تست Phenylpropionate پودر خام استروئیدها تزریقی

تست Phenylpropionate پودر خام استروئیدها تزریقی

Assay:99%-99.85%
نقطه جوش 497.74 درجه سانتی گراد (برآورد خشن)
تراکم 1.0043 (برآورد خشن)
شاخص شکست 1.5460 (برآورد)

جزئیات محصول

تابع تست فنيلروپيونات
تست فنل پرپیونات به مدت 3 طول می انجامد تا 4 روز در بدن و بسیار آسان تر برای جلوگیری از رستگاری رطوبت در عضلات بدن نسبت به esters بزرگ; اين خيلي مطلوبه نتیجه. اگرچه تستوسترون فنيلروپيونات کوتاه ترين مدت را دارد از همه استرها تستوسترون، آن را نیز به بی اثر بودن او منجر شده است.

پس با استفاده از تستوسترون phenylpropionate، اثر شروع به ظاهر می شود. در این دوره کوتاه از زمان، ورزشکاران احساس پرخاشگرانه و قوی. Ihs اشتها نیز افزایش خواهد یافت; تعجبی ندارد افرادی که از تستوسترون استفاده می کنند فنيلروپيونات براي درمان بيماري هدر رفتن عضلات .

اما تنها راه برای استفاده از تستوسترون Phenylpropionate است با تزریق. تستوسترون Phenylpropionate برای افرادی که می خواهند به شفاهی و اجتناب از ترس نیست از تزریق.


40ml تستوسترون Phenylpropionate @ 100mg / میلی لیتر دستور العمل های طبخ

وزنمواد مورد نیاز شما
4 گرمتستوسترون Phenylpropionate پودر خام
2mLBA(بنزیل الکل)
۶ میلی لیترBB(بنزیل بنزوات)
۲۹ میلی لیترGSO(روغن دانه انگور)


تست فنيلروپيونات چيه؟
تست phenylpropionate هورمون استروئید از آندروژن است. زندگی مفید آن است ۴ تا ۵ روز اما زمان تشخیص حدود ۳ ماه است. تست phenylpropionate است مانند استرس تستوسترون دیگر در میان نیست بدنسازان / ورزشکاران. محبوب چون بسیاری از مردم فکر می کنم آن را به عنوان نیست موثر. اکثر ورزشکاران می خواهند نتایج سریع، اما این دارو نیاز به برخی از صبر و شکیبایی. با استفاده از تستوسترون فنيلروپيونات به درستی، نتیجه عالی خواهد بود

به طور معمول، با استفاده از تستوسترون phenylpropionate به درستی، اثر شبیه به دیگر استرس تستوسترون, اما تزریق بسیار مکرر نیاز ندارد و باعث رستگاری آب نمی شود.

علاوه بر این ، مثبت ویژگی که بدنسازان باید در مورد این چیزها آگاه باشند این است که عوارض جانبی این رستگاری آب نادر است. همچنین ورزشکاران گزارش افزایش اشتها، پرخاشگری و قدرت با مصرف تستوسترون فنيلروپيونات .


Test Phenylpropionate Raw Powder Injectable Steroids

Hot Tags: تست phenylpropionate پودر خام استروئیدها تزریقی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like