استروئیدهای خوراکی تورینابول تستوسترون 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون

استروئیدهای خوراکی تورینابول تستوسترون 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون

4-کلرودیدرومتیل تستسترون اطلاعات اساسی کاربرد 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون: تورینابول یک آندروژن مصنوعی است که رشد انسان را تقویت می کند. تورینابول یک ماده مهم برای برش تراشه ها یا تراشه های قبل از بازی است. تطبیق پذیری جنبه بسیار مثبتی از این استروئید است و حتی ورزشکاران در ...

جزئیات محصول

اطلاعات اولیه 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون

نام:تورینابول ، 4-کلرو هیدرومتیل تستوسترون
شماره CAS:2446-23-3
فرمول:C20H27ClO2
وزن مولکولی:334.88
مترادف:4-کلرو-1-دهیدرو-17-متیل تستوسترون ؛ 4-کلرو-1-دهیدرو متیل تستوسترون ؛ 4-کلرو-17a-متیل-17 ب-هیدروکسی و آندروستا-1،4-دین-3-یک ؛ 4-کلرو-17 ب-هیدروکسی- 17a-methyl-5a-androsta-1،4-dien-3-one؛ 4-Chlorodianabol؛ 4-Chloromethandienone؛ Oral-Turinabol؛ 4-chlorine dehydro-متیل تستوسترون؛
تراکم:1.2 گرم در سانتی متر مکعب
نقطه جوش:464.4 درجه سانتی گراد در 760 میلی متر جیوه
نقطه اشتعال:234.6 °C


کاربرد 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون:
تورینابول یک آندروژن مصنوعی است که باعث رشد انسان می شود.
تورینابول یک ماده مهم برای برش تراشه ها یا تراشه های قبل از بازی است. تطبیق پذیری یک جنبه بسیار مثبت از این استروئید است ، و حتی ورزشکارانی که در ورزش به سرعت نیاز دارند تورینابول را به عنوان یک داروی مناسب برای افزایش عملکرد پیدا می کنند. اثرات آنابولیک قوی بدون افزایش وزن احتباس آب بسیار سودمند نیست.
دوز موثر (مرد): 15-40mgs / day
دوز موثر (زن): 2.5-5mgmgs / day
عمر فعالیت: 16 ساعت
زمان تشخیص: 6 هفته


آیا تورینابول باعث افزایش تستوسترون می شود؟
Turinabol سطح SHBG را کاهش می دهد و بنابراین مقدار زیادی تستوسترون آزاد می شود. این مقدار تستوسترون آزاد شده باعث کاهش بافت چربی ، تقویت و افزایش بافت عضلانی و مقاومت در برابر تمرینات موثرتر برای ورزشکاران می شود.

Turinabol چه مدت در سیستم شما باقی می ماند؟
برخی می گویند که ممکن است تا 12 ماه قابل تشخیص باشد در حالی که دیگران می گویند این فقط چند هفته&# 39 است. اگر آزمایش استروئید دارید ، بسیار محتاط باشید. از صحبت سایر وبلاگ ها خودداری کنید زیرا آنها&# 39 را نمی دانند ؛ مطمئناً این را نمی دانید. ما می دانیم که یک تشخیص طولانی مدت از متابولیت های تورینابول در ادرار انسان وجود دارد.


Oral Turinabol Testosterone Steroids 4-Chlorodehydromethyltestosterone


سالات متداول

1. چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می توانیم پودر هورمون استروئید خام ، روغن های استروئید تمام شده ، hgh ، hcg ، قرص های استروئیدی و غیره ارائه دهیم. ما همچنین می توانیم به فرمولاسیون ، مخلوط و بسته بندی سفارشی کمک کنیم. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی&# 39 هستیم. با تجربه بیش از 500 محصول فرمول ، اگر می توانید یک محصول کاربردی را تصور کنید ، ما می توانیم آن را عملی کنیم.


2. چگونه می توانم سفارش بدهم؟

نگران نباشید ، از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما شما را با یکی از مدیران خود متصل خواهیم کرد که خوشحال می شود در سفارش شما به شما کمک کند.


3. چه زمانی سفارش من ارسال می شود؟

محصولات موجود در انبار معمولاً ظرف 48 ساعت از زمان دریافت و پردازش سفارش شما ارسال می شوند. اگر کالایی موجود نیست ، زمان چرخش متفاوت است اما بسته به در دسترس بودن تقریباً 1-3 هفته است.

Hot Tags: استروئیدهای هورمون تستوسترون تورینابول خوراکی 4-کلرودیدرومتیل تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده و نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like