مورد نیاز تستوسترون ممکن است نیاز به تزریق بیشتر باشد.


سوسپانسیون تستوسترون بر خلاف اشکال دیگر تستوسترون است زیرا هیچ استری به آن متصل نیست. در نتیجه ، وزن کل تستوسترون خالص آزاد است زیرا لازم نیست وزن استر در نظر گرفته شود. در شرایط عادی ، وزن استر باید از وزن کل کم شود تا وزن تستوسترون آزاد موجود در ماده وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، سوستانون 250 حاوی 188 میلی گرم تستوسترون آزاد در هر محلول 250 میلی گرم است. از آنجایی که سوسپانسیون تستوسترون خالص است ، قدرتمندترین گرم تستوسترون برای گرم است (از آنجا که وزن استر یک عامل نیست). در نتیجه ، سوسپانسیون استروئید بسیار قدرتمند است.

Testosterone No Ester Testosterone Suspension


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام داریم بنابراین می توانیم در همان روز دریافت وجه سریع تحویل دهیم.

2

بهترین قیمت ، خدمات درجه یک ، نرخ تحویل موفق بالا. هنگام سفارش بزرگ تخفیف داده می شود.

3

با تضمین کیفیت بالا ، به محض یافتن مشکلی ، بسته برای شما دوباره ارسال می شود

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، UPS ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، به صورت هوایی. حرفه ای ترین حمل و نقل برای شما توصیه می شود.

5

خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر یک از س yourالات شما در اولین فرصت برای اولین بار حل می شود. رعایت اصل محکومیت اول مشتری. ما در بهترین حالت ممکن بهترین و صادقانه ترین خدمات را ارائه خواهیم داد.

Hot Tags: تستوسترون بدون استر تعلیق تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like