پودر میبالنرون برای تناسب اندام CAS 3704-09-4

پودر میبالنرون برای تناسب اندام CAS 3704-09-4

CAS شماره: 3704-09-4
آزمون: 99.1٪
استاندارد: USP31
پرداخت: T / T، Bitcoin، Western Union، MoneyGram
سازنده: Zhuhaishi Shuangbojie شرکت فناوری، با مسئولیت محدود.

جزئیات محصول

شرح

Mibolerone یک استروئید آندروژنی آندروژنی خوراکی است که از ناندرولون استروئید آنابولیک به دست می آید. به طور خاص، این یک شکل ساختار یافته از ناندرولون است. Mibolerone با اضافه کردن یک گروه متیل به موقعیت هفتم و هفتم از هورمون ناندرولون وجود دارد. گروه متیل اضافه شده در موقعیت هفتم، آندروژنیک هورمون را افزایش می دهد و مانع فعالیت آنزیم 5-alpha reductase می شود. گروه متیل اضافه شده در جایگاه 17، از مصرف خوراکی هورمون محافظت می کند. این Mibolerone را به عنوان یک استروئید آنابولیک C7-Alpha آلکیل شده (C17-aa) طبقه بندی می کند.


اکثر مردم از آن برای به دست آوردن قدرت به دست می آورند و یا برای پشت سر گذاشتن انرژی تهاجمی در ورزش قدرت؛ با این حال، به دلیل وابستگی بالا AR و PR، با استفاده از دوز کم، این دارو می تواند منجر به افزایش قابل ملاحظه ای توده ای در طول زمان شود.


گواهی تجزیه و تحلیل

موارد تست

مشخصات

نتایج آزمون

نقطه ذوب

176 ~ 181 ℃

176.8 ~ 181 ℃

چرخش ویژه

+ 25 ~ +31

25.7

از دست دادن در خشک کردن

0.005

0.0039

امتحان

بیش از 97٪

0.991

نتیجه

مطابقت با استاندارد سازمانی


پودر میبالنرون برای تناسب اندام CAS 3704-09-4


کاربرد

اکثر ورزشکاران حدود 5 دقیقه در حدود 30 دقیقه قبل از آموزش یا رقابت استفاده می کنند. این واقعا با هر چیز دیگری، به جز کاردین، "انباشته" نیست. این معمولا قبل از جلسات آموزشی مهم و یا مسابقات استفاده می شود. بسیاری از ورزشکاران که در حال حاضر از دوزهای سنگین استروئیدها استفاده می کنند، در Mibolerone به عنوان یک تقویتکننده پیش رویداد اضافه می شوند.


استفاده و مصرف

نیمه عمر mibolerone نسبتا کوتاه در حدود 4 ساعت است، بنابراین ورزشکاران که می خواهند قدرت کامل این محصول را در اختیار داشته باشند از حدود 20 تا 30 دقیقه قبل از افزایش آنها نیاز دارند. برخی از رقبا ممکن است محصول دوم را در همان روز هنگام انجام حوادث طولانی دوز مصرف کنند، که معمولا به مدت 5 ساعت در عرض 5 میلی گرم


مدیریت

قطره های قطره ها به صورت خوراکی مصرف می شوند و باید روزانه مصرف شوند. دوزها به طور معمول در محدوده 200 تا 300 میکروگرم در روز قرار می گیرند اما در برخی موارد ممکن است تا 500 میکروگرم در روز افزایش پیدا کند. دوزهای قبل از تمرین، تقریبا 30-40 دقیقه قبل از تمرین، مبارزه یا رویداد، همیشه گرفته می شوند. هیچ دوزهای درمانی توصیه نمی شود زیرا این استروئید برای اهداف انسانی هرگز از نظر پزشکی استفاده نشده است.


ماموریت ما:

مشتری خود را با یک سرویس شخصی عالی که روابط بلندمدت را توسعه می دهد، به نیازهای خاص خود در بودجه و زمان بندی برساند. اطمینان از رعایت قوانین و مقررات، به حداکثر رساندن مهارت های اصلی مشتری و کیفیت محصول از طریق فرآیندهای بهینه سازی شده و کنترل شده به حداکثر می رسد.


دیدگاه ما:

ترویج انضباط اولیه، انعطاف پذیری و کار تیمی از طریق مشاوران ما. اطمینان حاصل کنید که تمام خدمات ما مطابق با الزامات مشتری، سیاست ها و رویه ها با مقررات آژانس های محلی، فدرال و بین المللی است.


مزایای ما:

(1) تحویل فوری محرمانه با موفقیت حمل و نقل بزرگ!

(2) تصاویر با سفارش و جزئیات شما!

(3) ما شماره ردیابی را به شما ارائه می دهیم!

(4) کالاهای خود را تا زمانی که کالا به دست شما ارسال شود، پیگیری کنید.

(5) ما تایید 99٪، 100٪ مجددا ارسال.

(6) با کیفیت بالا، محصولات 100٪ خالص!

(7) زمان تحویل تقریبی 4-6 روز کاری.


Hot Tags: پودر مایبرنر برای آمادگی جسمانی 3704-09-4، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید