Methandienone Dianabol Dbol بدنسازی استروئید

Methandienone Dianabol Dbol بدنسازی استروئید

Methandienone توضیحات: Methandienone (Dianabol) شناخته شده ترین استروئید در وجود امروز است و توسط آرنولد شوارتزنگر در نظر گرفته شد به 'صبحانه قهرمانان'. Dianabol ترکیب بسیار قوی است و طول می کشد زمان بسیار کمی را به اثر، تا دو هفته شما خواهد شد...

جزئیات محصول

شرح Methandienone:
Methandienone (Dianabol) است که بیشتر استروئید شناخته شده در وجود امروز و در نظر گرفته شده توسط آرنولد شوارتزنگر به 'صبحانه قهرمانان'. دایانابول خیلی ترکیب قوی و طول می کشد زمان بسیار کمی را به اثر، توسط دو هفته شما خواهد شد توجه اثرات عظیمی از این دارو.

یکی از مزایای بزرگ از Dianabol توانایی خود را به یک احساس خوب در داخل است، با اعتماد به نفس و قدرتمند. هر سه در اجرا بسیار مهم هستند خوب در ورزشگاه، و Dianabol قطعا شما را به خوبی انجام وجود دارد. در ورزشگاه شما دستاوردهای بزرگ در قدرت متوجه خواهد شد و شما را پیدا خواهد کرد که عضله خود را پر بسیار پر و بزرگ است. این بیشتر به دلیل این واقعیت است که به طور چشمگیری سنتز پروتئین را افزایش می دهد، و رستگاری نیتروژن درون سلول های عضلانی.


دزا متاندینون

به طور معمول، Dianabol با حدود 500-1000 میلی گرم در هفته مجموع استروئیدهای آنابولیک تزریق ترکیب شده است.

در 500 میلی گرم در هفته تستوسترون استفاده از بهبود بزرگ در چرخه استروئید می توان از اضافه کردن Dianabol انتظار می رود، اما در 1000 میلی گرم در هفته تنها یک بهبود متوسط به احتمال زیاد است.


Methandienone Dianabol Dbol Bodybuilding Steroid


چرا ما رو انتخاب کردي که شريک تو باشيم؟

1

محل مبدا چین با کیفیت فوق العاده با قیمت مناسب است.

2

تحویل سریع توسط راه بیان امن به سراسر جهان

3

دستور محاکمه استقبال می شود.

4

NMR,HPLC و COA را می توان عرضه کرد

5

ما می توانیم نمونه برای آزمایش عرضه

6

ما قول می دهم 100٪ تحویل داده شده، و 100٪ بازپرداخت و یا بازپرداخت اگر بسته تحویل داده نمی شود

7

روش پرداخت:WU,T/T,Moneygram و Bitcoin

8

استاندارد: استاندارد سازمانی, USP, BP, EP

Hot Tags: methandienone dianabol dbol بدنسازی استروئید, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like