فمارا لتروزول TROZET ضد استروژن پودر خام

فمارا لتروزول TROZET ضد استروژن پودر خام

توضیحات Femara Letrozole مهارکننده قدرتمند Aromatase است که برای مبارزه با سرطان پستان توسعه یافته است. برای ورزشکاران و بدنسازان، آن را یک دارو مورد استفاده برای مبارزه با عوارض جانبی استروژن استروئیدها آنابولیک آب رستگاری، آکنه و gynocomastia است. همچنین سطح تستوسترون را بالا خواهد برد...

جزئیات محصول

توصیف فمارا

لترزویل یک آروماتاز قدرتمند است بازدارنده ای که برای مبارزه با سرطان پستان توسعه یافته بود. برای ورزشکاران و بدنسازان، آن را یک دارو مورد استفاده برای مبارزه با عوارض جانبی استروژن از استروئیدهای آنابولیک آب رستگاری، آکنه و gynocomastia. همچنین خواهد شد بالا بردن سطح تستوسترون به دلیل استروژن کاهش یافته در بدن. عوارض جانبی از Letrozole شامل یک درایو جنسی کاهش یافته و مداوم استفاده می تواند منجر به کاهش عملکرد چربی و اختلال در سیستم ایمنی بدن.


گزارش آزمون فمارا

آزمونمشخصاتنتیجه
ظاهر پودر کریستالین سفید یا خارج از سفید سفید
پودر کریستالی
حلالیت محلول در کلروفرم؛
محلول در اتانول هنگامی که گرم
مطابقت
ldentification (1) حداکثر جذب در طول موج 240 nm
حداقل جذب در طول موج 215 nm
مطابقت
مطابقت
(2) طیف مادون قرمز باید
مطابق قله غالب کنتراست
مطابق با
قله غالب کنتراست

نقاط ذوب 182 درجه سانتی گراد - 184 درجه سانتی گراد 182 درجه سانتی گراد
مواد مرتبط ≤0.5% 0.3%
تک نشایی ≤0.3% 0.2%
از دست دادن در خشک شدن ≤1.0% 0.8%
[Assay] C17H11N5
(بر اساس بی آبی)
≥98.0%99.2%


لترزول در مقابل آروماتسین

Letrozole شناخته شده است بیش از حد قوی و بیش از حد خشن است. هنگام استفاده دزاهای بالاتر از letro، بسیاری از بدنسازان شکایت از کاهش میل جنسی و افسردگي اندک . این به دلیل آروماتاز در وجود مغز است غیر فعال شده توسط letrozole استفاده کنید. این بسیار مهم است برای کنترل استروژن در طول چرخه, اما شما هرگز باید آن را فلج و یا شما می توانید طرف ناخواسته روبرو.


حتی اگر استروژن یک هورمون زن است، مردان هنوز هم به آن نیاز دارند تابع. همانطور که با arimidex, letro نیز نمی تواند به رخ کشیدن هوش مصنوعی خودکشی.


استفاده از فمارا

رستوران استروئید با استفاده از ورزشکار مرد, Femara نشان می دهد پتانسیل زیادی. تا این نکته ، مواد مخدر مانند Nolvadex و Proviron شده اند سلاح های ما در برابر استروژن اضافی. این داروها، به خصوص در ترکیب، انجام می دهند اثبات کاملا موثر است. اما فمارا به نظر می رسد قادر به انجام این کار بسیار بیشتر به طور کارآمد، و با بدون هیچ مشکل کمتر. استفاده از آن تنها در حال حاضر ابتلا به, اما گزارش های اولیه بسیار عالی بوده است. روزانه یک قرص واحد، همان دوز استفاده بالینی، به نظر می رسد همه یک نیاز برای یک اثر استثنایی (برخی حتی گزارش نتایج عالی با تنها 1/4 قرص روزانه).


Femara Letrozole TROZET Anti estrogen Raw Powder


خدمات حرفه ای ما

بسته بندی

حرفه ای بسته بندی با مواد حرفه ای ، و ما مشتریان چند راه بسته بندی را انتخاب کنید پس از تماس با من از طریق ایمیل من

کیفیت

ما این شرکت یک کارخانه پیشرو حرفه ای در چین در داروسازی است منطقه، ach دسته ای از پودر استروئید باید توسط QC ما آزمایش (کیفیت کنترل) بخش قبل از آنها مجاز به فروش است.

تحویل

ما می تواند پودر خود را در عرض 48 ساعت پس از پرداخت خود را بسته بندی، و عکس مربوطه از بسته پودر خود را به شما فرستاده خواهد شد.

قيمت

بهترین قیمت ها مطمئن باشید که راضی باشید، هر چه بیشتر بخرید، قیمت های رقابتی تری دریافت می کنید.

پرداخت

T / T ، بیت کوین ، WU ، MG


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودر استروئید خام

2) روغن استروئید به پایان رسید (روغن استروئید تک، مخلوط روغن استروئید)

3) قرص استروئید

4) HGH, HCG ect

Hot Tags: femara letrozole trozet ضد استروژن پودر خام، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید