Methenolone Enanthate CAS 303-42-4 Primo

Methenolone Enanthate CAS 303-42-4 Primo

جزئیات سفارش:
صدور گواهینامه: COA
محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.
MOQ: کمتر از 50 گرم
قیمت: قابل مذاکره است
شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin
توانایی تامین: کافی است (می تواند backordered)
زمان تحویل: حدود 7 روز کاری
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانه

جزئیات محصول

اننتات متیونولون

CAS: 303-42-4

MF: C27H42O3

MW: 414.62

EINECS: 206-141-6


Descrption:

Methenolone Enanthate یک استروئید آنابولیک مبتنی بر دی هیدروتستوسترون است. Methenolone Enanthate مشتق استر از متونولون است که به طور معمول تحت نام تجاری primobolan به فروش می رسد. Methenolone Enanthate توسط افرادی که بسیار حساس به اثرات جانبی استروژنی هستند، دارای ویژگی های استروژنی پایین تر نسبت به ناندرولون، متونولون، در فرم انتانات و استات، متhenolone هیچ عوارض جانبی استروژنی ندارد و اثرات آن بر کلسترول، متhenolone نیز به شدت سرکوب محور HPTA است، به همین علت، بدنسازان انبه از methenolone در میان دوره استروئید استفاده کنید.


برای بدنسازان مرد محبوب ترین برای پریمو بولان با استروئید های دیگر است تا بتواند اثر سریع تر و قوی تر را به دست آورد. در طول مرحله رژیم غذایی یا برش، یک آندروژن غیر آروماتیک مانند Halotestin یا Trenbolone می تواند اضافه شود. مولکول آندروژنیک قوی باید به اضافه کردن چگالی و سختی اضافه شده به عضلات کمک کند. از سوی دیگر می توانیم Winstrol، یکی دیگر از استروئید آنابولیک خفیف را اضافه کنیم. نتیجه این ترکیب دوباره باید افزایش قابل توجهی از جرم عضلانی و سختی باشد، اما در این مورد، افزایش نباید همراه با عوارض جانبی شدید باشد.


همانطور که قبلا ذکر شد، Primobolan نیز به طور موثر در طول دوره های فشرده آموزش استفاده می شود. اضافه شدن تستوسترون، دیانابول یا آنادرول 50 برای اضافه کردن توده عضلانی جدید بسیار موثر خواهد بود.


دوستانه :

دستورالعمل های تجویزی پزشکی برای دوزهای Primobolan را می توان به دو دسته تقسیم کرد: (1) دوز Primobolan خوراکی (2) دوز Primobolan تزریقی


Primobolan تزریقی (Methenolone Enanthate): دستورالعمل های تجویزی پزشکی برای نوع تزریق Primobolan خواستار دوز اولیه 200mg، و سپس 100mg در هفته برای مدت زمان درمان. بسته به شرایط پزشکی که تحت درمان قرار می گیرند، دوز Primobolan می تواند در هر جای 100mg در هر 1 تا 2 هفته یا 200mg هر 2 تا 3 هفته. دستورالعمل های پزشکی پزشکی جداگانه ای برای بیماران زن وجود ندارد.


Primobolan oral (Methenolone acetate): دستورالعمل های تجویزی پزشکی برای نوع خوراکی پریمو بولان از 100 تا 150 میلی گرم در روز برای بیش از 6 تا 8 هفته نیست. همانند دستورالعمل های تجویزی تزریق Primobolan، دستورالعمل های جداگانه ای برای دوزهای خانم Primobolan وجود ندارد.


کاربرد:
Methenolone Enanthate نسخه قابل تزریق متhenolone با استر است که به جذب آهسته متونولون فعال متصل شده و باعث ایجاد غلظت پایدار خون می شود. نسخه شفاهی این ترکیب تقریبا یکسان با تفاوت اتر (متصل به پروتئین استات) است. هر دو نسخه از methenolone انتخاب خوبی برای چرخه برش برای مردان و / یا زنان است و نشان داده شده برای حفظ عضله در حالی که در رژیم غذایی کم کالری. Methenolone Enanthate یک حالت مؤثرتری برای متhenولون را فراهم می کند و به نظر می رسد که به طور کلی به دوز پایین تر نیاز دارد تا به عنوان نسخه استات دهانی موثر باشد.

