مستانولون ناندرولون پودر استروئید

مستانولون ناندرولون پودر استروئید

نام محصول: Mestanolone
نام دیگر: متیل-DHT;Dehydroisoandrosterone
شماره CAS: 521-11-9
ظاهر: پودر سفید

جزئیات محصول

کاربرد مستانولون
یکی از راه های رایج برای مشخص کردن استروئیدها است که توسط آنابولیک نسبی خود را (عضله سازی) و اثرات آندروژنیک. اثرات آندروژنیک در درجه اول به ویژگی های جنسی ثانویه اشاره دارد: افزایش موهای بدن, صدای عمیق تر, طاس, و مانند آن. آندروژنی ترکیبات به طور مشخصه نیز اثرات روانی قوی, مانند افزایش پرخاشگری و تمرکز. در میان بدنسازان، ترکیبات بسیار آندروژنیک معمولا قبل از مسابقه و یا در طول استفاده می شود برش چرخه برای افزایش سختی عضلانی و کاهش آب حفظ و نگهداری و همچنین برای ارائه تحریک و افزایش تمرکز و عملکرد در ورزشگاه. آنها همچنین به طور معمول ضد استروژن اثرات.


توصیف مستانولون

متیلدیهیدروتسترون (متیل DHT,mestanolone) استروئید است که دارای ویژگی های مشابه به کسانی که از DHT (dihydrotestosterone) ، اما بر خلاف DHT ، آن را به صورت orally در دسترس زیستی. متیل DHT دومین استروئید رایج استفاده شده توسط بود ورزشکاران آلمانی در دهه های گذشته که جزو بهترین های جهان بودند تا حد زیادی به دلیل استفاده گسترده استروئید.


Mestanolone Nandrolone Steroid Powder


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: mestanolone ناندرولون پودر استروئید, چین, تولید کنندگان, تامین کنندگان, کارخانه, خرید, ارزان, فله, نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید