دکا Durabolin ناندرولون Decanoate پودر استروئیدها

دکا Durabolin ناندرولون Decanoate پودر استروئیدها

ناندرولون دکانوات نوعی تزریقی از ناندرولون استروئید آنابولیک است. استر decanoate تامین انتشار آهسته ناندرولون از محل تزریق, ادامه تا 3 هفته. مانند تستوسترون، ناندرولون ویژگی های آنابولیک نسبتاً قدرتمندی را نمایش می دهد. تستوسترون غیر مشابه، با این حال، عمل بافت سازی آن با امکانات ضعیف آندروژنیک حضور دارد.

جزئیات محصول

اطلاعات اولیه دکا دورابولین

مواد تشکیل دهنده فعال: ناندرولون دکنوات
زندگی فعال: 15-18 روز

کلاس دارو: آنابولیک استروئید آندروژنیک

دوز موثر: زنان 50-100 میلی گرم / هفته; مردان 200-600 میلی گرم / هفته

تبدیل DHT : نه ، اما آن را به NOR - DHT با فعالیت کم تبدیل
کاهش عملکرد HPTA: بله
Aromatization: Low, but it converts to less active nor estrogens
چرخه: حجیم و برش

رستگاری آب: بله
فشار خون بالا: ممکن است, وابسته به دوز
آکنه: بله، در داژهای بالاتر یا با حساسیت فردی
کبد سمی : نه


مزایای دکا دورابولین

ناندرولون دکنوات باعث می شود عضلات خود را تجمع نیتروژن, ترویج سوخت و ساز نیتروژن. بنابراین هر چه نیتروژن بیشتری در بافت عضلانی شما ذخیره شود، عضلات شما بزرگتر می شوند. بدون هیچ شکی، رژیم غذایی شما باید پروتئین بالا و کالری بالا برای رسیدن به توسعه عضلانی بزرگ باشد. خرید دکا Durabolin ناندرولون Decanoate پودر استروئیدها.


عوارض جانبی
هیچ چیز بدون عوارض جانبی وجود دارد که آن را به مواد مخدر می آید و شما باید از آن آگاه باشید هنگامی که شما تصمیم به خرید دکا durabolin. اگر چه deca دارای نرخ پایین aromatization اما هنوز هم آن را باعث عوارض جانبی خاص ناشی از aromatization. خوب این است که باعث رستگاری آب نمی شود و این دلیلی است که به کاربران عضلات عظیم و سفت می دهد و نه نفخ کننده ها. با این حال، در زنان deca durabolin ممکن است باعث virilization. با توجه به virilization یک زن شروع به نگاه مانند مردان به دلیل تولید ویژگی های ثانویه مرد مانند بدن بزرگ, صدای سنگین و موهای صورت و بدن. استفاده از دکا دورابولین در دوساژهای بالا و برای مدت زمان طولانی تر منجر به هیپرتروفی کلیتوریس در زنان خواهد شد که با بزرگ شدن کلیتوریس مشخص می شود. ماده ها همچنین با منس های آشفته ای مواجه هستند که ممکن است در درازمدت منجر به ناباروری شود. Deca Durabolin ناندرولون Decanoate استروئیدها قیمت پودر.


در نرها، استفاده طولانی مدت از دکا دورابولین ممکن است منجر به تعداد اسپرم های پایین و کاهش درایو جنسی شود که در نهایت منجر به ناتوان شدن خواهد شد. عوارض جانبی دیگر عبارتند از آکنه استروئید, است که نه تنها زشت اما کاملا دردناک بیش از حد, طاسی, بی خوابی و نوسانات خلق و خوی.

Hot Tags: deca durabolin ناندرولون پودر استروئیدها، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like