تستوسترون دکانوات CAS 5721-91-5 پودر استروئید خام

تستوسترون دکانوات CAS 5721-91-5 پودر استروئید خام

مترادف: تستوسترون کاپروات;4-Androsten-17beta-ol-3-one Decanoate
CAS: 5721-91-5
EINECS: 227-226-4

جزئیات محصول

تستوسترون decanoate برنامه های کاربردی:

تستوسترون دکنوات معمولا در محلول تزریق عضلانی استفاده می شود, روغن جذب کند است، عملکرد قوی و با دوام است، می تواند زمان را حفظ کند فقط برای چند روز. تستوسترون پروپیونات می تواند توسعه ترویج از اندام های نر و ویژگی جنسی ثانویه، ترویج پروتئین سنتز و استخوان تشکیل، استروژن، مهار رشد اندومتریوم و عملکرد تخمدان و هیپوفیز. برای تستوسترون استفاده می شود، cryptorchidism, male hypogonadism, gynecological diseases, such as menorrhagia, فیبروئید رحم, پوکی استخوان سنیل و کم خونی آپلاستیک.


Testosterone Decanoate CAS 5721-91-5 Raw Steroid Powder


تستوسترون دکانواتعوارض جانبی:
دستگاه تناسلی
دستگاه تناسلی اثر پس از مصرف مزمن و / یا مقدار زیادی از استروئیدهای آنابولیک می تواند در الیگوسپرمیا و کاهش انزال منجر شود دوره. بیماران مرد مسن ممکن است بزرگ شدن پروستات را تجربه کنند در نتیجه انسداد ادرار. پریاپیسم و تحریک بیش از حد ممکن است توسعه.

در بیماران زن استفاده از استروئیدهای آنابولیک ممکن است نتیجه در virilization از جمله عمیق تر کردن صدا، هیرسوتیسم، آکنه، clitomegaly (برگشت پذیر نیست) ، و ناهنجاری های قاعدگی. قطع دارو در نشانه های virilization خفیف ممکن است جلوگیری از ويرايلیزاسیون برگشت ناپذير .

تغییرات در میل جنسی ممکن است رخ دهد (افزایش/ کاهش).

قلبی
قلبی اثرات ممکن است در بیماران تحت تاثیر نامطلوب مایع بارش احتباس. Edema, with and without congestive heart failure, has در طول درمان آنابولیک استروئید رخ داده است.

کبدی
تهدید کننده زندگی هپاتيس پليوز و ناهنجاری های کبدی شامل نئوپلاسم های کبدی و کارسینوم های هپات سلولی به دنبال درمان طولانی مدت رخ داده اند با دونه های بالای استروئیدهای آنابولیک. رگرسیون تومور در رخ نداد همه موارد پس از ترک دارو.

آزمایش های هپاتیت کلسترول، زردی، و عملکرد غیرطبیعی کبد در دوزیهای نسبتاً پایین رخ می دهد.

دیگر
در بیماران زن استفاده از استروئیدهای آنابولیک منجر شده است virilization از جمله عمیق تر کردن صدا، هیرسوتیسم، آکنه، کلیتومگالی (برگشت پذیر نیست)، و ناهنجاری های قاعدگی. قطع stanozolol در نشانه های virilization خفیف ممکن است جلوگیری از برگشت ناپذیر Virilization.


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام بنابراین ما می توانیم به سرعت تحویل در همان روز که دریافت پرداخت.

2

بهترین قیمت، خدمات درجه یک، نرخ تحویل موفق بالا. تخفیف داده می شود زمانی که شما یک سفارش بزرگ است.

3

با کیفیت بالا guarenteed، هنگامی که هر گونه مشکل یافت می شود، بسته خواهد بود برای شما reshipped

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، یو پی اس ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، توسط هوا. حرفه ای ترین فوروارد برای شما دوباره آماده خواهد شد.

5

گرم خدمات پس فروش برای شما 24/7 . هرکدوم از سوالات حل ميشه برای اولین بار در اسرع وقت . چسبی به اصل محکومیت مشتری اول . ما بهترين و بيشتر از همه رو فراهم ميکنيم خدمات صادقانه که ممکن است که ما می توانیم.


Hot Tags: تستوسترون decanoate cas 5721-91-5 پودر استروئید خام, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید