استروئید بدن سازی ناندرولون فنیل پروپیونات CAS 62-90-8

استروئید بدن سازی ناندرولون فنیل پروپیونات CAS 62-90-8

Nandrolone Phenylpropionate COA Nandrolone Phenylpropionate شرح: ناندرولون فنیل پروپیونات یک استروئید آنابولیک است که توسط Organon در اواخر سال 1950&# 39 ایجاد شد و رسماً به عنوان Nandrolone Phenylpropionate شناخته می شود. این استروئید آنابولیک تقریباً با Organon&# 39؛ s Deca ...

جزئیات محصول

ناندرولون فنیل پروپیونات COA

موارد تستمشخصاتنتایج
شرح پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید پودر سفید
شناسایی مثبت مثبت
سنجش 97.00~103.00% 99.38%
از دست دادن در خشک شدن حداکثر 0.5٪ 0.25%
نقطه ذوب 95~99°C 96.0~98.0°C
چرخش ویژه +48°~+51° +49.0°
ناخالصی های فرار آلی احتیاجات را برآورده می کند. مطابقت دارد
حلالهای باقیماندهاحتیاجات را برآورده می کند.مطابقت دارد


ناندرولون فنیل پروپیونات:
ناندرولون فنیل پروپیونات یک استروئید آنابولیک است که توسط ارگانون در اواخر سال 1950&# 39 ایجاد شد و رسماً به عنوان ناندرولون فنیل پروپیونات شناخته می شود. این استروئید آنابولیک تقریباً مشابه Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) Organon&# 39 است ، تنها تفاوت در استر متصل است. این باعث می شود Durabolin یا NPP همانطور که&# 39 است ؛ به طور معمول نسخه بسیار سریع تری از ناندرولون نامیده می شود.


ناندرولون فنیل پروپیونات یک استروئید زن آنابولیک است که توسط پزشکان برای مواردی مانند کم خونی آپلاستیک ، آرتروز مزمن ، بیماری هدر دهنده ، بیماری جدی و ضعف ، ضعف ، پوکی استخوان ، دیسپلازی نوزادان و غیره پس از جراحی تجویز می شود.


برنامه ناندرولون فنیل پروپیونات

ناندرولون فنیل پروپیونات برای درمان کم خونی با تحریک تولید گلبول های قرمز خون استفاده می شود و افزایش تعداد RBC می تواند باعث بهبود استقامت در حین ورزش از طریق پاکسازی بهتر اسید لاکتیک و اکسیژن رسانی شود. خون همچنین بهتر می تواند مواد مغذی را به بافت عضله منتقل کند تا به ترمیم کمک کند ، همچنین باعث افزایش میزان گلیکوژن عضلانی پس از ورزش می شود که به ورزشکار کمک می کند تا بهبودی چشمگیر پس از ورزش بدنی را بهبود بخشد. ورزشکارانی که به استقامت بالایی در ورزش انتخابی خود نیاز دارند ، می توانند از استفاده از ناندرولون فنیل پروپیونات بهره مند شوند. ناندرولونا که مورد علاقه بدنسازانی است که از درد مفاصل رنج می برند ، همچنین سنتز کلاژن را بهبود می بخشد ، که ممکن است عملکرد مفاصل را بهبود بخشد و دردهای مفصلی را تسکین دهد.


Nandrolone Phenylpropionate CAS 62-90-8 Bodybuilding Steroid


سالات متداول

چگونه سفارشات را شروع کنیم یا پرداخت کنیم؟

شما می توانید سفارش خرید خود را ارسال کنید (اگر شرکت شما این کار را انجام داده است) ، یا فقط یک تأیید ساده را از طریق ایمیل یا مدیر تجارت ارسال کنید ، و ما برای تأیید شما فاکتور Proforma را با مشخصات بانکی خود برای شما ارسال خواهیم کرد ، بنابراین می توانید متناسب با آن پرداخت کنید.

چگونه قبل از ثبت سفارش کیفیت محصول را تأیید کنیم؟

برای برخی از محصولات می توانید نمونه رایگان دریافت کنید ، فقط باید هزینه حمل و نقل را پرداخت کنید یا برای ما پیک تهیه کنید و نمونه ها را بگیرید. شما می توانید مشخصات و درخواست های محصول خود را برای ما ارسال کنید ، ما محصولات را با توجه به درخواست های شما تولید خواهیم کرد.

MOG شما&# 39 چیست؟

برای محصول با ارزش بالا ، MOQ ما از 1 گرم شروع می شود و به طور کلی از 10 گرم شروع می شود. برای سایر محصولات ارزان قیمت ، MOQ ما از 100 گرم و 1 کیلوگرم شروع می شود.

چگونه با ما تماس بگیریم؟

می توانید محصولات علاقه مند خود را انتخاب کنید و درخواست ما را ارسال کنید. شما می توانید مستقیماً با تلفن ما تماس بگیرید ، پاسخ ما را دریافت خواهید کرد.

Hot Tags: استروئید بدن سازی ناندرولون فنیل پروپیونات cas 62-90-8 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید