پودر استروئید Enanthate Drostanolone CAS: 472-61-1

پودر استروئید Enanthate Drostanolone CAS: 472-61-1

CAS شماره: 472-61-145
نام دیگر: Masteron enanthate
ظاهر: پودر کریستالی سفید
ذخیره سازی: ذخیره شده و محافظت شده از نور

جزئیات محصول

توضیحات محصول:

Enanthate Drostanolone یک استر از Drostanolone است. Drostanolone در زنان یائسه مبتلا به سرطان مکرر پستان در درمان هورمون ترکیبی نشان داده شده است. دراتونولون باعث حفظ نیتروژن، پتاسیم و فسفر می شود. آنابولیسم پروتئین را افزایش می دهد؛ و کاهش کاتابولیسم آمینو اسید را کاهش می دهد.


فعالیت ضد تومور drostanolone مربوط به کاهش یا مهار رقابت گیرنده های پرولاکتین یا گیرنده های استروژن یا تولید است.


Drostanolone enanthate 100 USP تزریق drostanolone enanthate، یک استروئید قوی آندروژنی است که دارای ویژگی های مشابه دی هیدروتستوسترون است. Drostanolone قادر به معطر شدن است و بنابراین به استروژن تبدیل نمی شود. هر دو فعالیت آنابولیک و آندروژنی دوتایی آن بسیار بیشتر از متیل تستوسترون است. استری کردن گروه 17 بتا هیدروکسیل باعث افزایش طول مدت فعالیت دروستانولون می شود. استروئین استرانسونول در روغن تزریقی داخل عضلانی به آرامی از فاز لیپید جذب می شوند، در نتیجه می توان از انستاته انستاته 100E به مدت 1 تا 2 هفته تجویز کرد.


Drostanolone enanthate 100 حاوی drostanolone enanthate در یک محلول 10ml برای تزریق (100mg drostanolone enanthate / ml) است.


Drostanolone enanthate 100 یک راه حل روغن زرد برای تزریق عضلانی است.جزئیات Drostanolone Enanthate:
Masteron Enanthate، که باید به درستی به عنوان Drostanolone Enanthate شناخته شود، یک نوع استرستونون است. Drostanolone در ابتدا در بازار داروهای تجویزی تحت نام تجاری Masteron، که Drostanolone Propionate بود (یک نسخه کوتاه کوتاه Drostalonone)، به بازار عرضه شد.

نام تجاری Masteron بسیار به سرعت در سراسر محافل بدنسازی به سر می برد، و این دو واقعا باید به عنوان "Drostanolone پروپیونات" و "Drostanolone Enanthate" به دلیل این واقعیت است که نام تجاری Masteron واقعا یک توصیف کننده برای Drostanolone پروپیونات و تنها پروتئین Drostanolone.

با این حال، نام تجاری Masteron به طور دائم بر روی لب از بدنسازان و ورزشکاران در همه جا گیر کرده است، و بنابراین Enanthate نوع Drostanolone در حال حاضر به عنوان Masteron Enanthate اشاره شده است. از لحاظ شیمیایی، تفاوت بین Masteron Propionate و Masteron Enanthate بسیار دقیق است به همان اندازه که تفاوت بین Propionate تستوسترون و Enanthate تستوسترون. هورمون پایه، که در این مورد Drostanolone است، با یک استر Enanthate در گروه 17-بتا هیدروکسیل آن تأمین می شود.گواهی آنالیز Drostanolone Enanthate:

تست

استاندارد تجزیه و تحلیل

نتایج

شرح

پودر کریستالی سفید

پودر کریستالی سفید

نقطه ذوب

63ºC-69ºC

65ºC-68ºC

چرخش ویژه

+ 20º- + 30º

+ 25.6 درجه

از دست دادن در خشک کردن

≤0.5٪

0.32٪

پس مانده های احتراق

≤0.1٪

0.02٪

امتحان

≥97٪

99.4٪

نتیجه

مطابقت با استاندارد سازمانیمصرف:

همانطور که ذکر شد، به صورت خود و در Dormant Drostanolone propionate دوز 100 میلی گرم، عوارض جانبی معمول نیست. با این حال، دوز بالاتر، افزایش خطر ابتلا به عوارض جانبی است.


· به طور متوسط، بدنسازان با تجربه می توانند در هر هفته از 100 تا 400 میلیگرم پروتئین پروتئین دار در هر روز تزریق کنند. این باعث می شود که هر روز دوز 100 میلی گرم پروتئین Drostanolone تجویز شود.


· برخی از بدنسازان دوز مصرفی به میزان 50 میلی گرم در روز برای جلوگیری از عوارض جانبی کاهش می دهند - با نتایج متفاوت چرخه Masteron.


· زنان با استفاده از Drostanolone توصیه می شود که به دوز 50 میلی گرم در هفته برسند تا پتانسیل ویلیسم را کاهش دهند. دوز 50 میلی گرم در هفته نیز به هر دو تا سه روز تزریقات کوچکتر تقسیم می شود.توابع و ویژگی ها:

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) استروئید آنابولیک مبتنی بر دی هیدروتستوسترون (DHT) است. Drostanolone به سادگی DHT هورمون ساختار تغییر یافته است. این تغییر از طریق اضافه کردن یک گروه متیل در موقعیت کربن 2 وجود دارد. این تضمین می کند که هورمون از تجزیه متابولیک ناشی از آنزیم 3-hydroxysteroid dehydrogenase که در عضله اسکلتی مشاهده نمی شود رنج می برد.


این تغییر ساختاری ساده نیز آنابولیک هورمون را خیلی بیشتر می کند و به ما Drostanolone می دهد. هنگامی که هورمون ایجاد شده است، از DHT تغییر یافته است، یک استر سپس متصل می شود، و در این حالت استر متصل Enanthate است. Enanthate استروئید یا دارو نیست، بلکه چیزی بیش از یک ابزار زمانبندی برای مصرف دارو نیست.Drostanolone Enanthate 200mg / ml اطلاعات:
کلاس: استروئید آنابولیک / آندروژنی
نوع - تزریق

زندگی فعال: 10-14 روز
مصرف: مردان: 400-600 میلی گرم در هفته، زنان: 100 میلی گرم در هفته
احتباس آب: نه
کبد سمی: شماره
طعم دهنده: هیچ
آکنه: بله
فشار خون بالا: کم است
سمیت کبد: نه
طعم دهنده: نه
DHT (dihydrotestosterone) تبدیل: نه
کاهش HPTA (تولید تستوسترون): کم استDrostanolone Enanthate 200mg / ml پشته:

Masteron به عنوان بخشی از چرخه کسب چرخه، بسیار با Dianabol ou Anabol، Androlic یا

تستوسترون یا ناندرولون یا Parabolan یا بالدنون.

Masteron به عنوان بخشی از یک چرخه توده ای ناب، بسیار با Winstrol، Primobolan ou Primabolan،

کلنبوترول، سیتومل.

مزایای ما:

1. نمونه موجود: برای اکثر محصولات، حداقل مقدار سفارش 10g است؛ برای محصولات بسیار گران قیمت، Moq می تواند 1g باشد.


تحویل انعطاف پذیر: راه تحویل توسط DHL، TNT، FedEx، HKEMS، UPS و غیره


روش های پرداخت های عادی: روش پرداخت عبارت است از انتقال بانکی، اتحادیه ی غربی، پول گرم و بیت کوین.


4. تحویل سریع: زمان حمل و نقل در عرض 24 ساعت و زمان تحویل 3-5 روز کاری است.


- چطور می توانیم گذرنامه گمرکی موفق را تضمین کنیم؟

- ما اطلاعات آدرس و آداب و رسوم خود را برای انتخاب بهترین بسته های پنهان و مطمئن ترین راه تحویل برای شما مشاوره.کل فرایند خرید به شرح زیر است:

1. به من اطلاع دهید کدام محصول، کمیت و خلوصی که شما نیاز دارید، و من نقل قول و محاسبه حمل و نقل را با توجه به آدرس شما.


2. ما در مورد جزئیات بسته بندی مبادله، روش حمل و نقل و روش پرداخت، پس از تایید، یک نسخه از سفارش به شما ارسال خواهد شد.


3. حساب پرداخت ما برای شما فراهم شده است تا پرداخت را انجام دهید.


4. کالا حمل می شود و شماره ردیابی هنگامی که به روز می شود داده می شود.


5. بسته به آدرس شما تحویل داده می شود و کالاهای دریافت می کنید.


Hot Tags: drostanolone enanthate steroid powder cas: 472-61-1، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، عمده فروشی، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید