فلوکسی استرون هالوتستین برش چرخه پودر استروئیدها

فلوکسی استرون هالوتستین برش چرخه پودر استروئیدها

Fluoxymesterone کاربرد: 1. بسیار معمول است برای مزایای Halotestin به Winstrol (Stanozolol) مقایسه می شود و در برخی از جهات این است که نادرست به عنوان هر دو خواهد شد و برای افزایش قدرت طراحی شده و هر دو استروئید می تواند به هیکل سخت تر منجر شود. 2. هاله قدرت در افزایش...

جزئیات محصول

کاربرد فلوکسی استرون:
۱- برای منافع بسیار رایج است از Halotestin به مقایسه با Winstrol (Stanozolol) و در برخی از جهات این نادرست نیست به عنوان هر دو خواهد شد و برای افزایش طراحی شده قدرت و هر دو استروئید می تواند به هیکل سخت تر منجر شود.

۲. هاله قدرت در نرخ غیر قابل مقایسه به Winstrol را افزایش می دهد و بیشتر استروئیدهای آنابولیک و در چنین مد سریع است که ما می توانیم در بسیاری از جهات آن را پادشاه قدرت در نظر بگیرید.

3. در جهان رقابتی بدنسازی، به خصوص در سطوح نخبگان Halotestin است که اغلب مشاهده به عنوان یک منگنه در آماده سازی دقیقه گذشته و در این مورد آن را واقعا نمی کند هر ربطي به قدرت داشته باشه . هاله این توانایی را دارد که تا حد زیادی سخت هیکل، هیکل بدون چربی.

4. فلوکسی استرون یکی از قوی ترین استروئیدهای آنابولیک در تمام دوران و یکی از سریع ترین اقدام به بوت شدن. در حالی که این درست باقی می ماند چند استروئید است که وجود دارد برابر قدرت خام فلوکسی استرون معمولا به عنوان Halotestin شناخته می شود و اغلب به سادگی به عنوان هاله گفته می شود.

5. Halotestin توسط آن بسیار طبیعت است که هر دو بسیار آنابولیک و بسیار آندروژنیک با این حال آن را نمایش می دهد تقریبا هیچ اثرات آندروژنیک ترک چیزی جز پایان آنابولیک.

6. همانطور که هاله کاملا آنابولیک در عمل آن است که یکی از بهترین مطلق قدرت افزایش استروئیدها در بازار اما در شرایط جرم آن را خواهد شد خیلی کم انجام دهید؛ در واقع، ما با خیال راحت می توانیم برای توده بگوییم که واقعا انجام نخواهد داد هر چيزي .

7. Halotestin است که بیشتر در میان یافت ورزشکاران قدرت, به خصوص بالابر قدرت; با این حال ، آن را نیز دارای استفاده بسیار محبوب در میان بدنسازان رقابتی، به خصوص در طول بخش دوم از مسابقه آمادگی رژیم غذایی.

8. در حالی که Halotestin است بسیار قدرتمند آن را نیز بسیار خشن و برای موش ورزشگاه بسیاری وجود دارد انتخاب های دیگر به مراتب امن تر و کارآمد تر برای دیدار با اهداف مورد نظر خود را.


فلوکسی استرون توضیحات:
فلوکسی استرون، شناخته شده به عنوان فقط هاله در جهان تناسب اندام، یکی از قوی ترین است استروئیدهای آنابولیک آندروژنیک در دسترس است و می آید به صورت خوراکی. بود به طرز شگفت انگیزی در اواخر دهه 50 توسعه یافته و استفاده پزشکی برای این ترکیب این است که برای کمک به پسران که در بلوغ با تاخیر هستند.

در بدنسازی جهان Halotestin در نظر گرفته شده است انتخاب بسیار محبوب برای بالابر قدرت و ورزشکاران قدرت; با این حال ، آن را نیز بزرگ سخت کننده و برش استروئید برای بدنسازان, اگر چه عوارض جانبی ممکن است مزایای ضد مولد (بیشتر در آن بعد). آن که استفاده از هاله خواهد شد افزایش قدرت گزارش بسیار سریع بدون وزن آب در حال قرار دادن، این است که به دلیل آنابولیک مسخره و نسبت آندروژنیک است. بر روی هاله کاغذ تقریبا 20X آنابولیک تر از تستوسترون است و تقریبا 10X بیشتر آندروژنیک. حالا، مطمئن نيستم که اونا ارقام دقیق در واقعیت هستند اما داشتن هاله استفاده می شود، و اگر شما بخوانید در اطراف هیئت مدیره پیام، آن است که قطعا یکی از قوی ترین AAS تو هيچوقت ازش استفاده ميکني


Fluoxymesterone Halotestin Cutting Cycle Steroids Powder


تحویل سریع و ایمن

۱) بسته را می توان ظرف ۴۸ ساعت پس از پرداخت به بیرون فرستاد. شماره ردیابی موجود

2) حمل و نقل امن و با احتیاط. روش های مختلف حمل و نقل برای انتخاب شما.

۳) نرخ عبور گمرک ≥۹۹٪

4) در حال حاضر عامل خود ما / remailer / توزیع کننده که می تواند به ما کمک کند کشتی ما محصولات بسیار سریع و امن، و ما سهام در وجود دارد برای انتقال.


سوالات متداول

۱- چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می تواند پودر هورمون استروئید خام ارائه, روغن stteroid به پایان رسید, hgh, hcg, قرص استروئید ect. ما همچنین می توانیم با فرمولاسیون کمک, مخلوط و بسته بندی سفارشی. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا هستیم قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی. با تجربه بیشتر بیش از 500 فرمول محصولات ، اگر شما می توانید یک محصول عملکردی تصور ، ما می تواند آن را اتفاق می افتد.


2. چگونه می توانم یک سفارش؟

سادگی از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما تو رو با يکي از خودمون وصل ميکنيم مدیرانی که خوشحال خواهند شد که شما را با سفارش شما کمک کند.


3. کشتی سفارش من چه زمانی؟

محصولات در سهام معمولا کشتی در داخل 48hours از سفارش خود را در حال دریافت و پردازش. اگر یک محصول در سهام نیست، به نوبه خود در اطراف زمان متفاوت است اما به طور کلی در حدود 1-3 هفته، بسته به در دسترس بودن.

Hot Tags: fluoxymesterone halotestin برش چرخه پودر استروئیدها، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like