ناندرولون فنیل پروپیونات دورابولین CAS 62-90-8

ناندرولون فنیل پروپیونات دورابولین CAS 62-90-8

مترادف: Durabolin
نام شیمیایی: 4-استرن-17 بتا-اول-3-فنیل پروپیونات
شماره CAS: 62-90-8
استاندارد: استاندارد سازمانی
سنجش: 98٪ دقیقه

جزئیات محصول

ناندرولون فنیل پروپیونات:
Durabolin Nandrolone Phenylpropionate یکی از قدیمی ترین ترکیبات ناندرولون است و در واقع چند سال زودتر از Deca Durabolin منتشر شد. با این حال ، این Deca Durabolin و مخلوط کلی ناندرولون دکانوات بوده است که در طول تاریخ بر بازار ناندرولون تسلط داشته است. در حالی که ارگانون هنوز Durabolin تولید می کند و بسیاری از داروخانه ها و آزمایشگاه های زیرزمینی که NPP را تولید می کنند وجود دارد ، اما معمولاً در دسترس نیست. با این حال ، در سال های اخیر به دلیل استفاده از افزایش عملکرد ، تقاضای آن اندکی افزایش یافته است. Durabolin یکی از سودمندترین استروئیدهای آنابولیک است که تاکنون به بازار آمده است.

مزایای ناندرولون فنیل پروپیونات را می توان به راحتی در هر دو محافل درمانی و محافل مبتنی بر عملکرد مشاهده کرد. در یک محیط پزشکی ، همراه با تستوسترون این یکی از مهمترین استروئیدهای آنابولیک است که ما داریم و مزایای آن می تواند بسیار عمیق باشد.


مقدار ناندرولون فنیل پروپیونات:
در یک محیط پزشکی دوزهای استاندارد ناندرولون فنیل پروپیونات مرد به طور معمول در محدوده 50-100mg در هفته قرار می گیرند. برای استفاده زنان ، اگرچه در صورت تجویز معمولاً تجویز نمی شود اما به طور معمول محدوده 50 میلی گرم در هفته خواهد بود. تقریباً در تمام تنظیمات پزشکی نسخه Decanoate همان چیزی است که تجویز می شود.

برای ورزشکار یا بدنساز ، دوزهای بدن می تواند بسیار متفاوت باشد. 100 میلی گرم در هفته مزیت درمانی قابل توجهی خواهد داشت که 200 میلی گرم در هفته بیشتر دیده می شود زیرا این بهبود بهبود قابل توجهی را تضمین می کند. در اکثر محافل عملکردی 300-400mg در هفته دامنه دوز متداول است و این یک محدوده مناسب برای ساخت یا حفظ بافت عضلانی است. برخی بیشتر استفاده خواهند کرد ، اما این خطر عوارض جانبی را افزایش می دهد.

صرف نظر از دوز مصرفی ، مقدار کل به طور معمول به سه تزریق مساوی در هفته تقسیم می شود یا برای نتایج مطلوب به صورت روزانه برنامه ریزی می شود. 8-12 هفته برای بیشتر ورزشکاران دوره طبیعی استفاده است. استثنا ورزشکاران زن است که ممکن است از استروئید به مدت 4-6 هفته و به طور معمول در دوزهای بیش از 50 میلی گرم در هفته استفاده کنند در صورت جلوگیری از ویرلی شدن.


Nandrolone Phenylpropionate Durabolin CAS 62-90-8


تحویل سریع و ایمن

1) بسته را می توان ظرف 48 ساعت پس از پرداخت ارسال کرد. شماره پیگیری موجود است

2) حمل و نقل امن و محرمانه. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

3) نرخ عبور گمرک ≥99٪

4) ما نماینده / فروشنده / توزیع کننده خود را داریم که می تواند به ما کمک کند محصولات خود را خیلی سریع و ایمن حمل کنیم و برای انتقال سهام در آنجا داریم


Hot Tags: ناندرولون فنیل پروپیونات durabolin cas 62-90-8 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like