استروئید تزریقی Drostanolone Propionate Masteron Drolban

استروئید تزریقی Drostanolone Propionate Masteron Drolban

عوارض جانبی Drostanolone Propionate VS Masteron Enanthate Masteron-enanthate دارای سابقه نسبتاً مثبت ایمنی و تحمل است. اگرچه در اصل یک استروئید مصنوعی است ، اما برخی از عوارض جانبی masteron-enanthate وجود دارد که نیاز به توجه دارد. به عنوان مثال ، masteron-ennanthate به تنهایی ...

جزئیات محصول

عوارض جانبی Drostanolone Propionate VS Masteron Enanthate
Masteron-enanthate از نظر ایمنی و تحمل نسبتاً مثبت است. اگرچه در اصل یک استروئید مصنوعی است ، اما برخی از عوارض جانبی masteron-enanthate وجود دارد که نیاز به توجه دارد. به عنوان مثال ، ماسترون-اناناتات به تنهایی خطری در رابطه با عوارض جانبی مربوط به استروژن ایجاد نمی کند و در بسیاری از موارد به عنوان ضد استروژن عمل می کند. با این حال ، عوارض جانبی استروژن معمول استروئیدهای آنابولیک معطر ، نفخ ، احتباس آب ، افزایش فشار خون (به دلیل احتباس آب) ، آکنه و ورم پستان است.

Drostanolone Propionate هیچ فعالیت استروژنیک ندارد و بنابراین باعث رشد پستان مردان (مرد) یا احتباس مایعات نمی شود. مشخص نیست که آیا هیدروژنات استانوزولول باعث سمیت کبدی می شود یا خیر.

سدیم drostanolone propionate نسبت به دوز مشابه تستوسترون پروپیونات برای زنان بسیار سمی است. با این حال ، با توجه به دوز نسبتاً بالای سرطان پستان (300 میلی گرم) ، مردانگی خفیف ، از جمله پوست چرب ، آکنه ، تعمیق گفتار ، هیرسوتیسم و ​​بزرگ شدن کلیتور هنوز ممکن است رخ دهد ، و درمان طولانی مدت ممکن است منجر به مردانگی قابل توجه شود


کاربرد Drostanolone Propionate
اصلی ترین نشانه بالینی برای استفاده از Drostanolone Propionate در بازارهای ایالات متحده و بین المللی ، درمان سرطان پستان است که در زنان غیر قابل عمل است (به عنوان مثال هورمون درمانی ، که بخشی از درمان پیچیده برخی تومورها است ، به ویژه موارد مرتبط با هورمون فعال) بافتها) Drostanolone propionate ، مانند سرطان پستان یا پروستات ، توسط FDA به عنوان ضد استروژن برای درمان سرطان پستان تأیید شده است. تا زمان انتشار ، بسیاری از بیماران جایگزین بیماران سرطانی پستان نبودند ، و میوستاتین اسید افسردگی انقلابی برای این بیماران بود.

Masteron propionate (Drostanolone propionate) برای دونده ها و ورزشکارانی که باید وزن مخصوصی داشته باشند مفید است زیرا هنوز هم می توانند از این محصول برای حفظ قدرت و قدرت عضلانی استفاده کنند در حالی که باعث کاهش سفتی و تراکم عضلات در هنگام کاهش وزن می شوند. هنگام مسابقه روی صحنه ، فرد را کاملتر کنید.

Drostanolone propionate می تواند باعث افزایش قدرت عضلانی شود ، در حالی که همان چربی بدن را حفظ می کند یا حتی آن را کاهش می دهد ، و برخی موارد می توانند به جلوگیری از از دست دادن عضلات در طول رژیم کمک کنند.

Masteron 50ml @ 200mg / ml

وزنمواد مورد نیاز شما
10 گرمپودر خام masteron propionate
1.5 میلی لیترBA (بنزیل الکل)
10 میلی لیترBB (بنزیل بنزوات)
28.5 میلی لیترEO (اتیل اولئات)
2 میلی لیترگایاکول


Drostanolone Propionate Masteron Drolban Injectable Steroid


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام داریم بنابراین می توانیم در همان روز دریافت وجه سریع تحویل دهیم.

2

بهترین قیمت ، خدمات درجه یک ، نرخ تحویل موفق بالا. هنگام سفارش بزرگ تخفیف داده می شود.

3

با تضمین کیفیت بالا ، به محض یافتن مشکلی ، بسته برای شما دوباره ارسال می شود

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، UPS ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، به صورت هوایی. حرفه ای ترین حمل و نقل برای شما توصیه می شود.

5

خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر یک از س yourالات شما در اولین فرصت برای اولین بار حل می شود. رعایت اصل محکومیت اول مشتری. ما در بهترین حالت ممکن بهترین و صادقانه ترین خدمات را ارائه خواهیم داد.


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره

Hot Tags: استروئید تزریقی drostanolone propionate masteron drolban ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید