پودر Enanthate Methenolone خام CAS 303-42-4

پودر Enanthate Methenolone خام CAS 303-42-4

نام مستعار: Depot Primobolan، Depot Primo
CAS شماره: 303-42-4
Einecs شماره: 206-141-6
خلوص: 99.35٪

جزئیات محصول

شرح

متhenolone به عنوان امن ترین استروئید آنابولیک محسوب می شود. در واقع، این استروئید برای درمان کودکان و نوزادان نارس مبتلا به کمبود وزن استفاده شده است و هیچ آسیبی به آن وارد نشده است. با این حال، تولید اولیه این دارو برای درمان اختلالات از دست دادن عضلات و طولانی شدن فعالیت هورمون های کورتیزول استفاده شد. نشان داده شده است که متینولون اثر خوبی در درمان سوء تغذیه دارد.


درباره Primobolan Depot

Methenolone Enanthate یک نسخه تزریقی استنفورد استنفورد است. این همان ترکیبات در زبانهای Primobolan است، اگر چه در اینجا یک استر از آنانتات برای کاهش سرعت آزاد شدن استروئید از محل تزریق استفاده می شود.


Enanthate Primobolan الگوی مشابهی از آزادی استروئید را به عنوان آنانتات تستوسترون ارائه می دهد که سطح هورمون خون آن به طور قابل توجهی در حدود 2 هفته افزایش می یابد. متhenolone خود استروئید آنابولیک متوسط است که دارای خواص آندروژنی بسیار کم است. اثر آنابولیک آن کمی کمتر از نانرولون دکانوات در میلیگرم به ازای هر میلی گرم است.


خلوص پودر Enanthate Methenolone CAS 303-42-4 Certificate of Analysis

تست استاندارد نتایج
شرح پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید پودر کریستالی سفید
نقطه ذوب 65ºC ~ 71ºC 66ºC ~ 70ºC
از دست دادن در خشک کردن ≤0.50٪ 0.32٪
چرخش ویژه + 38 ° ~ + 42 ° + 40.1 درجه
امتحان 97 ~ 102٪ 99.35٪
نتیجه مشخصات مطابق با Enterprise Standard است.


کاربرد

متانتانت اغلب در طول دوره های برش استفاده می شود، زمانی که افزایش توده لاغر، افزایش توده خام نیست، اهداف اصلی است. همان ترکیب در متونولون استات، اگر چه در اینجا یک استر از آنانتایت برای کاهش سرعت آزاد شدن استروئید از محل تزریق استفاده می شود .


پودر انبار Primobolan


اثرات

به طور کلی، Primo enanthateis به افزایش متابولیسم چربی کمک می کند. این و توانایی نگه داشتن نیتروژن آن را بسیار متنوع می سازد و شواهدی وجود دارد که با استفاده از پریموبولان در رژیم غذایی کم کالری (حتی 20-30٪ کمتر از BMR)، می توانید عضلات ناهید فعلی خود را در حالی که بافت عضلانی جدید را حفظ می کنید. این واقعا جادویی از آن است.


مهمترین ویژگی Primo تاثیر آن بر سیستم ایمنی بدن است. هورمون متhenolone نشان داده شده است که به طور قابل توجهی افزایش سیستم ایمنی بدن.


در حقیقت، برای درمان بیماری ایدز با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت. برای چنین فردی، او نه تنها می تواند ایمنی را به دست آورد، بلکه به طور مستقیم از آتروفی عضلانی جلوگیری می کند. در مرحله آماده سازی، ورزشکاران به راحتی تحت شرایط سخت و شرایط آموزشی سخت توسعه نیافته اند، بنابراین افزودن متینول باعث تقویت سیستم ایمنی برای بهبود وضعیت ورزشکار می شود.


اعتیاد مردان

دستورالعمل تجویز Primo Depot حداکثر دوز 200 میلی گرم در شروع درمان و دوز ثابت 100 میلیگرم هر هفته را توصیه می کند.


پروتکل های پروتکل طولانی مدت معمولا برای دوز 100 میلیگرم هر 1-2 هفته یا 200 میلی گرم هر 2-3 هفته نیاز دارند. پروتکل های مدیریت معمول در میان ورزشکاران مرد ورزشکار تماس می گیرند


برای یک دوز 200-400 میلی گرم در هفته، که برای 6 تا 12 هفته مصرف می شود، کافی است که باعث افزایش قابل توجه افزایش بافت ماهیچه های نازک شود. با این وجود، به نظر نمی رسد که دارو مصرف شده در دوزهای بالغ به 600 میلی گرم در هفته یا بیشتر، هرچند این مقدار احتمال دارد که یک قسمت آندروژنی متونولون را برجسته تر کند و همچنین اثرات منفی آن بر روی چربی های سرم را تشدید کند.


سفارش راهنمای

1. حداقل مقدار سفارش (MOQ): 10 گرم

2. زمان سرب: در عرض 12 ساعت پس از پرداخت

3. زمان تحویل: 3-7 روز درب به درب

4. بسته بندی: فوق العاده محرمانه

5. حمل و نقل: DHL / TNT / UPS / HKEMS / FedEx / و غیره

6. شماره ردیابی: در دسترس پس از بسته تحویل.

7. خدمات پس از فروش: 24/7 آنلاین

Hot Tags: خام مونولون پودر Enanthate پودر قوس 303-42-4، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید