4-کلرودهيدرومتيل تستسترون پودر هورمون خام

4-کلرودهيدرومتيل تستسترون پودر هورمون خام

مترادف: تورينابول شفاهي؛ تورینابول-شفاهی
CAS: 2446-23-3
Assay: 99% min.
شخصیت: پودر کریستالی سفید.

جزئیات محصول

4-کلرودهيدرومتيلتسترون
هنگامی که 4 - کلرودهیدرومتیل تستسترون در چرخه استروئید آنابولیک استفاده می شود، کمتر از 20 میلی گرم در روز خواهد بود علاوه بر تقریبا غیر قابل توجه به یک پشته ، و یا خواهد شد چرخه بسیار ضعیف اگر به تنهایی استفاده می شود. کم است نقطه در بیش از 50 یا 60 میلی گرم / روز ، به عنوان اثر آنابولیک اضافه خواهد شد کوچک اگر وجود دارد. و عوارض جانبی پمپ های عضلانی بیش از حد و / و یا افزایش فشار خون اغلب در حد تحمل در این نقطه ، در حالی که تبدیل شدن به بیش از حد از آن گذشته است.

من ترکیب کردن را توصیه نمی کنم OT با سایر استروئیدهای آنابولیک خوراکی. در عوض ، در هنگام استفاده از OT و با آرزوی افزایش آنابولیسم ، یک یا چند تزریقی باید اضافه شود به جای شفاهی دیگر . دلیل دیگر این است که در دس موثر از OT, hepatotoxicity در حال حاضر به عنوان بالا به عنوان می تواند معقول در نظر گرفته شود. یکی دیگر از استروئید alkylated نباید اضافه شده است.

هنوز هم دیگری دلیل به ترکیب OT با استروئیدهای آنابولیک خوراکی دیگر در پشته با تزریق این است : اگر Dianabol یا Anadrol در گنجانده شده پشته ، پس از آن هیچ دلیلی برای همچنین شامل OT وجود دارد. هيچ کاري نميکنه از نظر آنابولیک که ن خواهند کرد .

تورینابول شفاهی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تنهایی با نتایج قابل توجهی برای کاربران استروئید تازه کار و یا برای کاربران با تجربه ای که ضرر و زیان را تجربه کرده اند و در حال بازپس گیری هستند . با این حال به طور کلی من فقط چرخه های شفاهی توصیه نمی , و این هیچ استثنا.

در هنگام استفاده از OT ، dosing ترجیحا به دو بار در روز تقسیم شده است ، اگر چه یک بار در روز قابل قبول است.


4-Chlorodehydromethyltestosterone توضیحات:
۴-کلرودهیدرومتیل تستسترون است که اساسا شکل ساختاری تغییر از Dianabol ( Methandrostenolone ) ، که خود مشتق از تستوسترون است. The آرایش ساختاری از تورینابول شفاهی بسیار ساده است. ترکیب است به سادگی هورمون تستوسترون با پیوند دو برابر اضافه شده در کربن 1 و 2 ، که تغییر نسبت آنابولیک به آندروژنیک به نفع آنابولیک. همچنین یک گروه کلرو اضافه شده را در کربن ۴ حمل می کند که هورمون را از آروماتیزه کردن مهار می کند و آندروژنیک آن را بیشتر کاهش می دهد طبیعت. تغییر نهایی یک گروه متیل اضافه شده در کربن ۱۷ ام است موقعیت ، که محافظت از هورمون را از طریق درمان شفاهی. این تغییر نهایی به طور رسمی طبقه بندی تورینابول شفاهی به عنوان C17 آلفا alkylated ( C17 - aa ) آنابولیک آندروژنیک استروئید

4-Chlorodehydromethyltestosterone Raw Hormone Powders


سوالات متداول

۱- چه خدماتی را ارائه می دهید؟

ما می تواند پودر هورمون استروئید خام ارائه, روغن stteroid به پایان رسید, hgh, hcg, قرص استروئید ect. ما همچنین می توانیم با فرمولاسیون کمک, مخلوط و بسته بندی سفارشی. ما منبع کامل شما برای امروز و فردا هستیم قوی ترین و محبوب ترین مواد طبیعی. با تجربه بیشتر بیش از 500 فرمول محصولات ، اگر شما می توانید یک محصول عملکردی تصور ، ما می تواند آن را اتفاق می افتد.


2. چگونه می توانم یک سفارش؟

سادگی از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. ما تو رو با يکي از خودمون وصل ميکنيم مدیرانی که خوشحال خواهند شد که شما را با سفارش شما کمک کند.


3. کشتی سفارش من چه زمانی؟

محصولات در سهام معمولا کشتی در داخل 48hours از سفارش خود را در حال دریافت و پردازش. اگر یک محصول در سهام نیست، به نوبه خود در اطراف زمان متفاوت است اما به طور کلی در حدود 1-3 هفته، بسته به در دسترس بودن.

Hot Tags: 4- کلرودهیدرومتیل تستسترون پودر هورمون خام، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، خرید، ارزان، فله، نمونه رایگان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید