پودر فلوکسیمسترون Halotestin USP CAS 76-43-7

پودر فلوکسیمسترون Halotestin USP CAS 76-43-7

شماره مدل: CAS 76-43-7
سفارشی: سفارشی
مناسب برای: سالمندان ، بزرگسالان
خلوص: 99.0
شماره CAS: 67-73-2
خط مشی: خط مشی حمل و نقل
روش حمل و نقل: FedEx ، DHL ، EMS یا توسط دریا
رنگ: پودر هورمون استروئید خام سفید
مشخصات: USP

جزئیات محصول

توضیحات فلوکسیمسترون

فلوکسیمسترون همچنین به عنوان 9α-fluoro-11β-hydroxy-17α-methyltestosterone شناخته می شود ، یک استروئید آندروژنی-آنابولیک (AAS) با فعالیت آندروژنی قوی است که در درمان هیپوگنادیسم و ​​بلوغ تأخیر در مردان و سرطان پستان در زنان استفاده شده است. تقریباً پنج برابر تستوسترون AAS قوی است. فعالیت ضد توموری فلوکسیمسترون مربوط به کاهش یا مهار رقابتی گیرنده های پرولاکتین یا گیرنده های استروژن یا تولید است. فلوکسیمسترون غیر مشابه تستوسترون ، قابلیت دسترسی زیستی 100٪ دارد ، زیرا متیلاسیون موقعیت C17α در فلوکسیمسترون با اکسیداسیون آنزیمی 17β-هیدروکسیل ، متابولیسم کبدی را مهار می کند و اجازه می دهد تا برای انتقال بدن به جریان خون جذب شود. در حالی که بسیاری از کاربردهای قانونی دارویی فلوکسیمسترون وجود دارد ، این ماده نیز مورد سو استفاده قرار می گیرد و منجر به توسعه تکنیک های تحلیلی می شود که با استفاده از آن می توان دوپینگ فلوکسیمسترون را شناسایی کرد.


کاربرد فلوکسیمسترون

1. هالوتستین یک استروئید آنابولیک با فعالیت آندروژنی است. هالوتستین در درمان مردان استفاده می شود

هیپوگنادیسم هالوتستین اثرات ضد توموری بر روی تومورهای پستانی وابسته به بارداری TPDMT-4 را نشان داد.


2. محرک گلبول قرمز و درمان تنفسی سلولی در کاهش بلوغ مردانه در مردان ،

مدیریت سرطان پستان متاستاتیک در زنان یائسه


3. درمان کمبود هورمون مردانه تستوسترون در زمانی که بدن به اندازه کافی تولید نمی کند. این ماده همچنین برای تحریک بلوغ در مردان دارای بلوغ تأخیر استفاده می شود. درمان سرطان پیشرفته پستان در زنانی که 1 یا 5 سال از یائسگی گذشته اند.


4. فلوکسیمسترون یک آندروژن است. این ماده با تحریک رشد طبیعی و رشد اندام های جنسی مرد و حفظ خصوصیات جنسی ثانویه طبیعی کار می کند. دقیقاً مشخص نیست که فلوکسیمسترون برای درمان سرطان پستان چگونه کار می کند.


فلوکسیمسترون برای بدن سازی

هالوتستین توسط هزاران ورزشکار موفق به عنوان بهترین مورد برای درمان کمبود تستوسترون ارزیابی می شود. این داروی تقویت کننده عملکرد همچنین برای تحریک تولید گلبول های قرمز خون با آزاد سازی اریتروپویتین از کلیه ها مفید است. هالوتستین همچنین به دلیل توانایی های منحصر به فرد خود در ارتقا ظرفیت حمل اکسیژن در بدن و افزایش قابل توجه سطح هموگلوبین مورد تحسین قرار می گیرد.

فرمول شیمیایی هالوتستین C20H29FO3 است و نام شیمیایی آن آندروست-4-آن-3-وان ، 9-فلورو -11،17- دی هیدروکسی-17-متیل- ، (11β ، 17β) است. هالوتستین یک داروی قدرتمند ایده آل ، خواص آندروژنی قوی را نشان می دهد و در میان بالابرها ، بدنسازان و ورزشکاران بسیار محبوب است زیرا به آنها امکان می دهد توده عضلانی بدون چربی داشته و مقاومت و قدرت بدن را بهبود بخشند.


Fluoxymesterone Halotestin USP Powder CAS 76-43-7


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره


یادداشت های خرید

1) حداقل مقدار سفارش: 50 گرم یا 10 بطری

2) بسته بندی: بسته های محتاط یا به عنوان درخواست شما

3) بندر: هنگ کنگ ، شانگهای ، شنژن

4) روش پرداخت: BTC ، WU ، MG ، T / T

5) زمان پیشرو: ظرف 3 روز کاری پس از پرداخت

6) زمان تحویل: آمپ&ایمن ؛ به موقع ، حدود 3 ~ 7 روز کاری پس از حمل.

7) در صورت ضبط محصولات ، مجدداً سیاست ارسال مجدد را ارسال کنید.

Hot Tags: پودر fluoxymesterone halotestin usp cas 76-43-7 ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like