متhenolone اعتبار به عنوان یک استروئید بسیار امن است و در دوزهای تا 200 mgs / week عوارض جانبی بسیار کمی گزارش شده است. متاسفانه، بسیاری از کاربران نیز در بهترین حالت با استفاده از چنین دوز کمتری گزارش می دهند و به نظر می رسد افزایش بیشتر در mg / dl 350 mg / week (100 میلی گرم در روز) و بالاتر. در حالی که methenolone خفیف بدون مهار HPTA زیاد است، دوزهای بالاتر باعث بازخورد منفی در این زمینه خواهند شد. همچنین، برخی از کاربران در هنگام استفاده از Primo از ریزش مو مطلع می کنند بنابراین یک محصول مانند فیناستراید ممکن است لازم باشد در حالی که متhenolone دوچرخه سواری است. به علت عوارض جانبی ناشی از مصرف primo، علاوه بر این، ضد استروژن به احتمال زیاد لازم نیست.


لکه


نتیجه آزمایش آزمایش:

نام محصول

متیونولون Enanthate

تعداد

25 کیلوگرم

دسته NO

190603

شماره گزارش.

190604

تاریخ تولید

2015/06/03

تاریخ تجزیه و تحلیل

06/04/2019

شرح

پودر کریستالی سفید

تاریخ انقضا

06/03/2021

مرجع. استاندارد


استاندارد سازمانینتایج آزمایشات تجزیه و تحلیل
تست ها

استاندارد تجزیه و تحلیل

نتایج


نقطه ذوب

64ºC ~ 72ºC

65ºC ~ 69ºC


چرخش ویژه

+ 50 ° ~ + 56 °

+ 55 درجه


از دست دادن در خشک کردن

≤0.50٪

0.37٪


پس مانده های احتراق

≤0.10٪

عبور


امتحان

97٪ ~ 102٪

99.8٪


نتیجه

مطابقت با استاندارد سازمانی
مزیت رقابتی:

1. تجربه غنی

شرکت ما کارخانه تولیدی حرفه ای در چین در زمینه داروسازی سالهای زیادی است، محصولات ما به آلمان، اسپانیا، انگلیس، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، خاورمیانه و غیره صادر شده است، و ما بازخورد بسیار خوبی از ما مشتریان ما روابط دوستانه روابط خوبی با هم داشتند.


2. کیفیت عالی، خلوص و مطلوب.

کیفیت خوب یکی از موفقیت های مخفی ما است، سفارشات خوش آمدید نمونه، MOQ فقط 10 گرم است.


3. تحویل امن و سریع

ما سهام داریم، بنابراین ما می توانیم به سرعت در همان روز که دریافت پرداخت را تحویل.

ما می توانیم یک راه خاص داشته باشیم. یک بار می توانیم 0.01 کیلوگرم به محصولات 3.5 کیلوگرمی حمل کنیم. ما دستورالعمل هایی برای پودر ذوب را به مایع ارائه می دهیم. و همچنین می توانید مایع را از طریق بسته بندی ویژه حمل کنید!


4. خدمات پس از فروش خوب.

بهروزرسانی بسته به ASAP را بگو و سعی کنید بهترین راه حل را پیدا کنید زمانی که مشتری با مشکالت مختلف مواجه شد


جزئیات سفارش:

صدور گواهینامه: COA

محل مبدا: مستقیم کارخانه چینی

سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

MOQ: کمتر از 50 گرم

قیمت: قابل مذاکره است

شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، انتقال بانکی، Bitcoin

توانایی تامین: کافی است (می تواند backordered)

زمان تحویل: حدود 7 روز کاری

جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی و محرمانه


Hot Tags: methenolone enanthate cas 303-42-4 primo، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید