پودر استروئید خام Primobolan Methenolone Acetate CAS 434-05-9

پودر استروئید خام Primobolan Methenolone Acetate CAS 434-05-9

دستور العمل تعلیق استن Methenolone محلول تزریقی Primo Ace بر پایه آب در میلی گرم 50 میلی لیتر در میلی لیتر (تقریباً شبیه سوسپانسیون انبار Winstrol) 20 میلی لیتر در 50 میلی گرم در میلی لیتر 1 گرم پودر استات Methenolone 4.8ml BB 0.6ml BA 0.6ml پلی سوربات 80 12.5 میلی لیتر پودر مخلوط آب مقطر ، BB ، BA ، و پلی و گرما تا حل شدن ....

جزئیات محصول

دستور العمل تعلیق استن متنولون
محلول تزریقی مبتنی بر آب Primo Ace با سرعت 50 میلی گرم در میلی لیتر (دقیقاً مانند سیستم تعلیق انبار Winstrol)
20 میلی لیتر @ 50 میلی گرم در میلی لیتر
1 گرم پودر استات Methenolone
4.8 میلی لیتر BB
0.6 میلی لیتر BA
0.6 میلی لیتر پلی سوربات 80
12.5 میلی لیتر آب مقطر
پودر ، BB ، BA و پلی را مخلوط کرده و حرارت دهید تا حل شود. فیلتر کنید ، آب اضافه کنید و دوباره فیلتر کنید


مقدار متنولون استات
کاربران نسخه شفاهی پریموبولان برای اهداف بهبود عملکرد اغلب ترجیح می دهند آن را با دوز 100-150 میلی گرم در روز اجرا کنند. نوع تزریقی دارو بسته به تجربه کاربران و اهداف شخصی در دوزهای 300-800 میلی گرم در هفته استفاده می شود. زنان همچنین این دارو را به دلیل خفیف بودن آن مطلوب می دانند و به طور کلی به دوزهای 50 میلی گرم در روز از طریق خوراکی و 100-200 میلی گرم در هفته از نسخه تزریقی پاسخ خوبی می دهند.


کاربرد متنولون استات
در میان ورزشکاران ، متنولون استات به عنوان یک استروئید خفیف شناخته می شود که باعث افزایش آرام و مداوم توده عضلانی با کیفیت می شود در حالی که سیستم شما سخت گیر نیست. هنگامی که ورزشکار در رژیم غذایی با کالری محدود است و سعی در حفظ توده عضلانی هنگام ریختن چربی بدن دارد ، متنولون استات اغلب در چرخه های برش استفاده می شود. پریموبولان به دلیل بسیار کارآمد بودن در این مورد خاص مشهور است. همچنین برای ورزشکارانی که به دنبال افزودن اندکی عضله و قدرت در ورزشهای مرتبط با سرعت یا محدودیت وزن هستند ، محبوب است.

متنولون استات توسط بدن معطر نمی شود و بنابراین به استروژن تبدیل نمی شود. بنابراین ، عوارض جانبی مربوط به استروژن هنگام استفاده از این دارو نباید نگران کننده باشد و کاربران در هنگام استفاده به تنهایی نگران مصرف هرگونه ضد استروژن نیستند.

عوارض جانبی آندروژنیک با پریموبولان ممکن است ، به ویژه هنگامی که در دوزهای بالاتر مصرف شود. این عوارض جانبی می تواند مواردی مانند پوست چرب ، آکنه و افزایش رشد مو و بدن باشد. در زنان آندروژن می تواند باعث عوارض جانبی مردانه مانند عمیق شدن صدا و رشد موهای صورت شود.

مانند تمام استروئیدهای آنابولیک ، متنولون استات مانع توانایی طبیعی بدن در تولید تستوسترون می شود ، از این رو به این معنی است که کاربر باید پروتکل درمانی پس از چرخه و نتیجه گیری چرخه را اجرا کند. کسانی که قصد دارند پریموبولان را روی هم بگذارند اغلب اضافه کردن آن را با سایر مواد غیر معطر کننده مانند anavar و winstrol ترجیح می دهند. کاربران همچنین ممکن است دوز کم تستوسترون را به چرخه اضافه کنند.

از آنجا که متنولون استات برای سیستم سمی یا خشن نیست ، کاربران اغلب انتخاب می کنند که آن را برای مدت زمان طولانی تری از ترکیبات خشن تر و یا خوراکی های C17aa استفاده کنند که می تواند به کبد آسیب برساند. غیر معمول نیست که چرخه هایی از جمله این ترکیب برای مدت زمان 12-16 هفته و حتی گاهی طولانی تر اجرا می شود.


Primobolan Methenolone Acetate CAS 434-05-9 Raw Steroid Powder


خدمات حرفه ای ما

بسته بندی

بسته بندی حرفه ای با مواد حرفه ای ، و ما&# 39 ؛ پس از اینکه از طریق ایمیل من با من تماس گرفتید ، به ما چندین روش بسته بندی را انتخاب می کنیم

کیفیت

شرکت ما یک کارخانه پیشرو حرفه ای در چین در زمینه دارویی است ، دسته ای از پودرهای استروئیدی قبل از اینکه اجازه فروش داشته باشند ، باید توسط بخش کنترل کیفیت (کیفیت کنترل) ما آزمایش شوند.

تحویل

ما می توانیم پودرهای شما را ظرف 48 ساعت پس از پرداخت شما و تصویر مربوط به پودرهای شما&# 39 بسته بندی کنیم. بسته برای شما ارسال می شود

قیمت

بهترین قیمت های شما&# 39 ؛ مطمئن باشید که راضی باشید ، هرچه بیشتر بخرید ، قیمت های رقابتی تری نیز کسب خواهید کرد.

پرداخت

T / T ، بیت کوین ، WU ، MG

Hot Tags: پودر استروئید خام primobolan methenolone acetate cas 434-05-9 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like