پودر اکساندرلون آناور

پودر اکساندرلون آناور

اکساندرولون شرح اکساندرولون در اشکال بسیاری مانند تزریق، شربت، پودر و قرص در دسترس است. نحوه اداره بستگی به نوع چرخه به کار گرفته شده دارد. اگر کاربر در مورد راه درست اداره آن برای به ارمغان آوردن نتایج مورد نظر مطمئن نیست، او باید به دنبال مشاوره...

جزئیات محصول

شرح اکساندرولون
اکساندرولون در اشکال مختلف در دسترس است مانند تزریق، شربت، پودر و قرص. حالت اداره بستگی به نوع چرخه به کار گرفته شده دارد. اگر کاربر در مورد مطمئن نیست راه درست برای اداره آن را در نتایج مورد نظر ، او / او باید به دنبال مشاوره از یک متخصص حرفه ای برای جلوگیری از هر گونه عوارض از توسعه یافته بودن. اکساندرولون دارای عمر مفید پنج تا هفت سال. باید در دمای اتاق کنترل شده ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد ذخیره شود (۶۸ درجه فارنهایت تا ۷۷ درجه فارنهایت) با گشت و گذار مجاز تا ۱۵ درجه تا ۳۰ درجه سانتی گراد (۵۹ درجه فارنهایت به 86 درجه فارنهایت) و از حیوانات خانگی، کودکان، رطوبت و نور خورشید دور نگه داشته شده است. The استروئید باید بلافاصله پس از انقضا دور انداخته.


چرخه اکساندرولون
Oxandrolone می تواند در بدن از بسیاری جهات تجویز می شود. حرفه ای ها آمده اند جلو با معجون ایده آل است که گفته می شود شگفتی برای آنها کار کرده است. این شامل مصرف 50 میلی گرم از Anavar در هر روز به مدت 1 تا 8 هفته با 50mg يه روز کلوميد از 9 تا 11 هفته این مخلوط اگر با ترکیب 50 میلی گرم a روز تستوسترون پروپیونات در 1 تا 8 هفته شناخته شده است برای تولید نتایج قابل توجه. در زنان باید با 5 میلی گرم از شروع استروئید در هفته های اولیه. دونه ها را می توان به 10 میلی گرم در روز افزایش داد در هفته های بعد. دوره دریافت درست مثل مردان است، به عبارتی 1 تا 8 هفته . زنان هرگز نباید با مقادیر بالا به عنوان آن ممکن است آزمایش آنها را مستعد عوارض جانبی.

اکساندرولون زندگی فعالی دارد از 8 تا 10 ساعت در بدن انسان. از این رو دس باید باشد توزیع بر این اساس در طول روز. اداره آن در بدن نباید بیش از 8 یا حداکثر 11 هفته آن را به عنوان ممکن است بدن مصون از اثر آن است.


Anavar Oxandrolone Oxandrin Powder


سوالات متداول

۱- چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می تواند پودر هورمون استروئید خام ارائه, روغن stteroid به پایان رسید, hgh, hcg, قرص استروئید ect. ما همچنین می توانیم با فرمولاسیون کمک, مخلوط و بسته بندی سفارشی. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا هستیم قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی. با تجربه بیشتر بیش از 500 فرمول محصولات ، اگر شما می توانید یک محصول عملکردی تصور ، ما می تواند آن را اتفاق می افتد.


2. چگونه می توانم یک سفارش؟

سادگی از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما تو رو با يکي از خودمون وصل ميکنيم مدیرانی که خوشحال خواهند شد که شما را با سفارش شما کمک کند.


3. کشتی سفارش من چه زمانی؟

محصولات در سهام معمولا کشتی در داخل 48hours از سفارش خود را در حال دریافت و پردازش. اگر یک محصول در سهام نیست، به نوبه خود در اطراف زمان متفاوت است اما به طور کلی در حدود 1-3 هفته، بسته به در دسترس بودن.

Hot Tags: anavar اکساندرولون پودر اکساندرین، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

You Might Also Like