4 استروئید آنابولیک کلروتستوسترون استات تستوسترون

4 استروئید آنابولیک کلروتستوسترون استات تستوسترون

4-کلروتستوسترون استات (استات کلوستول)
فرمول مولکولی: C21H29ClO3
وزن مولکولی: 364.91
شماره EINECS: 212-720-4
نقطه ذوب 228-230 درجه
چرخش نوری خاص D +118 ± 4 ° (CHCl3)
شرایط نگهداری 2-8 درجه سانتی گراد

جزئیات محصول

توضیحات 4-کلروتستوسترون استات:
4-کلروتستوسترون استات (Clostebol Acetate) یک استروئید آنابولیک است که از تستوسترون گرفته شده است. Clostebol 4-chloro-testosterone است ، تغییری که این استروئید را به یک ترکیب آنابولیک با مقاومت کم با حداقل قدرت آندروژنی تبدیل می کند. این آنالوگ تستوسترون همچنین 17-آلفا آلکیله نیست و معطر نیست ، بنابراین نگرانی کمی در مورد احتباس آب وجود دارد ، سمیت سینه یا کبد در مردان&# 39؛ s و زنان&# 39؛ در هنگام استفاده. کلروفنول استات یک ترکیب آنابولیک نسبتاً ضعیف است که ظرفیت عضلانی کمی را تأمین می کند. مصرف کننده این دارو نتایج مشابه نتایج خوراکی پریموبولان را مشاهده می کند ، اگرچه ممکن است آنقدرها قوی و واضح نباشد.

4-کلروتستوسترون استات (Clostebol Acetate) بسیاری از استروئیدهای دیگر را با کیفیت نزدیک تولید نمی کند و مقدار زیادی جرم تولید می کند ، افراد به مقدار قابل توجهی نیاز خواهند داشت و از آنجا که Tbol نسبتاً گران است ، این همیشه بهترین نیست. با این وجود ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که با وجود کلستول استات ، هرگونه افزایش اندازه دقیقاً برابر با اندازه بافت خالص عضلانی مورد نظر شما خواهد بود.

کاربرد 4-کلروتستوسترون استات
استات خوراکی Closteelac به دلیل افزایش قدرت و کیفیت آن شناخته شده است ، اگرچه به اندازه سایر ترکیبات خوراکی مانند متیل آندروستنون و اکسی تستوسترون قابل توجه نیست.

این می تواند توسط بدنسازان برای چرخه های انبساط و برش و همچنین بین چرخه ها برای کمک به حفظ عضلات به دست آمده از چرخه قبلی استفاده شود.

به دلیل ماهیت آن ، اغلب در بدن سازی با anavar یا dianabol مقایسه می شود.

Closteelac Acetate خوراکی دارای اثرات آنابولیک قابل توجهی با فعالیت آندروژنیک کم است. گزارشات مربوط به ورزشکارانی که از این استروئید استفاده می کنند به همان سرعت که می خواستند افزایش پیدا نمی کند ، اما این عضلات کاملاً مشخص و زشت به نظر می رسند. با تغییر 4 کلرو با آروماتاز ​​تعامل ندارد.

استات خوراکی کلوستول به استروژن تبدیل نمی شود ، به این معنی که باعث احتباس آب نمی شود.

4 Chlorotestosterone Acetate Testosterone Anabolic Steroid


مزایای رقابتی ما

1

ما سهام داریم بنابراین می توانیم در همان روز دریافت وجه سریع تحویل دهیم.

2

بهترین قیمت ، خدمات درجه یک ، نرخ تحویل موفق بالا. هنگام سفارش بزرگ تخفیف داده می شود.

3

با تضمین کیفیت بالا ، به محض یافتن مشکلی ، بسته برای شما دوباره ارسال می شود

4

حمل و نقل توسط اکسپرس (FedEx ، UPS ، DHL ، EMS TNT HKEMS) ، به صورت هوایی. حرفه ای ترین حمل و نقل برای شما توصیه می شود.

5

خدمات پس از فروش گرم برای شما 24/7. هر یک از س yourالات شما در اولین فرصت برای اولین بار حل می شود. رعایت اصل محکومیت اول مشتری. ما در بهترین حالت ممکن بهترین و صادقانه ترین خدمات را ارائه خواهیم داد.


محصولاتی که تولید و فروش می کنیم

1) پودرهای استروئید خام

2) روغنهای استروئید تمام شده (روغن استروئید منفرد ، روغنهای استروئید مخلوط)

3) قرص استروئید

4) HGH ، HCG و غیره

Hot Tags: 4 استروئید آنابولیک کلروتستوسترون استات تستوسترون ، چین ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، خرید ، ارزان ، عمده ، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید