پودر هورمون استروئید خام خالص متیل تستسترون CAS 58-18-4

پودر هورمون استروئید خام خالص متیل تستسترون CAS 58-18-4

نام مستعار: 17beta-hydroxy-17alpha-methylandrost-4-en-3-one؛ Mesterone؛ آندرومت ؛ 17-متیل تستوسترون؛ Nu-man ؛ Testoviron ؛ Metandren
CAS: 58-18-4
سنجش: 99٪ دقیقه

جزئیات محصول

شرح متیل تستسترون

متیل تستسترون یک نسخه خوراکی از تستوسترون است و از طریق متیل سازی اصلاح شده است تا در بدن هضم نشود. این اولین نسخه تستوسترون بود که قابل تزریق نبود و دانشمندانی که آن را تولید می کردند سعی در ساخت اولین استروئید تستوسترون خوراکی داشتند. این ماده برای زنده ماندن از هضم دهان تغییر یافته است و از آنجا که بدن به یک قطعه در عضلات و جریان خون نیاز دارد ، بسیار منطقی است.

با این حال ، این تغییر باعث شده است که یکی از سمی ترین استروئیدها در جهان باشد ، به دلیل این که از نظر کبد بی عیب است. این باعث ایجاد سمیت زیادی می شود و با استفاده طولانی مدت می تواند بر سلامت و عملکرد کبد تأثیر بگذارد.


عوارض متیل تستسترون

متیل تستسترون در بافتهای چرب به استروژن تبدیل می شود و باعث ژنیکوماستی و احتباس مایعات می شود. بنابراین ، برخی از بدنسازان برای مقابله با این عوارض از Arimidex یا Tamoxifen استفاده می کنند. این دارو معمولاً برای چند هفته مصرف می شود و سپس در مرحله شستشو با Arimidex بازیافت می شود.


برنامه متیل تستوسترون برای بدن سازی

متیل تستوسترون به طور گسترده ای توسط ورزشکاران و بدنسازان مورد استفاده قرار گرفته است. این استروئید اصولاً برای تقویت بدن و تحریک روان مصرف می شود. بیشتر بدنسازانی که این دارو را مصرف می کنند ، ادعا می کنند که باعث انفجار خودبخودی انرژی همراه با افزایش پرخاشگری می شود. این ویژگی دارو در درجه اول توسط وزنه برداران و کشتی گیران حرفه ای استفاده می شود. بسیاری از ورزشکاران همچنین ادعا می کنند که این دارو توانایی آنها را در انجام ورزش در سطوح شدید بهبود می بخشد.


Methyltestosterone Pure Raw Steroid Hormone Powder CAS 58-18-4


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام داریم بنابراین می توانیم در همان روز دریافت وجه سریع تحویل دهیم.

2

بهترین قیمت ، خدمات درجه یک ، نرخ تحویل موفق بالا. هنگام سفارش بزرگ تخفیف داده می شود.

3

با تضمین کیفیت بالا ، به محض یافتن مشکلی ، بسته برای شما دوباره ارسال می شود

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، UPS ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، به صورت هوایی. حرفه ای ترین حمل و نقل برای شما توصیه می شود.

5

خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر یک از س yourالات شما در اولین فرصت برای اولین بار حل می شود. رعایت اصل محکومیت اول مشتری. ما در بهترین حالت ممکن بهترین و صادقانه ترین خدمات را ارائه خواهیم داد.


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره

Hot Tags: متیل تستوسترون خالص پودر هورمون استروئید خام خالص CAS 58-18-4 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید