Stanolone Dihydrotestosterone CAS 521-18-6 پودر هورمون خام

Stanolone Dihydrotestosterone CAS 521-18-6 پودر هورمون خام

مترادف: Dihydrotestosterone; اندروستانولون
نام شیمیایی: 5a-androstan-17ß-ol-3-one
CAS: 521-18-6
Assay: 99% min.
شخصیت: پودر کریستالی سفید.

جزئیات محصول

کاربرد استانولون:
Stanolone است استفاده برای هدر رفتن مزمن بیماری، پوکی استخوان، عفونت شدید و تروما، سوختگی و غیره ناشی از تعادل نیتروژن منفی، ترویج رشد نوزادان نارس و نابالغ و غیره. شکستگی بهبودی آسان نیست. از هیپرکلسترولمی و افسردگی پس از زایمان نیز می توان استفاده کرد.

The آندروژن اصلی ترشح شده توسط بیضه ها البته تستوسترون است. با این حال، در بیشتر بدن، سیگنال آندروژنیک حمل نمی شود از طریق تستوسترون. در این بافت ها که مغز را شامل می شود (CNS) ، پوست ، اندام تناسلی -- عملا همه چیز به جز عضله -- فعال آندروژن در واقع دی هیدروژن استوسترون (DHT) است.


درباره استانولون

Androstanolone تقلید DHT خود بدن (دی هایتروتسترون) که, همانطور که ما می دانیم، توسط تبدیل تستوسترون تشکیل شده است. بعضي ها تماس ميگيرن Androstanolone یک فرم مصنوعی از DHT (دی هیدروت استوسترون). آندرو-استانولون به دلیل ساختارش اثر آندروژنیک عمدتاً دارد نمی توان آن را به استروژن تبدیل کرد.


قدرت سریع و توده عضلانی. آندرو استانولون ارزش کمی دارد. Androstanolone مورد استفاده برای استروئید رقابت از آن کمک می کند تا برای به دست آوردن عضله سخت تر و محتوای چربی پایین تر از سطح آندروژن بالاتر بدون آرومات کردن .


بسیاری از ورزشکاران Stanolone در طول آموزش برای دوپینگ تست استفاده می شود قهرمانی از ماده کوتاه زندگی می کردند و تستوسترون و مقدار epitestosterone تحت تاثیر قرار نیست.


نسخه تزریقی آندرستانولون سمی کبد نیست. اندروستانولون است که به ندرت توسط ورزشکاران و رقبا امروز استفاده می شود، به عنوان آنها را انتخاب کنید به استفاده از بیشتر به آسانی در دسترس Masterone به جای.


Stanolone Dihydrotestosterone CAS 521-18-6 Raw Hormone Powders


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect
Hot Tags: stanolone dihydrotestosterone cas 521-18-6 پودر هورمون خام, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید