پتاسیم فسفات پتاسیم فسفات پتاسیم پتاسیم

پتاسیم فسفات پتاسیم فسفات پتاسیم پتاسیم

خلوص: 99.40٪
درجه: درجه داروسازی
ظاهر: پودر کریستالی سفید
مترادف: durabolin، NPP

جزئیات محصول

شرح

ناندرولون فنيل پروپيانات يک فرم تزريق ناندرولون استروئيد آنابوليک است. ماهیت این دارو بسیار شبیه ناندرولون است. تفاوت اصلی بین دو فرمولاسیون این است که میزان نرون به خون منتقل می شود.


Durabolin تنها در دسترس بود برای یک هفته هنگامی که ناندرولون سیترات برای حدود 3 هفته از انتشار نورون در منطقه تزریق فراهم شد. بنابراین، در شرایط بالینی، آلکالوئید ناندرولون را می توان هر 2 یا 3 هفته تزریق کرد، در حالی که ناندرولون فنیل پروپیونات یک بار در هفته تجویز می شود.


از سوی دیگر، دو دارو در واقع قابل تعویض هستند. مانند ناندرولون Solanum، ناندرولون فنیل پروپیونات یک داروی ارزشمند برای ورزشکاران و بدنسازان برای بهبود قدرت عضلانی و توده عضلانی بدون چربی است و هیچ عارضه مهمی برای استروژن و یا آندروژنی ندارند.


پتاسیم پروتئین خام ناندرولون فنیل پروپیونات Durabolin تجزیه و تحلیل

موارد تست

مشخصات

نتایج آزمون

ظاهر

پودر سفید

تکمیل شده است

نقطه ذوب

93 ~ 98 ℃

94 ~ 95 ℃

از دست دادن خشک شدن

بیش از 0.5٪

0.24٪

چرخش نوری

+ 48 ° ~ + 51 °

+ 49.3 درجه

اسید آزاد

حداکثر 0.5٪

0.31٪

خلوص (HPLC)

نه کمتر از 98.0٪

99.40٪

نتیجه

نتایج مطابق با استاندارد سازمانی است

خرید ناندرولون فنیل پروپیونات


ویژگی های عملکردی

1. افزایش تولید IGF-1: عامل رشد انسولین مانند 1 (IGF-1) یک هورمون آنابولیک قوی است که برای توانایی بدن ما برای بهبودی ضروری است. این یک هورمون است که تقریبا تمام سلولهای بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.

2. افزایش سنتز کلاژن و محتوای مواد معدنی استخوان: این به قدرت استخوان ها و غضروف و همچنین توانایی تقویت و بهبود امراض کمک می کند. این برای مفاصل بیشتر از هر جای دیگر مناسب است.

3. مهار گلوكوكورتيكوئيدها: اين هورمون ها هورمون استرس (كورتيزول) ناميده شده و براي سلامتي و رفاه ما ضروري است. با این حال، زمانی که گلوکوکورتیکوئیدها غالب می شوند، آنها همچنین باعث کاهش میزان عضلات و افزایش چربی می شوند. فعالیت شدید می تواند منجر به افزایش هورمون استرس شود. هورمون هایی مانند ناندرولون می توانند تولید هورمون های استرس را کاهش دهند.

4. افزایش احتباس نیتروژن: تمام بافت عضلانی شامل 16 درصد نیتروژن است. اگر میزان احتباس کاهش یابد، ما به یک دولت کاتابولیک سقوط خواهیم کرد. هرچه بیشتر ما را حفظ کنیم، آنابولیسم بیشتر ما را ترک می کنیم.

5. افزایش سنتز پروتئین: این به میزان که در آن سلول های ساخت پروتئین، که بخشی از بافت عضله هستند، اشاره دارد.

6. افزایش تعداد گلبولهای قرمز: گلبولهای قرمز اکسیژن را به داخل و از طریق خون حمل می کنند. راندمان بالاتر باعث افزایش استقامت عضلانی و انعطاف پذیری می شود.


پودر دوابولین


مصرف (مرد):

برای اثرات آنابولیک عمومی، دستورالعمل های تجویزی در ابتدا دوز هفتگی 25 تا 50 میلی گرم در هفته برای 12 هفته توصیه می شود. یک دوز معمول برای مقاصد قانونی یا افزایش عملکرد در محدوده 200-400 میلی گرم در هفته است و در یک دوره 8 تا 12 هفته انجام می شود.


این سطح برای اکثر کاربران کافی است تا میزان قابل توجهی در توده و قدرت عضلانی بدون چربی مشاهده شود. لطفا توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت سریع عمل فنیل پروپیونات، دوزهای هفتگی معمولا به دو مورد تقسیم می شوند.


دوز (زن):

برای اثرات آنابولیک عمومی، دستورالعمل های تجویزی در ابتدا دوز هفتگی 25 تا 50 میلی گرم در هفته برای 12 هفته توصیه می شود. هنگامی که برای اهداف بهبود فیزیکی یا عملکرد استفاده می شود، دوز هفتگی 50 میلیگرم (تزریق یک بار در هفته) شایع ترین 4 تا 6 هفته است.


دوزهای بالاتر یا دوره های طولانی مصرف بیشتر به دلیل عوارض جانبی بالقوه آندروژنی توصیه نمی شود. گرچه تنها اندروژنیک خفیف، زنان هنگام مصرف این ترکیب گاهی با علائم ویروسی مواجه می شوند. اگر عوارض جانبی سمی رخ دهد، نیورون باید بلافاصله برای جلوگیری از عوارض جانبی دائمی متوقف شود.


پودر ناندرولون برای فروش

ناندرولون

CAS شماره: 434-22-0

ناندرولون فنیل پروپیونات

CAS شماره: 62-90-8

ناندرولون Cypiontate

CAS شماره: 601-63-8

ناندرولون Undecanoate

CAS شماره: 862-89-5

ناندرولون 17 پروپیونات

CAS شماره: 7207-92-3

متنتولون استات

CAS شماره: 434-05-9

متیونولون Enanthate

CAS شماره: 303-42-4


مزایای ما:

(1) تحویل فوری محرمانه با موفقیت حمل و نقل بزرگ!

(2) تصاویر با سفارش و جزئیات شما!

(3) ما شماره ردیابی را به شما ارائه می دهیم!

(4) کالاهای خود را تا زمانی که کالا به دست شما ارسال شود، پیگیری کنید.

(5) ما تایید 99٪، 100٪ مجددا ارسال.

(6) با کیفیت بالا، محصولات 100٪ خالص!

(7) زمان تحویل تقریبی 4-6 روز کاری.

(8) بهترین خدمات امن و ایمن.

(9) پشتیبانی مشتری 24/7.

Hot Tags: ناندرولون خام phenylpropionate پودر durabolin پودر cas 62-90-8، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید