استئولون پرووروئید Steroids آنابولیک خوراکی CAS: 1424-00-6

استئولون پرووروئید Steroids آنابولیک خوراکی CAS: 1424-00-6

نام محصول: مسترولون
نام دیگر: Proviron
شماره ثبت نام CAS: 1424-00-6
ظاهر: پودر کریستالوئید سفید

جزئیات محصول

شرح:

ماستورونون آندروژن و دی هیدروتستوسترون (DHT) استروئید آنابولیک مشتق شده است، یک محصول مصنوعی هورمون تستوسترون مردانه است. این دارو تحت نام تجاری پروینو فروخته می شود. مواد مخدر در درمان مردان با مسائل بهداشت روانی، مانند افسردگی، اضطراب و اختلالات دوقطبی نقش دارد. این دارو همچنین برای درمان اختلال عملکرد جنسی، از جمله تعداد کم اسپرم مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، mesterolone ممکن است اثر بخشی دیگر استروئیدها را افزایش دهد. جالب توجه است، بر خلاف سایر استروئیدها، این دارو مقدار کمی برای بدن سازی را نشان می دهد، اما در معرض خطر استراتژی های مربوط به سلامت استروئیدها قرار دارد.


برنامه های کاربردی:

ماستولون اغلب به عنوان یک درمان ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است توسط افرادی که واکنش ضعیفی به درمان تستوسترون داشته اند استفاده شود. این دارو نشان داده است که در درمان اختلال عملکرد جنسی، ضعف و کمبود میل جنسی سودمند است. ماستولون به گیرنده های استروژن متصل می شود، فعالیت آنها را کاهش می دهد که نه تنها تولید استروژن را کاهش می دهد بلکه باعث تولید طبیعی تستوسترون در بدن می شود.COA:موارد تست

مشخصات

نتایج

شرح

پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید

مثبت

شناسایی

مثبت

مثبت

امتحان

97.0 ~ 103.0٪

98.32٪

نقطه ذوب

203 ~ 208 درجه سانتی گراد

203.1 ~ 204.6 ° C

از دست دادن در خشک کردن

حداکثر 0.5٪

0.35٪

چرخش ویژه

+ 15 ° ~ + 20 °

+ 17.7 درجه

پس مانده های احتراق

حداکثر 0.2٪

0.08٪

سلنیوم (به عنوان س)

حداکثر 30PPM

<>

مواد مربوط

حداکثر 2.0٪

0.82٪

نتیجه

مشخصات مطابق با استاندارد سازمانی استدوزهای:

اکثر ورزشکاران در واقع ترجیح می دهند از Proviron و Nolvadex استفاده کنند، مخصوصا در دوره های شدید استروژنیک. یکی از قرص های استفاده شده در همراه با 10 یا 20 میلی گرم Nolvadex می تواند برای سخت شدن عضله حتی کارآمدتر باشد، و محیطی ایجاد می کند که بدن بیشتر مایل به راندن چربی اضافی بدن است.


دوز معمول برای مردان یک تا چهار 25 میلیگرم در هر قرص در روز است. این مقدار کافی برای جلوگیری از سینوزیتی است، دارو که اغلب در طول دوره چرخه قوی استفاده می شود. ماستولون به صورت خوراکی تجویز می شود و دوز توصیه شده اولیه، سه یا چهار قرص 25 میلی گرم روزانه برای چند ماه است و به دنبال آن نگهداری دو تا سه قرص (75-50 میلی گرم) روزانه است.افزایش تراکم عضلانی:
افزایش تستوسترون آزاد می تواند فعالیت های آنابولیک را کاهش دهد، از جمله سنتز پروتئین، که به نوبه خود افزایش عضله را افزایش می دهد.

استروژن تنها زمانی فعال و موثر است که به گیرنده های استروژن محدود شود. Proviron توانایی این گیرنده های استروژن را که در muslces یافت می شود، برای اتصال به استروژن کاهش می دهد، بنابراین کاهش میزان استروژن فعال. علاوه بر این، Proviron دارای وابستگی به آنزیم آروماتاز است، که آنزیم بدن است که با تستوسترون مرتبط است و آن را به استروژن تبدیل می کند. هنگامی که Proviron به آنزیم متصل می شود، تستوسترون را از اتصال متوقف می کند، بنابراین مقدار استروژن تولید شده را کاهش می دهد. این اثرات منجر به کاهش میزان آب در بدن می شود که باعث می شود ماهیچه ها به صورت نازک تر و سخت تر ظاهر شوند.


درمان ناتوانی جنسی:
ناتوانی جنسی، همچنین به عنوان اختلال نعوظ اشاره شده است، ناتوانی در دستیابی یا حفظ نعوظ است. یکی از علل ناتوانی جنسی سطح پایین تستوسترون است. Proviron، همانطور که در بخش بالا توضیح داده شد، دارای توانایی افزایش تستوسترون است که پس از آن می تواند علائم ناتوانی جنسی را از بین ببرد.


درمان ضعف:
ناباروری یا ناباروری مردان اغلب ناشی از مشکل تولید اسپرم است. اگر چه مکانیسم کامل تولید باروری مردان هنوز درک نشده است، شناخته شده است که تولید اسپرم وابسته به هر دو آندروژن (مانند تستوسترون) و گنادوتروپین است که هورمون هایی هستند که اندام های جنسی را تحریک می کنند. آندروژن ها برای درمان مشکلات ناباروری مورد استفاده قرار می گیرند اما اغلب ترشح گنادوتروپین را کاهش می دهند و باعث ایجاد بی خوابی در تولید اسپرم می شوند.
براساس یک تحقیق انجام شده توسط پاتریک بای و منتشر شده در مجله پزشکی معارف، پروینو اندروژن ها را تحریک می کند، در حالیکه هیچ تاثیری بر گنادوتروفین ها ندارد. Proviron، به عنوان یک کاندیدا مطلوب برای درمان ناباروری مردانه است و مطالعات بیشتری ادامه دارد.بدن سازی:
پروینو سالها پیش به عنوان ضد استروژن شناخته شد، زیرا آنزیم بالاتری برای اتصال آنزیم آروماتاز دارد، بنابراین مصرف کنندگان آنابولیک استروئید (AS) می توانند از آن برای جایگزینی AI (مهار کننده آروماتاز) استفاده کنند. بدنسازان آن را در دوره پس از درمان (PCT) استخدام کرده بودند. متاسفانه، تحقیقات نشان داده است که پروپیورون LH (هورمون لووتیونیزه) را در برخی از موارد سرکوب می کند. به عنوان یک نتیجه، دوز بالاتر proviron می تواند از غده هیپوفیز پس از یک دوره استروئید پس از بهبودی جلوگیری می کند. برخی از کاربران اصرار دارند که پروپیورون HPTA را هنگامی که در PCT یا در طول یک پل استفاده می شود، سرکوب نکنید. با این حال، این واقعا برای بحث است. به عنوان یک یادداشت جانبی، برخی مطالعات به استفاده طولانی مدت پرویرون در دوزهای بالاتر از سرکوب شدید کمک می کند. علم استفاده از پرواریون برای PCT را پشتیبانی می کند اما نه در هر مورد.

حالا که ما آروآمینین، آریمیدکس و لتروزول داریم، پروینورون با توجه به مصرف ضد استروژن منسوخ شده است. ما می دانیم که مهار کننده های آروماتاز واقعی (AI) در طی دوره درمان پس از استفاده بی خطر هستند و نمی توانند HPTA خود را سرکوب کنند. اگرچه، پروینر هم نباید باشد.

در این راستا، به این معنی نیست که پروپیورون مصرف خود را در چرخه در هنگام استفاده از یک ترکیب آروماتیک به عنوان مثال دایانابول، تستوسترون، ناندرولون و یا equoise ندارد. در حقیقت، کاربر می تواند با نگاهی سخت تر، عروق خونی اضافی و کم خونی کمتری در هنگام انباشت پراورون با استفاده از یک ترکیب مرطوب، حساب کند.

یکی دیگر از مزایای پرواریون این واقعیت است که آن را واقعا به خوبی به SHBG (هورمون اتصال گلوبولین جنسی)، که هورمون مسئول کاهش بدون هزینه هورمون تستوسترون در بدن است. این به احتمال زیاد توضیحاتی است که چرا برخی از آنها در دوره PCT استفاده می کنند.

کسانی که رقابت می کنند، خواص سخت کننده پراورون را درک می کنند. از آنجایی که پروینورول 5 آلفا کاهش یافته و قادر به تشکیل استروژن نیست، به نظر می رسد خشک تر می شود.


مزیت رقابتی ما:

تولید حرفه ای: ZHUHAI SHUANGBOJIE TECHNOLOGY CO.، LIMITED
یک تولید کننده داروسازی قانونی و حرفه ای متخصص در پودر هورمون استروئید، مایعات تزریقی استروئید، پپتید، مواد اولیه دارویی و مواد معدنی است. کارخانه ما در ناحیه صنعتی Nanhu Shouyi، فقط در کنار دریا جنوبی زیبا در Wuhan است. شرکت ما ادغام R & D،
تولید، عملیات و بازاریابی به یک کل ارگانیک. تمام محصولات زیر تولید می شوند
شرایط GMP با توجه به روش عملیات استاندارد (SOP)، نه از آزمایشگاه های کوچک زیرزمینی و یا بازارهای سیاه و سفید، بنابراین کیفیت تضمین شده است. ما از صادرات و واردات برخورداریم و بیش از 10 سال تجربه صادرات داشته ایم.


حداقل سفارش: بسته بندی 10-100 گرم هر دقیقه از هر پودر 10 گرم یا 100 گرم است، اما برخی پودر های گرانقیمت را می توان در چند گرم خریداری کرد.


روش پرداخت: Western Union، Money Gram، T / T.

تحویل حرفه ای: توسط پیک (EMS، DHL، فدرال اکسپرس، UPS، TNT) ترجیح داده می شود، سفارش فله می تواند مذاکره شود 5-7 روز تحویل روز کاری به موقع. شماره ردیابی در دسترس است، ما می توانیم آخرین ردیابی مشتریانمان را برای بررسی اعتبار تحویل در صورت نیاز به شما ارائه دهیم.


بسته بندی محرمانه: بسته ایمن و حرفه ای مبدل شده می تواند تضمین شود.


مقدار زیادی در انبار: بیشتر پودر در سهام هستند. ما بیش از 1000 کیلوگرم پودر استروئید در هر ماه صادر می کنیم.

Hot Tags: mesterolone proviron استروئیدهای آنابولیک خوراکی cas: 1424-00-6، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید