استروئید خوراکی Oxymetholone Anadrol Bodybuilding CAS 434-07-1

استروئید خوراکی Oxymetholone Anadrol Bodybuilding CAS 434-07-1

گزارش آزمایش اکسی متولون شرح و کاربرد اکسی متولون شناخته شده است که اکسی متولون دارای خواص پروژسترونی است و به احتباس آب کمک می کند. نسبت آنابولیک / آندروژنیک بسیار بالایی دارد و با استفاده از سیستم حلال متشکل از مخلوطی از ...

جزئیات محصول

گزارش آزمایش اکسی متولون

موارد تستمشخصاتنتایج
شرح پودر کریستالی سفید پودر سفید
شناسایی مثبت مثبت
سنجش 97.0~103.0% 99.31%
نقطه ذوب 172~178°C 172.0~176.0°C
چرخش ویژه +34 ~ +38 درجه (C = 2 ، در دی اکسان) +36.3°
ناخالصی های فرار آلیشرایط را برآورده می کند.مطابقت دارد


شرح و کاربرد اکسی متولون

اکسی متولون به عنوان خواص پروژسترونی شناخته شده و به احتباس آب کمک می کند. این نسبت آنابولیک / آندروژنیک بسیار بالا است و برای افزایش توده و قدرت عضلانی استفاده می شود ، با استفاده از سیستم حلال متشکل از مخلوط بنزن و الکل (98: 2) ، از جمله چهارم بند دوم تحت روش. سپس لوله ها را به مدت 5 دقیقه سانتریفیوژ کرده و میزان جذب مواد رویی را در سلولهای 1 سانتی متری با طول موج حداکثر جذب در حدود 315 نانومتر ، با یک دستگاه اسپکتروفتومتر مناسب ، در برابر خالی تعیین کنید. [توجه- به جای الکل از هیدروکسید سدیم الکلی 0.01 N استفاده کنید.

اکسی متولون از دی هیدروتستوسترون گرفته شده است و آنچه آن را از بسیاری از نمونه های دیگر آن منحصر به فرد می کند ، افزودن یک گروه هیدروکسی متیلن است که آن را به تنها مشتق DHT تبدیل می کند که بیشتر از آن برای برش استفاده می شود. اگر شما به دنبال تهیه کیک خود و خوردن آن هستید. anadrol در تمام مدت یک همراه وفادار خواهد بود. اگر می خواهید اندازه عضلات خود را دقیقاً قبل از مسابقه افزایش دهید ، این یکی از مواردی است که باید از آن استفاده کنید. از آنجا که اکسی متولون خوراکی است ، اصلاح شده است تا بتواند از معده و دستگاه گوارش به صورت یک تکه عبور کند. باید از طریق کبد عبور کرده و وارد عضلات شود بدون اینکه توسط کبد برطرف شود. از نظر شیمیایی ، از آن به عنوان یک استروئید 17-آلفا آلکیله ساخته شده است به این معنی که هفدهمین اتم کربن تغییر کرده است.


Oxymetholone Anadrol Bodybuilding Oral Steroid CAS 434-07-1


تحویل سریع و ایمن

1) بسته را می توان ظرف 48 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره پیگیری موجود است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3) نرخ عبور گمرک ≥99٪

4) ما نماینده / فروشنده / توزیع کننده خود را داریم که می تواند به ما کمک کند محصولات خود را بسیار سریع و ایمن حمل کنیم ، و ما برای انتقال سهام در آنجا داریم.


سالات متداول

1. چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می توانیم پودر هورمون استروئید خام ، روغن های استروئید تمام شده ، hgh ، hcg ، قرص های استروئیدی و غیره ارائه دهیم. ما همچنین می توانیم به فرمولاسیون ، مخلوط و بسته بندی سفارشی کمک کنیم. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی&# 39 هستیم. با تجربه بیش از 500 محصول فرمول ، اگر می توانید یک محصول کاربردی را تصور کنید ، ما می توانیم آن را عملی کنیم.


2. چگونه می توانم سفارش بدهم؟

نگران نباشید ، از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما شما را با یکی از مدیران خود متصل خواهیم کرد که خوشحال می شود در سفارش شما به شما کمک کند.


3. چه زمانی سفارش من ارسال می شود؟

محصولات موجود در انبار معمولاً ظرف 48 ساعت از زمان دریافت و پردازش سفارش شما ارسال می شوند. اگر کالایی موجود نیست ، زمان چرخش متفاوت است اما بسته به در دسترس بودن تقریباً 1-3 هفته است.

Hot Tags: استروئید خوراکی بدن سازی اکسی متولون آنادرول CAS 434-07-1 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید