استنبولون پودر خام CAS 5197-58-0

استنبولون پودر خام CAS 5197-58-0

CAS: 5197-58-0
MF: C20H30O2
مگاوات: 302.455
ردههای محصول: Intermediates & Fine Chemicals; داروسازی؛ استروئیدها
mp 154-156°C
دماي ذخيره سازي . یخچال
خواص شیمیایی : سفید جامد

جزئیات محصول

توضیحات استنبولون
استنبولون از dihydrotestosterone (DHT) در چارچوب 1 تستوسترون با علاوه بر این از یک گروه 2 متیل. در مقایسه با تستوسترون، آن را سه زمان به عنوان آنابولیک تنها با اثر آندروژنیک کمی بالاتر.

فقط مانند بسیاری از استروئیدهای آنابولیک آندروژنیک (AAS) ، استنبولون برای استفاده شد اثرات فوق العاده آن بر کم خونی، و آن را یک جایگزین بسیار محبوب بود به آنادرول برای این منظور به دلیل آن بود عوارض جانبی کمتر.


سوالات متداول

۱- چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می تواند پودر هورمون استروئید خام ارائه, روغن stteroid به پایان رسید, hgh, hcg, قرص استروئید ect. ما همچنین می توانیم با فرمولاسیون کمک, مخلوط و بسته بندی سفارشی. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا هستیم قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی. با تجربه بیشتر بیش از 500 فرمول محصولات ، اگر شما می توانید یک محصول عملکردی تصور ، ما می تواند آن را اتفاق می افتد.


2. چگونه می توانم یک سفارش؟

سادگی از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما تو رو با يکي از خودمون وصل ميکنيم مدیرانی که خوشحال خواهند شد که شما را با سفارش شما کمک کند.


3. کشتی سفارش من چه زمانی؟

محصولات در سهام معمولا کشتی در داخل 48hours از سفارش خود را در حال دریافت و پردازش. اگر یک محصول در سهام نیست، به نوبه خود در اطراف زمان متفاوت است اما به طور کلی در حدود 1-3 هفته، بسته به در دسترس بودن.


Stenbolone Raw Powder CAS 5197-58-0


استنبولون دساژ
Stenbolone دساژها می توانند از 300 تا 700 میلی گرم (میلی گرم) در هفته، و محدوده مدت زمان طبیعی چرخه 6-12 هفته است. استر کوتاه این امکان را می دهد برای اجرای یک چرخه کوتاه تر از شما معمولا با primobolan انجام Enanthate. داژ ماده کمتر از 75mg در هر هفته در مجموع.

استنبولون نیمه عمر
با استر استات متصل، نیمه عمر تنها 3 روز است. یعنی که شما نیاز به تزریق استنبولون خیلی بیشتر از شایع استر از enanthate primobolan.
يادت باشه نصف زندگي به اين معني نيست که چطوري طولانی ترکیب باقی می ماند در سیستم شما -- این بدان معنی است که مدت زمان که تمام خواهد شد، زمانی که نیمی از ترکیب باقی خواهد ماند. داشتن گفت این، با استر استات، چه روزمره و چه هر روز دیگر تزریق توصیه می شود.

Hot Tags: استنبولون پودر خام کاس 5197-58-0، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like