Proviron Mesterolone مواد استروئید خوراکی

Proviron Mesterolone مواد استروئید خوراکی

مسترولون مشتق آندروژن و دی هیدروژن قابل اجرا (DHT) است.

جزئیات محصول

چرخه پرویرون
این مهم است که چرخه Proviron چون می تواند سرکوب توانایی بدن برای تولید تستوسترون در خود. اگر شما با استفاده از آن برای جلوگیری از aromatization، شما می توانید کمی طولانی تر انجام چرخه حدود 10-12 هفته.

به غیر از آن، شما باید سعی کنید آن را برای چرخه دیگر از شما هر استروئید دیگر.

بهترین داژ پرویرون چیه
Proviron Mesterolone مواد استروئید خوراکی به طور کلی کاملا خوب تحمل می کند و تقریبا به عنوان بسیاری از طرف باعث نمی شود اثرات برخی از استروئیدهای قوی تر خارج وجود دارد. زنانی که بالا می برند دوس ممکن است برخی از مسائل با virilization تجربه. آنها بیشتر مستعد هستند به عوارض جانبی به دلیل آنها را بیشتر استفاده از استروژن است که پروویرون به کاهش کمک می کند.

دوز به طور متوسط به طور کلی در حدود 50 میلی گرم روزانه, اما مردم استفاده کرده اند در هر نقطه بین 25 و 250 میلی گرم بدون تجربه هر گونه عوارض جانبی قابل توجهی. اگر شما امیدوار به رسیدن به مزایای شرح داده شده در بالا، 50 میلی گرم ممکن است کافی است.

به یاد داشته باشید برای شروع کوچک برای دیدن اگر بدن شما به خوبی به ترکیب پاسخ می دهد.


چگونه از آن برای بهترین نتایج استفاده کنیم؟
حال حاضر که بیشتر در مورد میسترولون می دانید، می دانید که آیا می خواهید یا نه تا ازش استفاده کني . برای به حداقل رساندن هر گونه خطرات و به حداکثر رساندن اثرات دارو، شما باید بدانید که چگونه آن را به درستی استفاده کنید. فروش Proviron Mesterolone مواد استروئید خوراکی آنلاین.


چه به پشته Proviron با برای بهترین نتایج
Proviron تا به برخی از اثرات جالب است که می تواند دیکته که استروئیدها شما باید استفاده از آن با. بهتر است آن را در رابطه با استروئیدهای دیگر استفاده کنید یا آندروژن ها چون هر دو می توانند تستوسترون را سرکوب کنند، که می تواند کمک به برخی از مشکلات بهداشتی بیشتر پایین جاده.

که گفت ، از نظر اثربخشی ، آن را به بهترین وجه با تستوسترون خود انباشته شده است. از آنجا که DHT متصل به SHBG, این اجازه می دهد برای حجم بسیار بیشتری از تستوسترون در جریان خون خود را در حال حاضر, افزایش تمام اثرات آندروژنیک.


Proviron Mesterolone tablets


خدمات حرفه ای ما

بسته بندی

حرفه ای بسته بندی با مواد حرفه ای ، و ما مشتریان چند راه بسته بندی را انتخاب کنید پس از تماس با من از طریق ایمیل من

کیفیت

ما این شرکت یک کارخانه پیشرو حرفه ای در چین در داروسازی است منطقه، ach دسته ای از پودر استروئید باید توسط QC ما آزمایش (کیفیت کنترل) بخش قبل از آنها مجاز به فروش است.

تحویل

ما می تواند پودر خود را در عرض 48 ساعت پس از پرداخت خود را بسته بندی، و عکس مربوطه از بسته پودر خود را به شما فرستاده خواهد شد.

قيمت

بهترین قیمت ها مطمئن باشید که راضی باشید، هر چه بیشتر بخرید، قیمت های رقابتی تری دریافت می کنید.

پرداخت

T / T ، بیت کوین ، WU ، MG


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: proviron mesterolone مواد استروئید خوراکی, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید