اکسی متولون آنادرول پودر مبدل بسته

اکسی متولون آنادرول پودر مبدل بسته

CAS No:434-07-1
خلوص: 99%
نقطه ذوب: 178-180C
تاریخ انتشار: 1960
دوز موثر: 100mgs (بهینه)
زندگی فعال:<>

جزئیات محصول

چند میلی گرم آنادرول باید یک روز طول بکشم؟
توصیه می شود روزانه دوز در کودکان و بزرگسالان 1-5 میلی گرم در کیلوگرم وزن بدن در روز است. معمول دوز موثر است 1-2 میلی گرم / کیلوگرم در روز اما دوز های بالاتر ممکن است مورد نیاز, و دوز باید فردی.


چگونه به استفاده از استروئید آنادرول ?
استفاده آنادرول به عنوان شروع ضربه بیش از 3 هفته اثرات سریع خواهد بود و آنها سخت خواهد بود به خصوص اگر آن را برای اولین بار خود را. یک زبانه در روز شکسته به 2 دونه از 25 و 25 میلی گرم است که نیم زبانه. اگر ميتونستي نه اينکه خودت اينو بفهمي، انددرول رو بذار زمين و درست بس کن حال حاضر. آنادرول قوی ترین شفاهی موجود در یک نقطه نه چندان طولانی بود پیش. هنوز هم ممکن است از نظر قدرت باشد اما شفاهی های دیگر مانند tritrenbolone و mitrebolone در حال حاضر دوباره ساخته شده و ترسناک قوی.

استفاده از آنادرول دریافت سیستم خود را رفتن و سپس تپر کردن برای هفته در 25 میلی گرم به عنوان یک تست enanthate یا cypionate برای معرفی استفاده طولانی تر تا 10 هفته. سپس من پیشنهاد می کنم درمان چرخه اما شما احتمالا هیچ نظری ندارم که چه چیزی است.... مشکل این است که با شفاهی تنها 4 هفته چرخه شما بدن خود را بدون هیچ دلیل خوبی باعث سود مالیات خواهد بود قبل از اينکه حتي شروع کنن گم شدن از این رو پیشنهاد ده هفته ای.

Oxymetholone Anadrol Powder Disguised package


تحویل سریع و ایمن

۱) بسته را می توان ظرف ۴۸ ساعت پس از پرداخت به بیرون فرستاد. شماره ردیابی موجود

2) حمل و نقل امن و با احتیاط. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3) گمرک نرخ عبور ≥99%

4) در حال حاضر عامل خود ما / remailer / توزیع کننده که می تواند به ما کمک کند کشتی ما محصولات بسیار سریع و امن، و ما سهام در وجود دارد برای انتقال.


سوالات متداول

۱- چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می تواند پودر هورمون استروئید خام ارائه, روغن stteroid به پایان رسید, hgh, hcg, قرص استروئید ect. ما همچنین می توانیم با فرمولاسیون کمک, مخلوط و بسته بندی سفارشی. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا هستیم قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی. با تجربه بیشتر بیش از 500 فرمول محصولات ، اگر شما می توانید یک محصول عملکردی تصور ، ما می تواند آن را اتفاق می افتد.


2. چگونه می توانم یک سفارش؟

سادگی از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما تو رو با يکي از خودمون وصل ميکنيم مدیرانی که خوشحال خواهند شد که شما را با سفارش شما کمک کند.


3. کشتی سفارش من چه زمانی؟

محصولات در سهام معمولا کشتی در داخل 48hours از سفارش خود را در حال دریافت و پردازش. اگر یک محصول در سهام نیست، به نوبه خود در اطراف زمان متفاوت است اما به طور کلی در حدود 1-3 هفته، بسته به در دسترس بودن.

Hot Tags: اکسی متالون پودر آنادرول بسته مبدل, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید