اکساندرولون Anavar کیفیت پودر استروئید خوراکی

اکساندرولون Anavar کیفیت پودر استروئید خوراکی

ساختار شیمیایی:5 آلفا-آندروستان-2-اکسا-17 آلفا-متیل-17 بتاال-3-یک
دول رایج:40mg+ در هر روز
تبدیل DHT:کم
کاهش عملکرد HPTA:وابسته به دوز
CAS No: 53-39-4
خلوص: 99%
ظاهر: مایع کریستالوئید سفید

جزئیات محصول

درباره کیفیت پودر
محصول ما پودر و مایعات است، خلوص پودر است 99%, بنابراین بسیاری از مشتریان با ما راضی کیفیت، آنها اغلب پودر های ما را می خرند. بعضي وقتا، اونا ميفروشن مایع، بله، برادر، آنها پول زیادی در می آورد.

درباره حمل و نقل امن
ما حالت حمل و نقل با توجه به وضعیت هر کشور گرفته شده است حمل و نقل مختلف ، در حالی که بسته بندی ما ، با توجه به آخرین وضعیت آداب و رسوم، به طور مداوم به روز شده، بهبود بسته بندی ما، ما تضمین می کند که شما آن را در 4-7 به محصول خود را دریافت خواهید کرد.


چرخه اکساندرولون شفاهی
Anavar به طور گسترده ای به عنوان توده عضلانی بدون چربی به دست آوردن استروئید آنابولیک شناخته شده و ترکیب مورد استفاده برای حفظ توده عضلانی زمانی که در کسری کالری. با یک رتبه آنابولیک بالا مورد استفاده در 60-80mg در هر روز توده بدون چربی می تواند اضافه شده کاملا به طور موثر با یک رژیم غذایی بالا در پروتئین و کالری تمیز. با این حال، با توجه به ماهیت هپاتوکسیک و عوارض جانبی نامطلوب بر روی کلسترول، استفاده از آن بیش از 4-6 هفته پیشنهاد نمی شود. Anavar است که اغلب مورد استفاده برای 'kickstart' چرخه استروئیدی برای 4-6 هفته اول و یا در طول چند هفته گذشته منجر به درمان چرخه. به منظور حجیم, اکساندرولون می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر عضله با کیفیت هدف به عنوان مخالف جرم و وزن مطلق است.

Anavar را می توان با ترکیب توده به دست آوردن و عوامل قلدری مانند، تستوسترون Enanthate، دکا دورابولین و ترنبولون اگر اولویت برش است، وار اغلب استفاده می شود برای حفظ بافت عضلانی در حالی که کاربران رژیم غذایی و قلب و عروق رژیم آموزشی کاهش چربی را تسریع می کند. Anavar نشان داده شده است به منظور افزایش سوزاندن چربی در افراد اما دیگر ترکیبات ترموژنیک مانند Clenbuterol بهتر مناسب است.


Oxandrolone Anavar Quality Oral Steroid Powder


چرا ما رو انتخاب کردي که شريک تو باشيم؟

1

محل مبدا چین با کیفیت فوق العاده با قیمت مناسب است.

2

تحویل سریع توسط راه بیان امن به سراسر جهان

3

دستور محاکمه استقبال می شود.

4

NMR,HPLC و COA را می توان عرضه کرد

5

ما می توانیم نمونه برای آزمایش عرضه

6

ما قول می دهم 100٪ تحویل داده شده، و 100٪ بازپرداخت و یا بازپرداخت اگر بسته تحویل داده نمی شود

7

روش پرداخت:WU,T/T,Moneygram و Bitcoin

8

استاندارد: استاندارد سازمانی, USP, BP, EP

Hot Tags: اکساندرولون anavar با کیفیت پودر استروئید خوراکی, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید