متانولون انانتات 99.5٪ استروئیدهای آنابولیک خوراکی

متانولون انانتات 99.5٪ استروئیدهای آنابولیک خوراکی

Methenolone Enanthate Test report Methenolone Enanthate effects Methenolone Enanthate is an injectable compound which is a (DHT) based steroid with high anabolic effects and low androgenic properties. این است که توسط بدنسازان و ورزشکاران در چرخه برش و در طول آماده سازی برای مختلف استفاده می شود...

جزئیات محصول

متانولون اناناتاتگزارش آزمون

Estاستانداردنتیجه
توضیحاتپودر بلوری سفید یا تقریبا سفیدپودر بلوری سفید
نقطه ذوب65 درجه سانتی گراد ~ 71 درجه سانتی گراد66 درجه سانتی گراد ~ 70 درجه سانتی گراد
از دست دادن در خشک کردن≤0.50%0.32%
چرخش خاص+38°~ +42°+40.1°
سنجش97~ 102%99.5%


اثرات متانولون اناناتات

متانولون اناناتات یک ترکیب تزریقی است که یک استروئید (DHT) مبتنی بر با اثرات آنابولیک بالا و خواص کم آندروژنیک است. این است که توسط بدنسازان و ورزشکاران در چرخه برش و در طول آماده سازی برای مسابقات مختلف استفاده می شود.

ترکیب متانولون انانتات باعث تطمیت نمی شود و به استروژن تبدیل نمی شود. Methenolone Enanthate تولید نتایج مهم در هر دو مردان و زنان و نشان می دهد توانایی قوی برای حفظ عضله در یک رژیم غذایی کالری محدود. همچنین تأثیر مثبتی بر سیستم ایمنی بدن دارد و در درجه اول توده عضلانی بدون چربی را اضافه می کند.

متانولون enanthate یک گزینه بسیار محبوب به خصوص برای ورزشکاران متمایل و تلاش برای حفظ عضله تا آنجا که ممکن است در طول محدودیت کالری است. بسیاری از بدنسازان رقابتی پشته قبل از مسابقه با علاوه بر این از methenolone در نظر بگیرند. این استروئید آنابولیک است, به طور گسترده ای در سوخت و ساز بدن جدید استفاده می شود, پیشگیری از پوکی استخوان و به همین صورت.


Methenolone Enanthate 99.5% Oral Anabolic Steroids


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect


Hot Tags: متانولون enanthate 99.5٪ استروئیدها آنابولیک خوراکی, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like