پودر Cypionate ناندرولون خام CAS 601-63-8

پودر Cypionate ناندرولون خام CAS 601-63-8

خلوص: 99.29٪
شماره CAS: 601-63-8
درجه: درجه داروسازی
ظاهر: پودر سفید

جزئیات محصول

شرح

ناندرولون Cypionate Steoid یک فرم تزریقی ناندرولون استروئید آنابولیک است. این استر همان پروتئین آزاد کننده هورمون را به عنوان تستوسترون فراهم می کند که سطح پیک دارو حدود 24-48 ساعت پس از مصرف و مقدار زیادی هورمون برای چندین هفته آزاد می شود. در این مورد، هورمون فعال ناندرولون، استروئید آنابولیک متوسط است که دارای خواص استروژن ملایم و آندروژنی است.


اثر کلی این محصول اساسا همانند ناندرولون سیترات است که باعث افزایش قابل توجهی در توده و قدرت عضلانی می شود و اغلب همراه با سطوح پایین اثرات جانبی است. تفاوت این است که ناندرولون Cyclopentate ممکن است یک ترکیب سریع برای برخی از کاربران باشد. اختلاف معنی داری بین دو ترکیب وجود ندارد و تقریبا در تمام دوره ها ناندرولون سیکلوپروپیونات می تواند جایگزین دیکل کاکاناات شود.


ویژگی های ساختاری

ناندرولون پروپوفول یک فرم اصلاح ناندرولون است. استروئیدهای استروئیدی نسبت به استروئیدهای آزاد کمتر قطبی هستند و در محل تزریق آهسته تر جذب می شوند. هنگامی که در خون، استر برای تولید ناندرولون آزاد (فعال) برداشته می شود.


استروئید های استروئیدی برای گسترش چشم درمانی پس از تزریق طراحی شده اند، و در مقایسه با تزریق استروئید های آزاد (غیر استرپتیک)، تزریق کمتر است.


ناندرولون پروپیونات در اوج انتشار دارو در طی 24-48 ساعت پس از تزریق داخل عضلانی عمیق به سر می برد و حجم زیادی از هورمون را برای حدود 2 هفته نگه می دارد.


خرید ناندرولون Cypionate


پودر Cypionate ناندرولون خام CAS 601-63-8 گواهینامه تجزیه و تحلیل

موارد تست

مشخصات

نتایج

شرح

پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید

پودر سفید

امتحان

98.00٪ دقیقه

99.29٪

از دست دادن در خشک کردن

حداکثر 0.5٪

0.05٪

چرخش ویژه

+ 50 ~ + 60

57.8

نقطه ذوب

115 تا 125 درجه سانتیگراد

121.3 ~ 123.6C

جرقه زدایی

حداکثر 0.10٪

0.07٪

نتیجه

این مشخصات مطابق با USP 32 استاثرات جانبی

عوارض جانبی ممکن است شامل پوست چرب، آکنه و شروع موهای صورت و صورت باشد. استروئیدهای آندروژنی آنابولیک همچنین ممکن است از دست دادن موی مردانه تشدید شود. زنان نیز از اثرات بالقوه پاتوژنیک استروئید های آندروژنی آنابولیک هشدار می دهند. این ممکن است شامل تعمیق صدا، قاعدگی نامنظم، تغییرات در بافت پوست، رشد مو صورت و کلیوی بزرگ باشد.


ناندرولون استروئیدی است که فعالیت نسبتا کم آندروژنیک نسبت به استقرار بافت آن دارد و آستانه اثرات جانبی آندروژنی را نسبت به داروهای آندروژنی مانند تستوسترون، متيل تستوسترون و فلورا تستوسترون بسیار بالا می گذارد. ناندون به علت خواص آندروژنی ملایم و توانایی آن برای مهار تستوسترون درونی، به راحتی با میل جنسی در مردان مواجه می شود، زمانی که با ویتامین دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.


اعتیاد مردان

یک دوز 200-400 میلی گرم در هفته، زمانی که برای مقاصد قانونی یا بهبود عملکرد استفاده می شود، معمولا برای یک دوره 8 تا 12 هفته، شایع است. این سطح کافی است که بیشتر کاربران متوجه افزایش قابل توجهی در توده عضلانی و قدرت عضلانی، با سطح پایین فعالیت استروژن و آندروژنی شوند. گرچه دوزهای بالایی از 450 تا 600 میلی گرم می تواند اثرات آنابولیک بیشتری داشته باشد.


اعمال ماده

دوز 50 میلی گرم در هفته شایع ترین زمانی است که برای اهداف بهبود فیزیکی یا عملکرد استفاده می شود. گرچه تنها آندروژنیک خفیف، زنان هنگام مصرف این ترکیب گاهی اوقات عوارض جانبی دارند.


مزایای رقابتی ما:

1. تجارب غنی: در سالهای متمادی در این زمینه تخصص داریم، استروئیدهای ما تقریبا در سراسر جهان صادر شده است. مانند ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان، برزیل، آلمان، روسیه، استرالیا، یونان، لهستان، بلغارستان، رومانی، هلند، سوئد، اوکراین، لتونی، لیتوانی، ایرلند، اتریش، ایران، ترکیه، مکزیک، تایلند، هند، مالزی، سنگاپور، سایر کشورهای خاورمیانه، کشورهای اروپایی، کشورهای آمریکا و مناطق دیگر.


2. کیفیت عالی: خلوص بالا و قیمت مطلوب. کیفیت خوب اولین پایه موفقیت ما است. همه محصولات ما دارای خلوص بالا است. بنابراین، می تواند تقاضای شما را مطمئن کند. دستورالعمل های خوش آمدید نمونه ها، MOQ فقط 10 گرم است.


3. تحویل امن و سریع: بسیاری از روش های بسته بندی مطمئن مخلوط امن، تجربه در انتخاب بیان، 4 ~ 7 روز برای رسیدن به، موفقیت 99٪.


4. نظم و همکاری تجربی: علاوه بر پودر خام، ما راه حل های هورمون و دستور العمل ها را ارائه می دهیم. ما می توانیم به شما آموزش دهیم و یا درباره نحوه راه اندازی هورمون در سایت صحبت کنیم. هر گونه بحث و سوال خوش آمدید!


مخاطب:

خانم لیندا (مدیر فروش)

ایمیل: linda@chembj.com

اسکایپ: live: ying_2073

واتساپ / تلگراف: +8617707567122

Hot Tags: پودر ساندویچ پودر ناندرولون cas 601-63-8، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، بسته بندی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید