هورمون استروئیدی خام Boldenone Undecylenate

هورمون استروئیدی خام Boldenone Undecylenate

نام دیگر: تعادل ؛ EQ ؛ شماره ثبت CAS: 13103-34-9 فرمول مولکولی: C30H44O3 سنجش: 99٪

جزئیات محصول

Boldenone Undecylenate:
Boldenone Undecylenate یک مشتق است ، که دارای خواص آنابولیک و متوسط ​​آندروژنی قوی است. استر undecylenate فعالیت دارو را بسیار گسترش می دهد (استر undecylenate فقط یک اتم کربن بیشتر از دکانوات است) ، بنابراین تزریقات بالینی نیاز به تکرار هر سه یا چهار هفته دارد.

در دامپزشکی از تعادل بیشتر در اسب استفاده می شود و این امر تأثیر قابل توجهی بر وزن لاغر بدن ، اشتها و حالت عمومی حیوان دارد. همانند تمام استروئیدها ، این ترکیب توانایی مشخصی را برای افزایش تولید گلبول های قرمز نشان می دهد. در سالهای اخیر این ترکیب در بین ورزشکاران مورد علاقه قرار گرفته است. بسیاری آن را جایگزینی ایده آل برای Deca-Durabolin می دانند.
عوارض جانبی تعادل به طور کلی خفیف است. ساختار بولدنون اجازه می دهد تا به استروژن تبدیل شود ، اما تمایل زیادی برای انجام آن ندارد. اگر به بررسی های رایحه سازی نگاهی بیندازیم ، آنها نشان می دهند که میزان تبدیل استروژن باید تقریباً نیمی از آن باشد.

احتباس آب با این دارو می تواند کمی بیشتر از Deca-Durabolin باشد (با تخمین 20٪ تبدیل) ، اما بسیار کمتر از آن است که با ترکیب قوی تری پیدا کنیم. اگرچه هنوز هم در هنگام استفاده از تعادل احتمال مواجهه با یک اثر جانبی مربوط به استروژن وجود دارد ، اما مشکلات معمولاً در سطح دوز متوسط ​​مشاهده نمی شوند.

Boldenone Undecylenate Raw Steroid Hormone


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره


یادداشت های خرید

1) حداقل مقدار سفارش: 50 گرم یا 10 بطری

2) بسته بندی: بسته های محتاط یا به عنوان درخواست شما

3) بندر: هنگ کنگ ، شانگهای ، شنژن

4) روش پرداخت: BTC ، WU ، MG ، T / T

5) زمان پیشرو: ظرف 3 روز کاری پس از پرداخت

6) زمان تحویل: آمپ&ایمن ؛ به موقع ، حدود 3 ~ 7 روز کاری پس از حمل.

7) در صورت ضبط محصولات ، مجدداً سیاست ارسال مجدد را ارسال کنید.

Hot Tags: هورمون استروئید خام boldenone undecylenate ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید