تزریق ناندرولون دکانوات دکا دورابولین

تزریق ناندرولون دکانوات دکا دورابولین

Deca Durabolin توضیحات ناندرولون ناندرولون نوعی تزریق استروئید آنابولیک است ، با ناندرولون استروئید متصل به استر عظیم دکانوات. ناندرولون decanoate صفات آنابولیک نسبتاً قدرتمندی را نشان می دهد. برخلاف تستوسترون ، ناندرولون ناندرولون ...

جزئیات محصول

توضیحات Deca Durabolin

ناندرولون دکانوات نوعی تزریق استروئید آنابولیک است ، با ناندرولون استروئید متصل به استر عظیم دکانوات. ناندرولون decanoate صفات آنابولیک نسبتاً قدرتمندی را نشان می دهد. برخلاف تستوسترون ، با این وجود ، ناندرولون ناندرولون ساخت بافت دكوانات با ضعف آندروژنیك انجام می شود. این عمل تا حد زیادی با افزایش هموگلوبین و شمارش گلبول های قرمز خون و همچنین به طور چشمگیری حفظ نیتروژن را تقویت می کند. از طریق این عملکردها ، ما فعالیت کلی آنابولیک و قابلیت های بازسازی را افزایش می دهیم و بدین ترتیب به عضلانی تر می رسیم.

ویژگی های متوسط ​​ناندرولون دکانوات آن را در میان استروئیدهای قابل تزریق در جهان قرار داده است ، که بسیار مورد توجه ورزشکاران برای تقویت قدرت و افزایش توده عضلانی بدون عوارض جانبی قوی آندروژنی یا استروژنی است.


چرخه Deca Durabolin:

ناندرولون دکانوات همراه با تستوسترون و دیانابول یکی از قدیمی ترین استروئیدهای تجاری است. از آنجایی که در آن زمان ها ضد استروژن های کمی وجود داشت ، استفاده از deca durabolin به تنهایی به عنوان جایگزینی برای تستوسترون و دیانابول بسیار معطر بسیار گسترده بود. از این رو ، Deca وقت زیادی برای تبدیل شدن به یک بخش اساسی از صنعت استروئیدها داشت.

در حقیقت ، آرنولد شوارتزنگر اعتراف کرد که چرخه بزرگ تر شدن او Deca durabolin و dianabol بود


Deca Durabolin Post Cycle Therapy (PCT):

اگرچه دکا دوابولین یک استروئید بسیار ایمن است ، یک درمان پس از چرخه (PCT) یک ضرورت مطلق است. با این وجود ، هنگام برنامه ریزی PCT مناسب برای ناندرولون ناندرولن ، یک نکته مهم باید به خاطر داشته باشید. همانطور که قبلاً بحث کردیم ، استر دکانوات این نسخه خاص از ناندرولون را به یک استروئید با ماندگاری طولانی تبدیل می کند. بنابراین ، پس از متوقف شدن چرخه ، مدتی در سیستم باقی خواهد ماند.


راز یک PCT خوب برای دکا در ادامه مصرف استروئیدهای مبتنی بر تستوسترون برای حدود دو هفته پس از پایان چرخه ناندرولون است. هدف در اینجا این است که تعادل هورمونی را تا حد ممکن ثابت نگه دارید در حالی که ناندرولون دکانوات توسط بدن دفع می شود.


در مورد داروهای جانبی برای استفاده در طول PCT ، توصیه می شود که شامل ، Aromasin ، HCGenerate ES ، Nolvadex و Clomid


Nandrolone Decanoate Deca Durabolin Injection


چرا ما را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کنید؟

1

مبدا چین با کیفیت فوق العاده با قیمت مناسب.

2

تحویل سریع با روش ایمن بیان به سراسر جهان

3

سفارش آزمایشی خوش آمدید.

4

NMR ، HPLC و COA قابل تهیه است

5

ما می توانیم نمونه را برای آزمایش تهیه کنیم

6

ما قول می دهیم 100٪ تحویل داده شود و اگر بسته تحویل داده نشود 100٪ دوباره ارسال یا بازپرداخت می کنیم

7

روش پرداخت: WU ، T / T ، Moneygram و بیت کوین

8

استاندارد: استاندارد سازمانی ، USP ، BP ، EPHot Tags: تزریق ناندرولون decanoate deca durabolin ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like