متانولون Enanthate استفاده می کند در بدنسازی

متانولون Enanthate استفاده می کند در بدنسازی

متانولون اناناتات، یا متانولون اناناتات، با نام های تجاری Primobolan Depot و Nibal Injection به فروش می رسد، یک داروی استروئید آندروژن و آنابولیک (AAS) است که عمدتاً در درمان کم خونی به دلیل نارسایی مغز استخوان استفاده می شود. با تزریق به عضله داده می شود.

جزئیات محصول

توصیف پریموبولان
همچنین محبوب به عنوان Methenolone شناخته می شود, Primobolan استروئید آنابولیک خوراکی / تزریقی است که توسط بدنسازان برای تشویق افزایش توده عضلانی بدون چربی استفاده می شود; جلوگیری از wastage عضلانی و افزایش عملکرد فیزیکی و قدرت. متانولون enanthate استفاده می کند در بدنسازی آنلاین.


در واقع, با تشکر از اثر طولانی و اثرات آنابولیک خفیف آن – به علاوه خواص کم آندروژنیک – آن است که یکی از امن ترین استروئیدها آنابولیک در اطراف در نظر گرفته, آن را به عنوان مطمئنا می تواند توسط هر دو مردان و زنان بدون ترس از سمیت کبد و یا aromatization استفاده می شود. متانولون enanthate استفاده می کند در محصولات بدنسازی.


در شکل مایع آن به عنوان متانولون اناناتات شناخته می شود. به عنوان یک قرص شفاهی آن را به عنوان استات متانولون شناخته شده است.
زندگی فعال: متانولون شفاهی (4-6 ساعت)؛ مایع (تزریقی) متانولون (10-14 روز).


چگونه Primobolan کار می کند
متانولون مشتقی از DHT است (یا به طور دقیق تر - یک شکل تغییر ساختاری از DHT است). این شامل یک پیوند دو برابر اضافه شده در کربن یک و دو, که کمک می کند تا برای افزایش ماهیت آنابولیک این هورمون. همچنین حامل یک گروه اضافی ۱ متیل است که آن را از فروپاشی هپاتیک محافظت می کند. وجود استات استر بیشتر آن را از متابولیسم هپاتیک محافظت می کند.

فرم خوراکی آن است به خصوص مفید, آن است که تنها استروئید خوراکی به استروئید C17- aa. در حال حاضر در حالی که فقدان C17 - aa به این معنی است که آن را به کبد خود را سمی نیست، آن را نیز به این معنی است که خفیف / در نظر گرفته ضعیف در مقایسه با استروئیدهای دیگر یعنی اکثر مردان خواهد شد همان سطح از فعالیت آنابولیک را تجربه نمی کند.

به همین دلیل است که بسیاری از مردان ترجیح می دهند به استفاده از انبار Primobolan - به عنوان تزریق قوی تر است - در حالی که زنان معمولا به شکل شفاهی با توجه به این اثرات بسیار خفیف چوب.

در بسیاری از جهات Primobolan کار می کند مانند استروئیدهای آنابولیک دیگر. این افزایش سنتز پروتئین (به درجه) و آن را به طور متوسط تعداد سلول های قرمز خون خود را افزایش می دهد.

با این حال، سه ویژگی متمایز کننده دارد که آن را با دیگران متفاوت می کند:

1) آن را به طور چشمگیری بهبود رستگاری نیتروژن, اطمینان از دولت های کاتابولیک اجتناب می شود و که شما قادر به ساخت بافت عضلانی بدون چربی با موفقیت. درست این دستاوردهای عظیم نخواهد بود، اما آنها هنوز هم چشمگیر خواهد بود.
2) آن را تا به میل اتصال قوی برای گیرنده های آندروژن است که به لیپولیز مستقیم مرتبط شده است. در حال حاضر، در حالی که تمام استروئیدهای آنابولیک می تواند نرخ سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهد، Primobolan اعتقاد بر این است که به طور مستقیم حمایت از از دست دادن چربی، و آن را مناسب برای برش.
۳) مطالعات دریافته اند که می تواند سیستم ایمنی بدن شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. در واقع، آن را با موفقیت در درمان ایدز استفاده می شود، ارائه افراد افزایش ایمنی و همچنین حفاظت از wastage عضلانی است.


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect


یادداشت های خرید

1) حداقل مقدار سفارش: 50گرم یا 10 بطری

2) بسته بندی: بسته های با احتیاط و یا به عنوان درخواست شما

۳) بندر: هنگ کنگ، شانگهای، شنژن

4) روش پرداخت: BTC، WU، MG، T/T

5) زمان پیشرو: در عرض 3 روز کاری پس از پرداخت

6) زمان تحویل: safe & timely, around 3~7 working days after shipped.

7) سیاست Resend رایگان اگر محصولات ضبط شده است.

Hot Tags: متانولون enanthate استفاده می کند در بدنسازی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like