هورمون استروئیدی ماده اولیه Methenolone Acetate

هورمون استروئیدی ماده اولیه Methenolone Acetate

گزارش آزمایش متنولون استات متنولون استات توضیحات متنولون استات یک استروئید آنابولیک خوراکی است که در مقایسه با بسیاری از استروئیدهای آنابولیک خوراکی کمی منحصر به فرد است. Primobolan Depot نسخه تزریقی هورمونی است که به استر بزرگ / طولانی Enanthate متصل است. پریموبولان ...

جزئیات محصول

گزارش آزمایش استن متنولون

تستاستاندارد تجزیه و تحلیلنتایج
نقطه ذوب 139~145ºC 139.5~142.5ºC
چرخش ویژه +55°~ +58° +57.2°
از دست دادن در خشک شدن ≤0.50% 0.23%
پس مانده های احتراق ≤0.10% 0.08%
سنجش 96%~104% 99.83%


توضیحات متنولون استات

متنولون استات یک استروئید آنابولیک خوراکی است که در مقایسه با بسیاری از استروئیدهای آنابولیک خوراکی کمی منحصر به فرد است. Primobolan Depot نسخه تزریقی هورمونی است که به استر بزرگ / طولانی Enanthate متصل است. Primobolan از همان هورمون استروئیدی فعال در Methenolone تشکیل شده است. با این حال ، این استر به استات کوچک / کوتاه متصل شده و برای تجویز خوراکی طراحی شده است.

متنولون استات یکی از ایمن ترین استروئیدهای آنابولیک در بازار در نظر گرفته می شود و برای حمایت از این ادعا دارای درجه ایمنی بسیار خوبی است. این استروئید با موفقیت برای درمان کودکان کم وزن و نوزادان نارس بدون آسیب استفاده شده است. همچنین برای پوکی استخوان و سارکوپنی تجویز می شود.


کاربرد متنولون استات

هدف اصلی پریموبولان درمان بیماری های از بین رفتن عضله و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض هورمون های کورتیکویید است. همچنین ثابت شده است که در درمان سو mal تغذیه بسیار م extremelyثر است.

نقش مهمی در برنامه های درمانی درمانی ، پریموبولان یک استروئید آنابولیک بسیار محبوب در میان ورزشکاران تقویت کننده عملکرد است.

یادداشت مهم تقاضا ؛ تقاضا برای این استروئید نیز به دلیل طبیعت دوستانه زنانه آن بسیار زیاد است. این یکی از معدود استروئیدهای آنابولیک است که زنان می توانند با موفقیت بالا استفاده کنند. استروئیدهایی مانند Primobolan و Anavar دارای رتبه بندی بسیار پایین ویروسی هستند که آنها را برای استفاده زنان مناسب می کند.


Methenolone Acetate Raw Material Steroid Hormone


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام داریم بنابراین می توانیم در همان روز دریافت وجه سریع تحویل دهیم.

2

بهترین قیمت ، خدمات درجه یک ، نرخ تحویل موفق بالا. هنگام سفارش بزرگ تخفیف داده می شود.

3

با تضمین کیفیت بالا ، به محض یافتن مشکلی ، بسته برای شما دوباره ارسال می شود

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، UPS ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، به صورت هوایی. حرفه ای ترین حمل و نقل برای شما توصیه می شود.

5

خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر یک از س yourالات شما در اولین فرصت برای اولین بار حل می شود. رعایت اصل محکومیت اول مشتری. ما در بهترین حالت ممکن بهترین و صادقانه ترین خدمات را ارائه خواهیم داد.

Hot Tags: متانولون استات ماده اولیه هورمون استروئید ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like