پودر مستانولون

پودر مستانولون

ترکیب شیمیایی: 17 بتا-هیدروکسی-17 سلفا-متیل-4-آندروستن-3-یک
یا 5-Androstan-17alpha-Methyl-17beta-Ol-3-One
وزن مولکولی: 304. {{1}
فرمول مولکولی: C 20 H 32 O {{2}
نقطه ذوب (پایه): 191 ° C

جزئیات محصول

پودر مستانولون ماهیچه هایی را ایجاد می کند ، اما تقریباً به همان اندازه که سازندگان قدرت عضلانی مانند آزمایش متیل-1 یا بسیاری از استروئیدهای متداول استفاده نمی شوند ، نیست. با این حال ، این به حفظ ماهیچه در دوره های استرس زیاد یا رژیم های غذایی کمک می کند.

ممکن است این باشد که متیل DHT به عنوان مکمل یک ماده قوی تر هنگام چرخه استفاده می شود. با استفاده از این استراتژی ، می توان اثرات عضله سازی یک ترکیب و سودمندی روانشناختی متیل DHT را همزمان داشت. از نظر دوز ، 50- 20 میلی گرم توصیه می شود. به طور کلی ، افراد در انتهای بالاتر این دامنه به عنوان یک استقلال ، یا دوز کمتری هنگام جمع شدن ، دوز مصرف می کنند.

متیل DHT دارای یک مؤلفه روانشناختی قوی است و باعث افزایش پرخاشگری ، تمرکز ، قدرت ، استقامت و عملکرد ورزشی می شود. این ایده آل برای استفاده قبل از تمرین است.

فواید

مزایای اضافی کشف شده که شامل موارد زیر است:
افزایش استقامت؛

افزایش قدرت؛
افزایش تستوسترون؛
سرکوب کننده اثر استروژن؛
درایو و تمرکز را بهبود بخشید.
بافت عضلانی لاغر؛

Mestanolone Powder


بررسی دوز:
دوز موثر (مردان): 10-20 میلی گرم در روز
دوز موثر (زنان): توصیه نمی شود
نیمه عمر: تقریباً 8 ساعت
زمان تشخیص: ناشناخته است


شرح

پودر مستانولون می تواند بهترین مزایای محصول DHT را با مزایای افزودنی فراوان به شما ارائه دهد. استفاده از آن بسیار آسان و بسیار انعطاف پذیر است. به راحتی می توانید لبه ذهنی را که برای آن تلاش کرده اید بدست آورید و آن را از طریق هر روال پر فشار انجام دهید که گویی چیزی نیست. می توان آن را با محصولات دیگر برای چرخه برش کامل قبل از رقابت جمع کرد. جمع کردن ، حفظ حجم عضلات و کاهش وزن غیرضروری آن را بسیار آسان تر می کند. این یک محصول ذهن و بدن است که می تواند روش کار و رقابت را تغییر دهد.

کیفیت نوع DHT بدان معنی است که به استروژن تجزیه نمی شود. این ماده برای کاهش وزن بدن مناسب است ، ماهیچه ها را سخت کرده و بافت عضلانی را در سراسر بدن خالی می کند. این تونر و تقویت کننده مناسب برای هر مربی بدن سازی یا وزنه برداری جدی است.

Hot Tags: پودر مستانولون ، چین ، تولید کنندگان ، تهیه کنندگان ، کارخانه ، خرید ، نمونه ارزان ، فله ، رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید