تست E

تست E

حداقل تعداد سفارش: 10 گرم
پرداخت: بیت کوین ، MoneyGram ، نقل و انتقال بانکی ، Western Union
هزینه حمل و نقل: 10G-1.5KG: 50USD
زمان سرب: طی 12 ساعت پس از پرداخت
تحویل: 3-10 روز کاری
بسته بندی: بسته بندی مبدل ایمن

جزئیات محصول

درباره آزمون E

تستوسترون Enanthate یکی از بهترین آنابولیک های ساخت انبوه است که برای انسان شناخته شده است و به عنوان پایه هر چرخه ساخت انبوه بسیار توصیه می شود. تستوسترون وظیفه ارتقاء سلامتی و رفاه را از طریق افزایش میل جنسی ، انرژی ، ایمنی ، افزایش چربی ، به دست آوردن و حفظ توده عضلانی بدون چربی ، جلوگیری از پوکی استخوان (از دست دادن تراکم استخوان) و همچنین محافظت احتمالی در برابر بیماری های قلبی دارد.


Test E coa


چرخه مبتدی:

هفته های 1 تا 10 هفته ای 500 میلی گرم انانتاتور تستوسترون
هفته یازدهم 300 میلی گرم تستوسترون انانتات
هفته 12 200 میلی گرم تستوسترون انانتات


کاربرد

1) از نظر ماهیت ، تستوسترون-انانتاتات ، میزان مهار نیتروژن در ماهیچه ها را بسیار افزایش می دهد ، ضروری است که برای رشد و ترمیم بافت های عضلانی ضروری است و از طریق آن افزایش نیتروژن باعث افزایش سنتز پروتئین می شود.


2) بعلاوه ، به عنوان یک تستوسترون آنابولیک آنابولیک تستوسترون-Enanthate از هورمونهای هدر رفتن عضله جلوگیری می کند که باعث افزایش چربی و از دست دادن عضلات می شود و ما را قادر می سازد که میزان متابولیک فعال خود را افزایش دهیم.


3) علاوه بر این ، تستوسترون-انانتات باعث افزایش سطح IGF 1 در بدن می شود. هورمون پپتید طبیعی وجود دارد که دارای خصوصیات آنابولیک قدرتمند است.


4) باعث سلامتی و بهزیستی کلی می شود. باعث از بین رفتن چربی می شود ، سطح انرژی را تقویت می کند و ایمنی را تقویت می کند. ضمن جلوگیری از ریزش چربی و ماهیچه لاغر از ریزش استخوان و بیماری های قلبی جلوگیری می کند.


Test E POWDER


سؤالات متداول

در مورد پرداخت چطور؟ آیا امن است؟

پاسخ: پرداخت می تواند TT ، West Union ، Gram Money باشد. به عنوان یک منبع شناخته شده ، هزاران خریدار همانطور که گفته شد پرداخت می کنند. به گرمی استقبال می شود که از شرکت ما دیدن کنید ، به گفتگو و معامله حضوری بپردازید.


آیا سفارش نمونه را می پذیرید؟

پاسخ: بله ، ما سفارشات کوچکی را از 10 گرم ، 100 گرم و 1 کیلوگرم برای کیفیت ارزیابی کالاهای خود می پذیریم.


تخفیفی دارد؟

پاسخ: بله ، برای مقدار بیشتر ، همیشه از قیمت بهتر پشتیبانی می کنیم.


آیا سیاست بازجویی دارید؟

بله ، اگر مجموعه های شما از طریق گمرک غیرقانونی توقیف شوند ، به طور کاملاً رایگان به شما رجوع خواهیم کرد ، نیازی نیست پول بیشتری بپردازید.Hot Tags: تست الکترونیکی ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، فله ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید