پودر استروئید خام تستوسترون ایزوکپروات تزریق

پودر استروئید خام تستوسترون ایزوکپروات تزریق

خلوص: 99--99.85
شماره CAS: 15262-86-9
فرمول مولکولی: C25H38O3
وزن مولکولی: 386.57
شماره EINECS: 239-307-1

جزئیات محصول

کاربرد تستوسترون ایزو کپروات
ایزو کپروات تستوسترون عوارض جانبی محدودی دارد و در درجه اول برای بهبود کمبود تستوسترون مانند هیپوگنادیسم و ​​اختلال عملکرد جنسی استفاده می شود.

تستوسترون هم بسیار آنابولیک و هم آندروژن است. تمام تستوسترون صرف نظر از استرهای متصل شده ، اثر مشابهی ایجاد می کند. ایزو کپروات تستوسترون باعث افزایش سنتز پروتئین ، کاهش کورتیزول ، بهبود انعطاف پذیری ، کمک به افزایش قدرت و کیفیت می شود و در درمان جایگزینی هورمون استفاده می شود. در اکثر موارد ، تستوسترون ایزو کپروات بخشی از Sustanon است.


هورمون تستوسترون Isocaproate
تستوسترون ایزو کاپرات مانند تمام داروهای مبتنی بر تستوسترون باعث افزایش قابل توجه وزن و قدرت در کاربر می شود. همچنین به افزایش تعداد گلبول های قرمز بدن&# 39 ، سوزاندن چربی ، افزایش میل جنسی و تسریع در زمان بهبود کمک می کند.

در عین حال تستوسترون ایزو کاپرات دارای زندگی فعال تری است ، به این معنی که مدت زمان بیشتری در بدن می ماند ، بنابراین در عرض یک هفته یا حداکثر دو تزریق انجام می شود. تستوسترون ایزو کپرات به کاهش چربی بدن ، افزایش میل جنسی ، گلبول های قرمز خون ، استقامت و بهبود سریع پس از تمرینات سنگین کمک می کند.

همچنین به افزایش وزن کمک می کند و همچنین به قدرت نیز کمک می کند.


دستورالعمل های پخت و پز تستوسترون ایزو کپروات ---- 50ml @ 200mg / ml

  • وزنمواد مورد نیاز شما
    10 گرمپودر تستوسترون ایزو کپروات
    1 میلی لیترBA (بنزیل الکل)
    9 میلی لیترBB (بنزیل بنزوات)
    31.5 میلی لیترGSO (روغن هسته انگور)


Testosterone Isocaproate Injection Raw Steroid Powder


خدمات حرفه ای ما

بسته بندی

بسته بندی حرفه ای با مواد حرفه ای ، و ما&# 39 ؛ پس از اینکه از طریق ایمیل من با من تماس گرفتید ، به ما چندین روش بسته بندی را انتخاب می کنیم

کیفیت

شرکت ما یک کارخانه پیشرو حرفه ای در چین در زمینه دارویی است ، دسته ای از پودرهای استروئیدی قبل از اینکه اجازه فروش داشته باشند ، باید توسط بخش کنترل کیفیت (کیفیت کنترل) ما آزمایش شوند.

تحویل

ما می توانیم پودرهای شما را ظرف 48 ساعت پس از پرداخت شما و تصویر مربوط به پودرهای شما&# 39 بسته بندی کنیم. بسته برای شما ارسال می شود

قیمت

بهترین قیمت های شما&# 39 ؛ مطمئن باشید که راضی باشید ، هرچه بیشتر بخرید ، قیمت های رقابتی تری نیز کسب خواهید کرد.

پرداخت

T / T ، بیت کوین ، WU ، MG


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره

Hot Tags: پودر استروئید خام تستوسترون ایزو کپروات تزریق ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like