پودر استروئید Methyltrienolone Metribolone CAS 965-93-5

پودر استروئید Methyltrienolone Metribolone CAS 965-93-5

شماره CAS: 965-93-5
فرمول مولکولی: C19H24O2
وزن مولکولی: 284.40
شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید
سنجش: 99٪

جزئیات محصول

کاربرد متیل تری نولون
اگرچه از نظر ساختار بسیار شبیه به یکدیگر هستند ، اما متیل تری هیدولون از نظر تأثیر بسیار متفاوت از ترنبولون است. نسبت آنابولیک به آندروژنیک 12000/6000 در مقایسه با متیل-تستوسترون است و آن را احتمالاً قوی ترین استروئید موجود می کند.

متیل تری نولون همچنین ممکن است قوی ترین گیرنده گیرنده آندروژن در بین تمام استروئیدها باشد. متیل تریلنولون برای دیدن دستاوردهای بزرگ در اندازه و قدرت به دوزهای بسیار کمی نیاز داشت.

متیل تری نولون به استروژن تبدیل نمی شود ، اما فعالیت پروژسترونی دارد که ممکن است اثرات استروژن را افزایش دهد. این را می توان یک ترکیب "خشک" دانست که برای احتباس آب زیر پوستی (در زیر پوست) ایجاد چندانی نخواهد کرد.


توضیحات متیل تری ترنولون
متیل تری لنولون یک آندروژن قوی و غیر معطر است که از نظر ساختاری مشابه ترنبولون است و به آن "ترنس دهانی" گفته می شود. متیل تریلنولون به شدت به گیرنده آندروژن (AR) متصل می شود و یک آگونیست (فعال کننده) گیرنده آندروژن قوی تر از DHT است. دوزهای موثر فقط در 25 میکروگرم شروع می شود.


عارضه متیل تری ترنولون
متیل تریولنولون بسیار آندروژنیک است و احتمالاً در افرادی که مستعد این اثرات هستند باعث ریزش مو و آکنه شدید می شود. به دلیل اثرات پروژسترون متیل تری هیدولون ، خطر ژنیکوماستی وجود دارد.

احتمالاً بیشترین نگرانی در مورد متیل تریولنولون مسمومیت کبدی آن است. حتی در دوزهای بسیار کم ، متیل تریولنولون می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی باعث استرس کبدی قابل توجهی شود. این ممکن است استروئید سمی ترین کبد موجود باشد و قطعاً توصیه نمی شود بیش از 4 هفته یک بار از متیل تریژنولون استفاده کنید.


Methyltrienolone Metribolone Steroid Powder CAS 965-93-5


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره


یادداشت های خرید

1) حداقل مقدار سفارش: 50 گرم یا 10 بطری

2) بسته بندی: بسته های محتاط یا به عنوان درخواست شما

3) بندر: هنگ کنگ ، شانگهای ، شنژن

4) روش پرداخت: BTC ، WU ، MG ، T / T

5) زمان پیشرو: ظرف 3 روز کاری پس از پرداخت

6) زمان تحویل: آمپ&ایمن ؛ به موقع ، حدود 3 ~ 7 روز کاری پس از حمل.

7) در صورت ضبط محصولات ، مجدداً سیاست ارسال مجدد را ارسال کنید.

Hot Tags: پودر استروئید methyltrienolone metribolone cas 965-93-5 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like