استروئیدهای خوراکی پودر Superdrol Methyl-Drostanolone

استروئیدهای خوراکی پودر Superdrol Methyl-Drostanolone

گزارش آزمایش Superdrol مزایای Superdrol برای بدن سازی Superdrol یک ماده آنابولیک است ، به این معنی که سنتز پروتئین و در نتیجه قدرت عضله را تقویت می کند. وقتی عضلات قوی می شوند ، رشد می کنند. در نهایت ، کاربران Superdrol دستاوردهای زیادی در توده عضلانی تجربه می کنند ، زیرا عضلات آنها ...

جزئیات محصول

گزارش آزمون Superdrol

تستاستاندارد تجزیه و تحلیلنتایج
شرح پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید پودر کریستالی سفید
نقطه ذوب 223-225ºC 223-224ºC
از دست دادن در خشک شدن ≤0.5% 0.22%
پس مانده های احتراق ≤0.1% 0.05%
سنجش≥98%98.32%


مزایای Superdrol برای بدن سازی

Superdrol یک ماده آنابولیک است ، به این معنی که باعث سنتز پروتئین و در نتیجه قدرت عضله می شود. وقتی عضلات قوی می شوند ، رشد می کنند. در نهایت ، کاربران Superdrol دستاوردهای زیادی در توده عضلانی تجربه می کنند زیرا عضلات آنها بسیار قوی می شوند.

مزیت دیگر استفاده از Superdrols این است که به استروژن تبدیل نمی شود. بسیاری از پروتئین های موجود به عنوان ماده ای تستوسترون مانند در بدن شروع می شوند ، اما در نهایت با فرآیندی به نام عطر سازی به استروژن تبدیل می شوند. استروژن باعث کاهش قدرت ، از دست دادن عضلات و افزایش چربی می شود. بنابراین ، این مروج ویژگی های دقیقاً مخالف کسی است که Superdrols مصرف می کند. این خصوصیات پس از توقف مصرف ترکیب ایجاد می شوند. با استفاده از Superdrols ، روند عطر سازی هرگز آغاز نمی شود. این ترکیب در بدن به استروژن تبدیل نمی شود ، به این معنی که بسیاری از افزایش عضلات و از دست دادن چربی در هنگام مصرف آن پس از پایان دوز باقی می ماند.


Superdrol Methyl-Drostanolone Powder Oral Steroids


تحویل سریع و ایمن

1) بسته را می توان ظرف 48 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره پیگیری موجود است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3) نرخ عبور گمرک ≥99٪

4) ما نماینده / فروشنده / توزیع کننده خود را داریم که می تواند به ما کمک کند محصولات خود را خیلی سریع و ایمن حمل کنیم و برای انتقال سهام در آنجا داریم


سالات متداول

1. چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می توانیم پودر هورمون استروئید خام ، روغن های استروئید تمام شده ، hgh ، hcg ، قرص های استروئیدی و غیره ارائه دهیم. همچنین می توانیم به فرمولاسیون ، مخلوط و بسته بندی سفارشی کمک کنیم. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی&# 39 هستیم. با تجربه بیش از 500 محصول فرمول ، اگر می توانید یک محصول کاربردی را تصور کنید ، ما می توانیم آن را عملی کنیم.


2. چگونه می توانم سفارش بدهم؟

نگران نباشید ، از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما شما را با یکی از مدیران خود متصل خواهیم کرد که خوشحال می شود در سفارش شما به شما کمک کند.


3. چه زمانی سفارش من ارسال می شود؟

محصولات موجود در انبار معمولاً ظرف 48 ساعت از زمان دریافت و پردازش سفارش شما ارسال می شوند. اگر کالایی موجود نیست ، زمان چرخش متفاوت است اما بسته به در دسترس بودن تقریباً 1-3 هفته است.

Hot Tags: استروئیدهای خوراکی پودر superdrol متیل-drostanolone ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like