تستوسترون مخلوط Sustanon 250 تزریق

تستوسترون مخلوط Sustanon 250 تزریق

Sustanon 250 مزایای افزایش عملکرد نیاز دارد که دوز تستوسترون باید تا حد زیادی افزایش یافته به منظور بهبود عملکرد و دریافت نتایج مورد نظر تستوسترون. مزایای از Sustanon 250 را می توان به طور گسترده ای به سه بخش اصلی تقسیم, ذکر شده به عنوان زیر:...

جزئیات محصول

Sustanon 250 مزایای
افزایش عملکرد ایجاب می کند که دوز تستوسترون باید تا حد زیادی افزایش یافته به منظور بهبود عملکرد و نتایج مورد نظر تستوسترون.

مزایای سوستانون ۲۵۰ را می توان به طور گسترده به سه بخش اصلی تقسیم کرد که به صورت زیر ذکر شده است:

قرار دادن بر روی توده
این ترکیب شامل مقدار خوبی از کالری است که قادر به ارائه شما با توده عضلانی با چربی بدن کمتر. همچنین در خدمت افزایش خود را قدرت بدن . از آنجا که، این محصول با تستوسترون آن لود شده است سوخت و ساز بدن خود را افزایش می دهد که منجر به مقدار کمتری از توده بدن تجمع و سپس با دیگر محصولات انبوه سازی.

برش را فراهم می کند
این محصول افزایش چرخه برش، چرا که آن را حفظ لاغر بافت. این مهم است زیرا معمولا مردم کالری خود را قطع می کنند مصرف، به طوری که آنها می توانند چربی به راحتی بسوزد. این نتیجه در از دست دادن بافت لاغر, با این حال, با توجه به این محصول بدن قادر به حفظ بافت بدون چربی که در سوزاندن سریع چربی کمک می کند. علاوه بر این ، ترکیب با ویژگی های تستوسترون شما قادر به سوزاندن چربی بسیار با سرعت بيشتري .

افزایش کلی
سوستانون چربی بدن را قطع می کند و افزایش توده عضلانی خود را و استقامت عضلانی است که باعث می شود آن را ایده آل برای افزایش عملکرد ورزشی.


دوساژهای سوستانون

250 میلی گرم در هفته

این دوز بسیار کم است و معمولاً برای درمان افراد استفاده می شود رنج می برند سطح تستوسترون پایین. برای اکثر افرادی که طبیعی یا سطح تستوسترون بالا وجود نخواهد داشت بسیاری از تغییرات قابل مشاهده است. The مشکل با سطح دساژ این است که آن را خاموش طبیعی تولید تستوسترون بدون داشتن مزایای معمول طبیعی چرخه استروئید.


500 میلی گرم در هفته

اگر شما می خواهید به شاهد نتایج خوب و سپس این حداقل دوز است سطح. این دوز نتایج در نتایج چرخه اول خوب و به طور معمول هیچ محصول مکمل برای کنترل سطح استروژن مورد نیاز است. هست، با این حال ، بهتر است در بسیاری از موارد که شما متوسل به کنترل استروژن محصولات.


Testosterone Blend Sustanon 250 Injection


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: تستوسترون مخلوط sustanon 250 تزریق, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید