پودر خام قانونی Deca Durabolin Nandrolone

پودر خام قانونی Deca Durabolin Nandrolone

CAS: 360-70-3
خلوص: 99.٪
استانداردهای تولید: USP36
شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید
نقطه ذوب: 33-37 درجه سانتی گراد

جزئیات محصول

چرخه و مقدار مصرف ناندرولون دکانوات

استفاده هفتگی دکا
اثر
100 میلی گرم
برای ارتقا relief آسایش و راحتی مفصل کافی خواهد بود
200 میلی گرم
حداقل مقدار مصرف برای اثرات مبتنی بر عملکرد ، یعنی رشد خواهد بود
400 میلی گرم
حداکثر دوز مورد نیاز برای عملکرد خواهد بود
500 میلی گرممی تواند با خیال راحت مورد استفاده قرار گیرد ، اما این احتمال اثرات جانبی را افزایش می دهد و فقط باید توسط افراد نخبه و با تجربه انجام شود


برنامه ناندرولون دکانوات
در سالهای اولیه ، تستوسترون و ناندرولون تنها داروهای تزریقی بود که می تواند به طور گسترده در بدنسازان و اقتصاد استفاده شود. بنابراین کنترل استروژن وجود ندارد. بنابراین ، ویژگی های کم عطر Deca&# 39 بسیار مفید هستند. بنابراین ، دکا با استقبال گسترده ای روبرو شد.

DECA مستعد ابتلا به عفونت کبد است و بندرت با ریزش مو ، تحریک پوستی و بواسیر همراه است. این ماده برای بهبود قابل توجه سنتز پروتئین ، احتباس نیتروژن ، عملکرد و استقامت مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است توسط برخی بعنوان پیشگیری از بارداری مبتنی بر پیشگیری استفاده شود.

دکا (Nandrolone Decanoate) یک اثر جانبی نسبتاً ملایم این ترکیب بر روی پوست سر و پوست است. این به این دلیل است که نقش 5-آلفا ردوکتاز کاهش اثر ناندرولول است ، بر خلاف بسیاری دیگر از استروئیدهای آنابولیک که تحت تأثیر این آنزیم نیستند و در واقع قدرت تستوسترون توسط آن افزایش می یابد.

ناندرولون دکانوات پتانسیل بهبود تراکم استخوان و رشد عضلات را دارد و در اصل برای درمان افرادی که مبتلا به بیماری هدر دادن عضلات هستند استفاده می شود. Deca Durabolin معمولاً در هنگام افزایش وزن یا رژیم گرفتن استفاده می شود و یکی از معدود استروئیدهای موجود در طول مسابقات خارج از فصل و حرفه ای است.

دکا ---- 100mg @ 300mg / ml


وزن
مواد مورد نیاز شما

30 گرم
پودر ناندرولون دکانوات

3 میلی لیتر
BA (بنزیل الکل)

20 میلی لیتر
BB (بنزیل بنزوات)

29.5 میلی لیتر
EO (اتیل اولئات)

25 میلی لیتر
GSO (روغن هسته انگور)


Deca Durabolin Nandrolone Legal Raw Powder


سالات متداول

چگونه سفارشات را شروع کنیم یا پرداخت کنیم؟

شما می توانید سفارش خرید خود را ارسال کنید (اگر شرکت شما این کار را انجام داده است) ، یا فقط یک تأیید ساده را از طریق ایمیل یا مدیر تجارت ارسال کنید ، و ما برای تأیید شما فاکتور Proforma را با مشخصات بانکی خود برای شما ارسال خواهیم کرد ، بنابراین می توانید متناسب با آن پرداخت کنید.

چگونه قبل از ثبت سفارش کیفیت محصول را تأیید کنیم؟

برای برخی از محصولات می توانید نمونه رایگان دریافت کنید ، فقط باید هزینه حمل و نقل را پرداخت کنید یا برای ما پیک تهیه کنید و نمونه ها را بگیرید. شما می توانید مشخصات و درخواست های محصول خود را برای ما ارسال کنید ، ما محصولات را با توجه به درخواست های شما تولید خواهیم کرد.

MOG شما&# 39 چیست؟

برای محصول با ارزش بالا ، MOQ ما از 1 گرم شروع می شود و به طور کلی از 10 گرم شروع می شود. برای سایر محصولات ارزان قیمت ، MOQ ما از 100 گرم و 1 کیلوگرم شروع می شود.

چگونه با ما تماس بگیریم؟

می توانید محصولات علاقه مند خود را انتخاب کنید و درخواست ما را ارسال کنید. شما می توانید مستقیماً با تلفن ما تماس بگیرید ، پاسخ ما را دریافت خواهید کرد.

Hot Tags: deca durabolin nandrolone پودر خام قانونی ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید